Gebz:V1.0 FHIR IG V2.3 transaction prio1 huidige zwangerschap: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
k Lilian Minne heeft pagina Gebz:V2.3 transaction prio1 huidige zwangerschap hernoemd naar Gebz:V1.0 FHIR IG V2.3 transaction prio1 huidige zwangerschap |
||
| (6 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
=Addendum Prio1 | =Addendum Prio1 huidige zwangerschap= | ||
{{IssueBox|Generated code, do not change by hand}} | {{IssueBox|Generated code, do not change by hand}} | ||
= | =prio1_huidige_zwangerschap= | ||
<section begin=transaction /> | <section begin=transaction /> | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| Regel 19: | Regel 19: | ||
||Zorgverlener/Zorginstelling | ||Zorgverlener/Zorginstelling | ||
||1 .. 1 | ||1 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://fhir.nl/fhir/StructureDefinition/nl-core-organization|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=nl-core-organization}} | ||
||Organization | Practitioner | ||Organization | Practitioner | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/practitioner-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/practitioner-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 28: | Regel 28: | ||
||   Zorginstelling | ||   Zorginstelling | ||
||1 .. 1 | ||1 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://fhir.nl/fhir/StructureDefinition/nl-core-organization|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=nl-core-organization}} | ||
||Organization | ||Organization | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 39: | Regel 39: | ||
||      Zorginstelling OID | ||      Zorginstelling OID | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://fhir.nl/fhir/StructureDefinition/nl-core-organization|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=nl-core-organization}} | ||
||Organization.identifier | ||Organization.identifier | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 48: | Regel 48: | ||
||      Zorginstelling AGB-ID | ||      Zorginstelling AGB-ID | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://fhir.nl/fhir/StructureDefinition/nl-core-organization|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=nl-core-organization}} | ||
||Organization.identifier | ||Organization.identifier | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 57: | Regel 57: | ||
||      Zorginstelling LVR-ID | ||      Zorginstelling LVR-ID | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://fhir.nl/fhir/StructureDefinition/nl-core-organization|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=nl-core-organization}} | ||
||Organization.identifier | ||Organization.identifier | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 66: | Regel 66: | ||
||      Zorginstelling URA | ||      Zorginstelling URA | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://fhir.nl/fhir/StructureDefinition/nl-core-organization|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=nl-core-organization}} | ||
||Organization.identifier | ||Organization.identifier | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 75: | Regel 75: | ||
||      Naam zorginstelling | ||      Naam zorginstelling | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://fhir.nl/fhir/StructureDefinition/nl-core-organization|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=nl-core-organization}} | ||
||Organization.name | ||Organization.name | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 84: | Regel 84: | ||
||      Adres zorginstelling | ||      Adres zorginstelling | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://fhir.nl/fhir/StructureDefinition/nl-core-organization|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=nl-core-organization}} | ||
||Organization.address | ||Organization.address | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 93: | Regel 93: | ||
||         Straatnaam | ||         Straatnaam | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://fhir.nl/fhir/StructureDefinition/nl-core-organization|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=nl-core-organization}} | ||
||Organization.address.line.Extension.streetName | ||Organization.address.line.Extension.streetName | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 102: | Regel 102: | ||
||         Huisnummer | ||         Huisnummer | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://fhir.nl/fhir/StructureDefinition/nl-core-organization|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=nl-core-organization}} | ||
||Organization.address.line.Extension.HouseNumber | ||Organization.address.line.Extension.HouseNumber | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 111: | Regel 111: | ||
||         Huisletter/huisnummertoevoeging | ||         Huisletter/huisnummertoevoeging | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://fhir.nl/fhir/StructureDefinition/nl-core-organization|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=nl-core-organization}} | ||
||Organization.address.line.Extension.BuildingNumberSuffix | ||Organization.address.line.Extension.BuildingNumberSuffix | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 120: | Regel 120: | ||
||         Postcode | ||         Postcode | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://fhir.nl/fhir/StructureDefinition/nl-core-organization|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=nl-core-organization}} | ||
