7kezo:V2.0 Documenthistorie: verschil tussen versies

Uit informatiestandaarden
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Kheitmann (overleg | bijdragen)
k Tekst vervangen - "{{#customtitle:" door "{{DISPLAYTITLE:"
 
(8 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
{{#customtitle:Documenthistorie|Documenthistorie}}
{{DISPLAYTITLE:Documenthistorie|Documenthistorie}}
==Documenthistorie==
==Documenthistorie==
 
De bewerking van de gidsen over de bouwstenen ketenzorg en de uitwisseling (interacties enz.) worden synchroon gehouden waardoor er maar één historie wordt bijgehouden.
{| class="wikitable" border="1" cellpadding="5"
{| class="wikitable" border="1" cellpadding="5"
!align="left"|Versie
!align="left"|Versie
Regel 10: Regel 10:
|01-01-2014
|01-01-2014
|Eerste versie t.b.v. de werkgroep HL7 implementatie
|Eerste versie t.b.v. de werkgroep HL7 implementatie
|-
|0.2.0.0
|02-01-2014
|Update met nadere uitwerking diverse bouwstenen, plus aanpassing labbouwsteen aan bestaande spec’s.
|-
|-
|0.9.0.0
|0.9.0.0
Regel 25: Regel 29:
|2.0.0.0
|2.0.0.0
|21-06-2015
|21-06-2015
|Versie 2 van de gids, toevoegen van ''Contactverslag'', ''Overdracht concern'', ''Alert'' en ''Allergien en intoleranties''.
|Versie 2 van de gidsen, toevoegen van ''Contactverslag'', ''Overdracht concern'', ''Alert'' en ''Allergien en intoleranties'' en alle relevante informatie over structuur en uitwisselmechanismen.
|-
|2.0.1.0
|30-11-2015
|Nieuwe query parameter message type QUMT_RM020099NL03
|-
|2.0.1.0
|30-12-2016
|Implementatiehandleiding aangepast conform huidige kennis en afspraken binnen Ketenzorg
|}
|}

Huidige versie van 20 jul 2020 om 01:37

Documenthistorie

De bewerking van de gidsen over de bouwstenen ketenzorg en de uitwisseling (interacties enz.) worden synchroon gehouden waardoor er maar één historie wordt bijgehouden.

Versie Datum Omschrijving
0.1.0.0 01-01-2014 Eerste versie t.b.v. de werkgroep HL7 implementatie
0.2.0.0 02-01-2014 Update met nadere uitwerking diverse bouwstenen, plus aanpassing labbouwsteen aan bestaande spec’s.
0.9.0.0 15-01-2014 Verwerking reacties n.a.v. interne review plus aanvullen diverse specificaties.
1.0.0.0 01-03-2014 Verwerking reacties n.a.v. externe review plus verwerken nieuwe inzichten.
1.0.1.0 01-06-2014 Verwerking nieuwe inzichten mbt tot gebruik bouwsteen "Labbepaling" en "Medicatievoorschrift"
2.0.0.0 21-06-2015 Versie 2 van de gidsen, toevoegen van Contactverslag, Overdracht concern, Alert en Allergien en intoleranties en alle relevante informatie over structuur en uitwisselmechanismen.
2.0.1.0 30-11-2015 Nieuwe query parameter message type QUMT_RM020099NL03
2.0.1.0 30-12-2016 Implementatiehandleiding aangepast conform huidige kennis en afspraken binnen Ketenzorg