MedMij:V1.0 KwalificatieAddendaOIDs: verschil tussen versies

Uit informatiestandaarden
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Wetering (overleg | bijdragen)
Wetering (overleg | bijdragen)
Versie 19868 van Wetering (overleg) ongedaan gemaakt
 
(6 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven)
Regel 2: Regel 2:
De identificaties hebben de volgende root OID’s
De identificaties hebben de volgende root OID’s


{| class="wikitable" width="50%"
{| class="wikitable" width="100%"
|-
|-
|Medicamenteuze behandeling||2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1
|Medicamenteuze behandeling||2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1
|-
|-
|Medicatieafspraak||2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1
|Medicatieafspraak||2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1
|-
|-
|Toedieningsafspraak||2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1
|Toedieningsafspraak||2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1
Regel 15: Regel 15:
|-
|-
|Medicatieverstrekking||2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1
|Medicatieverstrekking||2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1
|-
|
|Lokale patiënt identificatie||2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1
|}
|}

Huidige versie van 21 jun 2019 om 16:35

OID's

De identificaties hebben de volgende root OID’s

Medicamenteuze behandeling 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1
Medicatieafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1
Toedieningsafspraak 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1
Medicatiegebruik 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1
Verstrekkingsverzoek 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1
Medicatieverstrekking 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1