||Organization.address.postalCode | ||Organization.address.postalCode | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 129: | Regel 129: | ||
||         Plaatsnaam | ||         Plaatsnaam | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://fhir.nl/fhir/StructureDefinition/nl-core-organization|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=nl-core-organization}} | ||
||Organization.address.city | ||Organization.address.city | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 147: | Regel 147: | ||
||         Land | ||         Land | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://fhir.nl/fhir/StructureDefinition/nl-core-organization|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=nl-core-organization}} | ||
||Organization.address.country | ||Organization.address.country | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/organization-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 183: | Regel 183: | ||
||Vrouw | ||Vrouw | ||
||1 .. 1 | ||1 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/bc-Woman|nictiz.fhir.nl.stu3.geboortezorg|pkgVersion=1.0.0|title=bc-Woman}} | ||
||Patient | ||Patient | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 194: | Regel 194: | ||
||   Burgerservicenummer | ||   Burgerservicenummer | ||
||1 .. 1 | ||1 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/bc-Woman|nictiz.fhir.nl.stu3.geboortezorg|pkgVersion=1.0.0|title=bc-Woman}} | ||
||Patient.identifier | ||Patient.identifier | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 203: | Regel 203: | ||
||   Naamgegevens | ||   Naamgegevens | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/bc-Woman|nictiz.fhir.nl.stu3.geboortezorg|pkgVersion=1.0.0|title=bc-Woman}} | ||
||Patient.name | ||Patient.name | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 212: | Regel 212: | ||
||      Voornamen | ||      Voornamen | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/bc-Woman|nictiz.fhir.nl.stu3.geboortezorg|pkgVersion=1.0.0|title=bc-Woman}} | ||
||Patient.name.given | ||Patient.name.given | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 221: | Regel 221: | ||
||      Initialen | ||      Initialen | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/bc-Woman|nictiz.fhir.nl.stu3.geboortezorg|pkgVersion=1.0.0|title=bc-Woman}} | ||
||Patient.name.given | ||Patient.name.given | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-4 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-4 example] | ||
| Regel 230: | Regel 230: | ||
||      Roepnaam | ||      Roepnaam | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/bc-Woman|nictiz.fhir.nl.stu3.geboortezorg|pkgVersion=1.0.0|title=bc-Woman}} | ||
||Patient.name.given | ||Patient.name.given | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 239: | Regel 239: | ||
||      Achternaam | ||      Achternaam | ||
||1 .. 1 | ||1 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/bc-Woman|nictiz.fhir.nl.stu3.geboortezorg|pkgVersion=1.0.0|title=bc-Woman}} | ||
||Patient.name.family | ||Patient.name.family | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 248: | Regel 248: | ||
||         Soort naam | ||         Soort naam | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/bc-Woman|nictiz.fhir.nl.stu3.geboortezorg|pkgVersion=1.0.0|title=bc-Woman}} | ||
||Patient.name.family | ||Patient.name.family | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 257: | Regel 257: | ||
||         Voorvoegsel | ||         Voorvoegsel | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/bc-Woman|nictiz.fhir.nl.stu3.geboortezorg|pkgVersion=1.0.0|title=bc-Woman}} | ||
||Patient.name.family | ||Patient.name.family | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 266: | Regel 266: | ||
||         Achternaam | ||         Achternaam | ||
||1 .. 1 | ||1 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/bc-Woman|nictiz.fhir.nl.stu3.geboortezorg|pkgVersion=1.0.0|title=bc-Woman}} | ||
||Patient.name.family | ||Patient.name.family | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||
|| | || | ||
|- | |||
|[[Bestand:CD.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |||
||10810 | |||
||   Bloedgroep vrouw | |||
||0 .. 1 | |||
||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/zib-LaboratoryTestResult-Observation|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=zib-LaboratoryTestResult-Observation}} | |||
||Observation.valueCodeableConcept | |||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-79 example] | |||
|| | |||
* GET [base]/Observation?code=883-9{&subject=[vrouwid]&context=[dossierid]} | |||
|- | |||
|[[Bestand:CD.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |||
||10811 | |||
||   Rhesus D Factor vrouw | |||
||0 .. 1 | |||
||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/zib-LaboratoryTestResult-Observation|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=zib-LaboratoryTestResult-Observation}} | |||
||Observation.valueCodeableConcept | |||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-81 example] | |||
|| | |||
* GET [base]/Observation?code=1305-2{&subject=[vrouwid]&context=[dossierid]} | |||
|- | |||
|[[Bestand:CD.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |||
||10816 | |||
||   Rhesus c Factor | |||
||0 .. 1 | |||
