mp:V9.2.0 kwalificatie avvv addendum: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Nieuwe pagina aangemaakt met ' __NUMBEREDHEADINGS__ {{DISPLAYTITLE:Sturen antwoord voorstel verstrekkingsverzoek 9.2.0: addendum inhoudelijke gegevens kwalificatie}} =Addenda voor inhoudelijke...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 90: | Regel 90: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Antwoord verstrekkingsverzoek | |colspan="3"|Antwoord verstrekkingsverzoek | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|Ja, verstrekkingsverzoek volgt (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.17') | ||
|} | |} | ||
==== Bouwstenen ==== | ==== Bouwstenen ==== | ||
| Regel 100: | Regel 100: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="5"|<span id="UZI-000001111-PeterVanPulver" title="Intern ID = UZI-000001111-PeterVanPulver">Zorgverlener | |colspan="5"|<span id="UZI-000001111-PeterVanPulver" title="Intern ID = UZI-000001111-PeterVanPulver">Zorgverlener UZI-000001111-PeterVanPulver</span> | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|rowspan="7"| | |rowspan="7"| | ||
| Regel 120: | Regel 120: | ||
|style="background-color: white;"|Zie [[#URA-00001111-PulverPartners|Zorgaanbieder: URA-00001111-PulverPartners]] | |style="background-color: white;"|Zie [[#URA-00001111-PulverPartners|Zorgaanbieder: URA-00001111-PulverPartners]] | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="5"|<span id="URA-00001111-PulverPartners" title="Intern ID = URA-00001111-PulverPartners">Zorgaanbieder | |colspan="5"|<span id="URA-00001111-PulverPartners" title="Intern ID = URA-00001111-PulverPartners">Zorgaanbieder URA-00001111-PulverPartners</span> | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|rowspan="4"| | |rowspan="4"| | ||
| Regel 133: | Regel 133: | ||
|style="background-color: white;"|Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp | |style="background-color: white;"|Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="5"|<span id="URA-01236578-GulleGaper" title="Intern ID = URA-01236578-GulleGaper">Zorgaanbieder | |colspan="5"|<span id="URA-01236578-GulleGaper" title="Intern ID = URA-01236578-GulleGaper">Zorgaanbieder URA-01236578-GulleGaper</span> | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|rowspan="3"| | |rowspan="3"| | ||
| Regel 211: | Regel 211: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Antwoord verstrekkingsverzoek | |colspan="3"|Antwoord verstrekkingsverzoek | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|Ja, verstrekkingsverzoek volgt (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.17') | ||
|} | |} | ||
==== Bouwstenen ==== | ==== Bouwstenen ==== | ||
| Regel 221: | Regel 221: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="5"|<span id="UZI-000001111-PeterVanPulver" title="Intern ID = UZI-000001111-PeterVanPulver">Zorgverlener | |colspan="5"|<span id="UZI-000001111-PeterVanPulver" title="Intern ID = UZI-000001111-PeterVanPulver">Zorgverlener UZI-000001111-PeterVanPulver</span> | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|rowspan="7"| | |rowspan="7"| | ||
| Regel 241: | Regel 241: | ||
|style="background-color: white;"|Zie [[#URA-00001111-PulverPartners|Zorgaanbieder: URA-00001111-PulverPartners]] | |style="background-color: white;"|Zie [[#URA-00001111-PulverPartners|Zorgaanbieder: URA-00001111-PulverPartners]] | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="5"|<span id="URA-00001111-PulverPartners" title="Intern ID = URA-00001111-PulverPartners">Zorgaanbieder | |colspan="5"|<span id="URA-00001111-PulverPartners" title="Intern ID = URA-00001111-PulverPartners">Zorgaanbieder URA-00001111-PulverPartners</span> | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|rowspan="4"| | |rowspan="4"| | ||
| Regel 254: | Regel 254: | ||
|style="background-color: white;"|Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp | |style="background-color: white;"|Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="5"|<span id="URA-01236578-GulleGaper" title="Intern ID = URA-01236578-GulleGaper">Zorgaanbieder | |colspan="5"|<span id="URA-01236578-GulleGaper" title="Intern ID = URA-01236578-GulleGaper">Zorgaanbieder URA-01236578-GulleGaper</span> | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|rowspan="3"| | |rowspan="3"| | ||
| Regel 264: | Regel 264: | ||
|style="background-color: white;"|Apotheek De Gulle Gaper | |style="background-color: white;"|Apotheek De Gulle Gaper | ||
|}<section end=avvv-test1-arianne /> | |}<section end=avvv-test1-arianne /> | ||
== KWALIFICATIE antwoord VVV Patiënt is auteur== | |||
<section begin=mp-avs-kwa-patient_is_auteur /><section begin=patient-mp-avs-kwa-patient_is_auteur /> | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Patiënt | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Naamgegevens | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="7"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Initialen | |||
|style="background-color: white;"|C. | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Naamgebruik | |||
|style="background-color: white;"|Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Voorvoegsels | |||
|style="background-color: white;"|van de | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Achternaam | |||
|style="background-color: white;"|XXX_Brugge | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|999900419 [BSN] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geboortedatum | |||
|style="background-color: white;"|16 okt 1963 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geslacht | |||
|style="background-color: white;"|Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
|}<section end=patient-mp-avs-kwa-patient_is_auteur /> | |||
