Gbz:Vdraft Sandbox-prio1-hdg: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
k Tekst vervangen - "{{#customtitle:" door "{{DISPLAYTITLE:" |
||
| (Een tussenliggende versie door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
{{ | {{DISPLAYTITLE:Prio 1 zwangerschap huidig 2.3 - inhoud kwalificatie}} | ||
__NUMBEREDHEADINGS__ | __NUMBEREDHEADINGS__ | ||
{{IssueBox|Deze pagina is nog in bewerking}} | {{IssueBox|Deze pagina is nog in bewerking}} | ||
| Regel 58: | Regel 58: | ||
|colspan="2"|Naam zorginstelling | |colspan="2"|Naam zorginstelling | ||
|style="background-color: white;"|Verloskundigenpraktijk A | |style="background-color: white;"|Verloskundigenpraktijk A | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Zorgverlener | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Zorgverlener lvrid | |||
|style="background-color: white;"|00001234 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan=" | |colspan="2"|Naam zorgverlener | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|Los | ||
|}<section end=zorgverlenerzorginstelling_999910413 /> | |}<section end=zorgverlenerzorginstelling_999910413 /> | ||
=== Zwangerschap === | === Zwangerschap === | ||
Huidige versie van 20 jul 2020 om 00:59
__NUMBEREDHEADINGS__
|
Deze pagina is nog in bewerking |
Addenda voor inhoudelijke gegevens Prio 1 zwangerschap huidig 2.3
Scenario Wouden-huidige zwangerschap (voor vrouw met BSN: 999910413)
| Vrouw | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Burgerservicenummer | 999910413 (in identificerend systeem: BSN) | |||
| Naamgegevens | ||||
| Achternaam | ||||
| Voorvoegsel | van der | |||
| Achternaam | Wouden | |||
| Bloedgroep vrouw | AB (code = '165743006' in codeSystem 'SNOMED CT') | |||
| Rhesus d factor vrouw | Rh D Positief (code = '165747007' in codeSystem 'SNOMED CT') | |||
| Rhesus c factor | Rh c Negatief (code = '733119003' in codeSystem 'SNOMED CT') | |||
Zorgverlenerzorginstelling
| Zorgverlenerzorginstelling | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Zorginstelling | |||
| Zorginstelling lvrid | 1504 | ||
| Naam zorginstelling | Verloskundigenpraktijk A | ||
| Zorgverlener | |||
| Zorgverlener lvrid | 00001234 | ||
| Naam zorgverlener | Los | ||
Zwangerschap
| Zwangerschap | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Graviditeit | 4 | ||
| Pariteit | 2 | ||
| A terme datum groep | |||
| A terme datum | T - 3 dagen | ||
Medisch onderzoek
| Medisch onderzoek | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Datum onderzoek | T - 72 dagen | |||
| Maternale onderzoeksgegevens | ||||
| Urine bloed en aanvullende onderzoeken | ||||
| Hb | 8.5 mmol/l | |||