7kezo:V1.0 Documenthistorie: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Nieuwe pagina aangemaakt met '{{#customtitle:Documenthistorie|Documenthistorie}} ==Documenthistorie== {| class="wikitable" border="1" cellpadding="5" !align="left"|Versie !align="left"|Datum !a...' |
k Tekst vervangen - "{{#customtitle:" door "{{DISPLAYTITLE:" |
||
| (2 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {{DISPLAYTITLE:Documenthistorie|Documenthistorie}} | ||
==Documenthistorie== | ==Documenthistorie== | ||
| Regel 18: | Regel 18: | ||
|01-03-2014 | |01-03-2014 | ||
|Verwerking reacties n.a.v. externe review plus verwerken nieuwe inzichten. | |Verwerking reacties n.a.v. externe review plus verwerken nieuwe inzichten. | ||
|- | |||
|1.0.1.0 | |||
|01-06-2014 | |||
|Verwerking nieuwe inzichten mbt tot gebruik bouwsteen "Labbepaling" en "Medicatievoorschrift" | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 20 jul 2020 om 01:37
Documenthistorie
| Versie | Datum | Omschrijving |
|---|---|---|
| 0.1.0.0 | 01-01-2014 | Eerste versie t.b.v. de werkgroep HL7 implementatie |
| 0.9.0.0 | 15-01-2014 | Verwerking reacties n.a.v. interne review plus aanvullen diverse specificaties. |
| 1.0.0.0 | 01-03-2014 | Verwerking reacties n.a.v. externe review plus verwerken nieuwe inzichten. |
| 1.0.1.0 | 01-06-2014 | Verwerking nieuwe inzichten mbt tot gebruik bouwsteen "Labbepaling" en "Medicatievoorschrift" |