==== Voorstel gegevens ==== | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Voorstel gegevens | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Antwoord | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="10"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_920_Voorstelgegevens_patient_is_auteur_AVVV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.3) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Antwoord datum | |||
|style="background-color: white;"|T om 16:25 uur | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Auteur | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Zorgverlener | |||
|style="background-color: white;"|Zie [[#Peter_van_Pulver|Zorgverlener: Peter_van_Pulver]] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Relatie voorstel gegevens | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_920_Voorstelgegevens_patient_is_auteur_VVV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.2) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Antwoord verstrekkingsverzoek | |||
|style="background-color: white;"|Eerst afspraak (code = '5' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.17') | |||
|} | |||
==== Bouwstenen ==== | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Bouwstenen | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|<span id="Peter_van_Pulver" title="Intern ID = Peter_van_Pulver">Zorgverlener Peter_van_Pulver</span> | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="7"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Zorgverlener identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Naamgegevens | |||
|style="background-color: white;"|Peter van Pulver | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Specialisme | |||
|style="background-color: white;"|Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Zorgaanbieder | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Zorgaanbieder | |||
|style="background-color: white;"|Zie [[#Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners|Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners]] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|<span id="Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners" title="Intern ID = Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners">Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners</span> | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="4"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Zorgaanbieder identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|00001111 (in identificerend systeem: URA) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Organisatie naam | |||
|style="background-color: white;"|Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Adresgegevens | |||
|style="background-color: white;"|Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp | |||
|}<section end=mp-avs-kwa-patient_is_auteur /> | |||
== KWALIFICATIE antwoord VVV Zorgverlener is auteur - bestaande MBH== | |||
<section begin=mp-avs-kwa-zorgverlener_is_auteur /><section begin=patient-mp-avs-kwa-zorgverlener_is_auteur /> | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Patiënt | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Naamgegevens | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="7"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Initialen | |||
|style="background-color: white;"|C. | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Naamgebruik | |||
|style="background-color: white;"|Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Voorvoegsels | |||
|style="background-color: white;"|van de | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Achternaam | |||
|style="background-color: white;"|XXX_Brugge | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|999900419 [BSN] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geboortedatum | |||
|style="background-color: white;"|16 okt 1963 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geslacht | |||
|style="background-color: white;"|Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
|}<section end=patient-mp-avs-kwa-zorgverlener_is_auteur /> | |||
==== Voorstel gegevens ==== | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Voorstel gegevens | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Antwoord | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="10"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_920_start_eind_AVVV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.3) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Antwoord datum | |||
|style="background-color: white;"|T om 16:25 uur | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Auteur | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Zorgverlener | |||
|style="background-color: white;"|Zie [[#Peter_van_Pulver|Zorgverlener: Peter_van_Pulver]] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Relatie voorstel gegevens | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_920_start_eind_VVV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.2) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Antwoord verstrekkingsverzoek | |||
|style="background-color: white;"|Ja, verstrekkingsverzoek volgt (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.17') | |||
|} | |||
==== Bouwstenen ==== | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Bouwstenen | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|<span id="Peter_van_Pulver" title="Intern ID = Peter_van_Pulver">Zorgverlener Peter_van_Pulver</span> | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="7"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Zorgverlener identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Naamgegevens | |||
