7phcy:V6.12 Documenthistorie: verschil tussen versies

Uit informatiestandaarden
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
DominiqueStoverink (overleg | bijdragen)
k Tekst vervangen - "{{DISPLAYTITLE:.*}}" door ""
 
(11 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
{{#customtitle:Documenthistorie|Documenthistorie}}


<noinclude>{{DocumentPart|ns=7phcy|title=V6.12_HL7v3-domeinspecificatie_Pharmacy}}</noinclude>
==Documenthistorie==
==Documenthistorie==


{| border="1" cellpadding="5"
{| class="wikitable" border="1" cellpadding="5"
!align="left"|Versie
!align="left"|Versie
!align="left"|Datum
!align="left"|Datum
Regel 15: Regel 15:
|04-06-2013
|04-06-2013
|Publicatie losse zorgtoepassing en als onderdeel van AORTA 2012
|Publicatie losse zorgtoepassing en als onderdeel van AORTA 2012
|-
|6.12.1.0
|09-10-2013
|Herintroductie logistieke verbruiksperiode in expectedUseTime.
Verbetering van een aantal foutjes in de specificatie.
|}
|}

Huidige versie van 25 aug 2020 om 14:26


Dit materiaal is onderdeel van HL7v3-domein Pharmacy V6.12_HL7v3-domeinspecificatie_Pharmacy.
  • Compatible wijzigingen/nadere bewoordingen, tikfouten kunnen direct in de Wiki gewijzigd worden
  • Open issues die discussie vergen s.v.p. in de commentaarsectie opnemen.

Documenthistorie

Versie Datum Omschrijving
6.10.0.0 12-10-2011 Basisversie t.b.v. AORTA 2011
6.12.0.0 04-06-2013 Publicatie losse zorgtoepassing en als onderdeel van AORTA 2012
6.12.1.0 09-10-2013 Herintroductie logistieke verbruiksperiode in expectedUseTime.

Verbetering van een aantal foutjes in de specificatie.