mp:V2.0.0 testgegevens vma addendum: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 314: | Regel 314: | ||
|colspan="3"|Organisatie naam | |colspan="3"|Organisatie naam | ||
|style="background-color: white;"|Huisartsenpraktijk Itis | |style="background-color: white;"|Huisartsenpraktijk Itis | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Lichaamslengte | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Lengte waarde | |||
|style="background-color: white;"|165 cm | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Lengte datum tijd | |||
|style="background-color: white;"|T om 07:05 uur | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="5"|Lichaamsgewicht | |colspan="5"|Lichaamsgewicht | ||
Huidige versie van 31 mrt 2022 om 12:37
__NUMBEREDHEADINGS__
Addenda voor inhoudelijke gegevens
Overzicht van scenario's voor sturend/beschikbaarstellend systeem
Scenarioset
| Scenario | Screenshots? | Beschrijving | MBH id | MA id |
Overzicht van scenario's voor ontvangend systeem
Scenarioset
| Scenario | Beschrijving | MBH id | MA id |
TEST VMA door andere voorschrijver
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | C. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Brugge | |||
| Identificatienummer | 999900419 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 16 okt 1963 | |||
| Geslacht | Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Voorstel gegevens
| Voorstel gegevens | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Voorstel | ||||
| Identificatie | MBH_200_chronisch_VMA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.2) | |||
| Voorstel datum | T om 08:00 uur | |||
| Auteur | ||||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: Marcha_van_Partners | |||
| Medicamenteuze behandeling | Zie Medicamenteuze behandeling: MBH_200_chronisch | |||
| Toelichting | verlaging dosis gewenst | |||
Scenario - MBH_200_chronisch
| Medicatieafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Medicamenteuze behandeling MBH_200_chronisch | |||
| Gebruiksperiode | Vanaf T + 2 dagen | ||
| Ingangsdatum | T + 2 dagen | ||
| Geneesmiddel - primaire code | LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '26638' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '71587' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T + 2 dagen, 1 maal per 2 dagen 1 stuk, Oraal | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per 2 dagen 1 stuk | ||
| MBH identificatie | MBH_200_chronisch (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener Marcha_van_Partners | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 000001115 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Marcha van Partners | |||
| Specialisme | Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Itis | |||
| Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Itis | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 00005111 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Huisartsenpraktijk Itis | |||
TEST VMA met lengte gewicht
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | C. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Brugge | |||
| Identificatienummer | 999900419 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 16 okt 1963 | |||
| Geslacht | Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Voorstel gegevens
| Voorstel gegevens | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Voorstel | ||||
| Identificatie | MBH_200_start_eind_VMA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.2) | |||
| Voorstel datum | T om 07:10 uur | |||
| Auteur | ||||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: Marcha_van_Partners | |||
| Medicamenteuze behandeling | Zie Medicamenteuze behandeling: MBH_200_start_eind | |||
| Toelichting | verhoging dosis | |||
Scenario - MBH_200_start_eind
| Medicatieafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Medicamenteuze behandeling MBH_200_start_eind | |||
| Gebruiksperiode | Vanaf T + 2 dagen, tot en met T + 5 dagen | ||
| Ingangsdatum | T + 2 dagen | ||
| Einddatum | T + 5 dagen | ||
| Geneesmiddel - primaire code | METOCLOPRAMIDE TABLET 10MG (code = '6947' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | METOCLOPRAMIDE TABLET 10MG (code = '19429' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T + 2 dagen, tot en met T + 5 dagen, 1 maal per 2 dagen 2 stuks, Oraal | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per 2 dagen 2 stuks | ||
| MBH identificatie | MBH_200_start_eind (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener Marcha_van_Partners | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 000001115 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Marcha van Partners | |||
| Specialisme | Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Itis | |||
| Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Itis | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 00005111 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Huisartsenpraktijk Itis | |||
| Lichaamslengte | ||||
| Lengte waarde | 165 cm | |||
| Lengte datum tijd | T om 07:05 uur | |||
| Lichaamsgewicht | ||||
| Gewicht waarde | 75 kg | |||
| Gewicht datum tijd | T om 07:05 uur | |||
TEST VMA nieuwe MBH
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | C. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Brugge | |||
| Identificatienummer | 999900419 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 16 okt 1963 | |||
| Geslacht | Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Voorstel gegevens
| Voorstel gegevens | |||||
| Gegevenselement | Waarde | ||||
| Voorstel | |||||
| Identificatie | Nieuw_voorstel_VMA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.2) | ||||
| Voorstel datum | T om 08:45 uur | ||||
| Auteur | |||||
| Auteur is zorgaanbieder | |||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Apotheek_De_Gulle_Gaper | ||||
| Medicamenteuze behandeling | Zie Medicamenteuze behandeling: Nieuw_voorstel | ||||
| Toelichting | voorstel om extra pijn medicatie te starten | ||||
Scenario -
| Medicatieafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Medicamenteuze behandeling Nieuw_voorstel | |||
| Gebruiksperiode | Vanaf T + 1 dag, tot en met T + 10 dagen | ||
| Ingangsdatum | T + 1 dag | ||
| Einddatum | T + 10 dagen | ||
| Geneesmiddel - primaire code | IBUPROFEN 800MG TABLET MGA (code = '33154' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | IBUPROFEN 800MG TABLET MGA (code = '85200' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T + 1 dag, tot en met T + 10 dagen, 1 maal per dag 1 à 2 stuks, Oraal | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 1 à 2 stuks | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Zorgaanbieder Apotheek_De_Gulle_Gaper | |||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 01236578 (in identificerend systeem: URA) | ||
| Organisatie naam | Apotheek De Gulle Gaper | ||
TEST VMA door apotheker
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | C. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Brugge | |||
| Identificatienummer | 999900419 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 16 okt 1963 | |||
| Geslacht | Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Voorstel gegevens
| Voorstel gegevens | |||||
| Gegevenselement | Waarde | ||||
| Voorstel | |||||
| Identificatie | MBH_200_start_duur_VMA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.2) | ||||
| Voorstel datum | T om 10:00 uur | ||||
| Auteur | |||||
| Auteur is zorgaanbieder | |||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Apotheek_De_Gulle_Gaper | ||||
| Medicamenteuze behandeling | Zie Medicamenteuze behandeling: MBH_200_start_duur | ||||
| Toelichting | keerdosis 2 stuks wenselijk voor betere werking | ||||
Scenario - MBH_200_start_duur
| Medicatieafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Medicamenteuze behandeling MBH_200_start_duur | |||
| Gebruiksperiode | Vanaf T + 1 dag, gedurende 2 weken | ||
| Ingangsdatum | T + 1 dag | ||
| Gebruiksduur | 2 weken | ||
| Geneesmiddel - primaire code | LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '26638' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '71587' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T + 1 dag, gedurende 2 weken, 1 maal per 2 dagen 1 à 2 stuks, Oraal | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per 2 dagen 1 à 2 stuks | ||
| MBH identificatie | MBH_200_start_duur (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Zorgaanbieder Apotheek_De_Gulle_Gaper | |||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 01236578 (in identificerend systeem: URA) | ||
| Organisatie naam | Apotheek De Gulle Gaper | ||