||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/zib-LaboratoryTestResult-Observation|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=zib-LaboratoryTestResult-Observation}} | |||
||Observation.valueCodeableConcept | |||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-82 example] | |||
|| | |||
* GET [base]/Observation?code=1159-3{&subject=[vrouwid]&context=[dossierid]} | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE;" | ||
|[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | ||
||3 | ||3 | ||
||Zwangerschap | ||Zwangerschap | ||
|| | ||1 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/zib-pregnancy|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=zib-pregnancy}} | ||
||Condition | ||Condition | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/condition-example-duplicate-10 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/condition-example-duplicate-10 example] | ||
| Regel 287: | Regel 317: | ||
||20010 | ||20010 | ||
||   Graviditeit | ||   Graviditeit | ||
|| | ||1 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/zib-pregnancy-Gravidity|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=zib-pregnancy-Gravidity}} | ||
||Observation.valueQuantity | ||Observation.valueQuantity | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-84 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-84 example] | ||
| Regel 295: | Regel 325: | ||
|- | |- | ||
|[[Bestand:INT.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |[[Bestand:INT.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | ||
|| | ||20153 | ||
||   Pariteit | ||   Pariteit | ||
|| | ||1 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/zib-pregnancy-Parity|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=zib-pregnancy-Parity}} | ||
||Observation.valueQuantity | ||Observation.valueQuantity | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-88 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-88 example] | ||
|| | || | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: # | |||
|[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | ||
|| | ||20029 | ||
|| | ||   A terme datum (groep) | ||
|| | ||1 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/zib-pregnancy-TermDate|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=zib-pregnancy-TermDate}} | ||
|| | ||Observation | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/ | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-83 example] | ||
|| | || | ||
|- | |- | ||
|[[Bestand:TS.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |[[Bestand:TS.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | ||
|| | ||20030 | ||
||    | ||      A terme datum | ||
|| | ||1 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/zib-pregnancy-TermDate|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=zib-pregnancy-TermDate}} | ||
||Observation.valueDateTime | ||Observation.valueDateTime | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate- | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-83 example] | ||
|| | || | ||
* GET [base]/Observation?code=11778-8{&subject=[vrouwid]&context=[dossierid]&focus=[zwangerschapid]} | |||
* GET [base]/Observation?code= | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE;" | ||
|[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | ||
|| | ||14 | ||
|| | ||Medisch onderzoek | ||
||0 .. * | ||0 .. * | ||
||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/bc-PregnancyUltraSound|nictiz.fhir.nl.stu3.geboortezorg|pkgVersion=1.0.0|title=bc-PregnancyUltraSound}} | |||
||DiagnosticReport | |||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/diagnosticreport-example-duplicate-2 example] | |||
|| | || | ||
|- | |- | ||
|[[Bestand:TS.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |[[Bestand:TS.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | ||
|| | ||50020 | ||
||    | ||   Datum onderzoek | ||
|| | ||1 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/bc-PregnancyUltraSound|nictiz.fhir.nl.stu3.geboortezorg|pkgVersion=1.0.0|title=bc-PregnancyUltraSound}} | ||
|| | ||DiagnosticReport.effectiveDateTime | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/ | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/diagnosticreport-example-duplicate-2 example] | ||
|| | || | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | ||
|[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | ||
|| | ||142 | ||
||    | ||   Maternale onderzoeksgegevens | ||
|| | ||1 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/zib-LaboratoryTestResult-DiagnosticReport|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=zib-LaboratoryTestResult-DiagnosticReport}} | ||
|| | ||DiagnosticReport | ||
|| | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/diagnosticreport-example-duplicate-3 example] | ||
|| | || | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | ||
|[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | ||
|| | ||80959 | ||
||       | ||      Urine-, bloed- en aanvullende onderzoeken | ||
|| | ||1 .. 1 | ||
||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/zib-LaboratoryTestResult-DiagnosticReport|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=zib-LaboratoryTestResult-DiagnosticReport}} | |||
|| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
||DiagnosticReport | ||DiagnosticReport | ||
|| | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/diagnosticreport-example-duplicate-3 example] | ||
|| | || | ||
|- | |- | ||
|[[Bestand:PQ.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |[[Bestand:PQ.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | ||
|| | ||10814 | ||
||          | ||         Hb | ||
|| | ||1 .. 1 | ||
|| | ||{{Simplifier|http://nictiz.nl/fhir/StructureDefinition/zib-LaboratoryTestResult-Observation|nictiz.fhir.nl.stu3.zib2017|pkgVersion=2.0.0|title=zib-LaboratoryTestResult-Observation}} | ||
||Observation.valueQuantity | ||Observation.valueQuantity | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate- | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-80 example] | ||
|| | || | ||
* GET [base]/Observation?code= | * GET [base]/Observation?code=718-7{&subject=[vrouwid]&context=[dossierid]} | ||
|} | |} | ||
<section end=transaction /> | <section end=transaction /> | ||
Huidige versie van 16 jul 2021 om 11:47
Addendum Prio1 huidige zwangerschap
|
Generated code, do not change by hand |
prio1_huidige_zwangerschap
| PWD 2.3 to FHIR | ||||||||||||
| Type | # | Concept | Card | Profile | Mapping | Example | Search URL | |||||
| 1 | Zorgverlener/Zorginstelling | 1 .. 1 | nl-core-organization | Organization | Practitioner | example | |||||||
| 10020 | Zorginstelling | 1 .. 1 | nl-core-organization | Organization | example |
| ||||||
| 10021 | Zorginstelling OID | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.identifier | example | |||||||
| 10022 | Zorginstelling AGB-ID | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.identifier | example | |||||||
| 10023 | Zorginstelling LVR-ID | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.identifier | example | |||||||
| 10024 | Zorginstelling URA | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.identifier | example | |||||||
| 10026 | Naam zorginstelling | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.name | example | |||||||
| 10027 | Adres zorginstelling | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.address | example | |||||||
| 10032 | Straatnaam | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.address.line.Extension.streetName | example | |||||||
| 10033 | Huisnummer | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.address.line.Extension.HouseNumber | example | |||||||
| 10034 | Huisletter/huisnummertoevoeging | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.address.line.Extension.BuildingNumberSuffix | example | |||||||
| 10041 | Postcode | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.address.postalCode | example | |||||||
| 10036 | Plaatsnaam | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.address.city | example | |||||||
| 10037 | Gemeentenaam | 0 .. 1 | ||||||||||
| 10038 | Land | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.address.country | example | |||||||
| 10039 | Adrestype | 0 .. 1 | ||||||||||
| 10029 | Type zorginstelling | 0 .. 1 | ||||||||||
| 82019 | Type zorginstelling (bij verwijzing) | 0 .. 1 | ||||||||||
| 2 | Vrouw | 1 .. 1 | bc-Woman | Patient | example |
| ||||||
| 10030 | Burgerservicenummer | 1 .. 1 | bc-Woman | Patient.identifier | example | |||||||
| 10035 | Naamgegevens | 0 .. 1 | bc-Woman | Patient.name | example | |||||||
| 10042 | Voornamen | 0 .. 1 | bc-Woman | Patient.name.given | example | |||||||
| 82359 | Initialen | 0 .. 1 | bc-Woman | Patient.name.given | example | |||||||
| 82360 | Roepnaam | 0 .. 1 | bc-Woman | Patient.name.given | example | |||||||
| 82361 | Achternaam | 1 .. 1 | bc-Woman | Patient.name.family | example | |||||||
| 82362 | Soort naam | 0 .. 1 | bc-Woman | Patient.name.family | example | |||||||
| 82363 | Voorvoegsel | 0 .. 1 | bc-Woman | Patient.name.family | example | |||||||
| 10043 | Achternaam | 1 .. 1 | bc-Woman | Patient.name.family | example | |||||||
| 10810 | Bloedgroep vrouw | 0 .. 1 | zib-LaboratoryTestResult-Observation | Observation.valueCodeableConcept | example |
| ||||||
| 10811 | Rhesus D Factor vrouw | 0 .. 1 | zib-LaboratoryTestResult-Observation | Observation.valueCodeableConcept | example |
| ||||||
| 10816 | Rhesus c Factor | 0 .. 1 | zib-LaboratoryTestResult-Observation | Observation.valueCodeableConcept | example |
| ||||||
| 3 | Zwangerschap | 1 .. 1 | zib-pregnancy | Condition | example |
| ||||||
| 20010 | Graviditeit | 1 .. 1 | zib-pregnancy-Gravidity | Observation.valueQuantity | example |
| ||||||
| 20153 | Pariteit | 1 .. 1 | zib-pregnancy-Parity | Observation.valueQuantity | example | |||||||
| 20029 | A terme datum (groep) | 1 .. 1 | zib-pregnancy-TermDate | Observation | example | |||||||
| 20030 | A terme datum | 1 .. 1 | zib-pregnancy-TermDate | Observation.valueDateTime | example |
| ||||||
| 14 | Medisch onderzoek | 0 .. * | bc-PregnancyUltraSound | DiagnosticReport | example | |||||||
| 50020 | Datum onderzoek | 1 .. 1 | bc-PregnancyUltraSound | DiagnosticReport.effectiveDateTime | example | |||||||
| 142 | Maternale onderzoeksgegevens | 1 .. 1 | zib-LaboratoryTestResult-DiagnosticReport | DiagnosticReport | example | |||||||
| 80959 | Urine-, bloed- en aanvullende onderzoeken | 1 .. 1 | zib-LaboratoryTestResult-DiagnosticReport | DiagnosticReport | example | |||||||
| 10814 | Hb | 1 .. 1 | zib-LaboratoryTestResult-Observation | Observation.valueQuantity | example |
| ||||||