|style="background-color: white;"|Peter van Pulver | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Specialisme | |||
|style="background-color: white;"|Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Zorgaanbieder | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Zorgaanbieder | |||
|style="background-color: white;"|Zie [[#Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners|Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners]] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|<span id="Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners" title="Intern ID = Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners">Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners</span> | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="4"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Zorgaanbieder identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|00001111 (in identificerend systeem: URA) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Organisatie naam | |||
|style="background-color: white;"|Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Adresgegevens | |||
|style="background-color: white;"|Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp | |||
|}<section end=mp-avs-kwa-zorgverlener_is_auteur /> | |||
[[Categorie:Kwalificatie]] | [[Categorie:Kwalificatie]] | ||
Huidige versie van 6 sep 2021 om 09:25
__NUMBEREDHEADINGS__
Addenda voor inhoudelijke gegevens
Overzicht van scenario's voor sturend/beschikbaarstellend systeem
Scenarioset
| Scenario | Screenshots? | Beschrijving |
Overzicht van scenario's voor ontvangend systeem
Scenarioset
| Scenario | Beschrijving |
Example instance
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | S. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Jankie | |||
| Identificatienummer | 999910437 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 8 mei 1954 | |||
| Geslacht | Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Voorstel gegevens
| Voorstel gegevens | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Antwoord | ||||
| Identificatie | #Antwoord_id_123343 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.777.540.1) | |||
| Antwoord datum | T om 12:30 uur | |||
| Auteur | ||||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: UZI-000001111-PeterVanPulver | |||
| Relatie voorstel gegevens | ||||
| Identificatie | #Voorstel_id_123345 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.545.1) | |||
| Antwoord verstrekkingsverzoek | Ja, verstrekkingsverzoek volgt (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.17') | |||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener UZI-000001111-PeterVanPulver | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Peter van Pulver | |||
| Specialisme | Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: URA-00001111-PulverPartners | |||
| Zorgaanbieder URA-00001111-PulverPartners | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 00001111 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |||
| Adresgegevens | Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp | |||
| Zorgaanbieder URA-01236578-GulleGaper | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 01236578 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Apotheek De Gulle Gaper | |||
testbericht conversie ADA - auteur zorgverlener
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | S. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Jankie | |||
| Identificatienummer | 999910437 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 8 mei 1954 | |||
| Geslacht | Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Voorstel gegevens
| Voorstel gegevens | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Antwoord | ||||
| Identificatie | #Antwoord_id_123 (in identificerend systeem: 1.2.3.999) | |||
| Antwoord datum | T om 12:30 uur | |||
| Auteur | ||||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: UZI-000001111-PeterVanPulver | |||
| Relatie voorstel gegevens | ||||
| Identificatie | #Voorstel_id_123 (in identificerend systeem: 1.2.3.999) | |||
| Antwoord verstrekkingsverzoek | Ja, verstrekkingsverzoek volgt (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.17') | |||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener UZI-000001111-PeterVanPulver | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Peter van Pulver | |||
| Specialisme | Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: URA-00001111-PulverPartners | |||
| Zorgaanbieder URA-00001111-PulverPartners | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 00001111 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |||
| Adresgegevens | Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp | |||
| Zorgaanbieder URA-01236578-GulleGaper | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 01236578 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Apotheek De Gulle Gaper | |||
KWALIFICATIE antwoord VVV Patiënt is auteur
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | C. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Voorvoegsels | van de | |||
| Achternaam | XXX_Brugge | |||
| Identificatienummer | 999900419 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 16 okt 1963 | |||
| Geslacht | Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Voorstel gegevens
| Voorstel gegevens | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Antwoord | ||||
| Identificatie | MBH_920_Voorstelgegevens_patient_is_auteur_AVVV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.3) | |||
| Antwoord datum | T om 16:25 uur | |||
| Auteur | ||||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: Peter_van_Pulver | |||
| Relatie voorstel gegevens | ||||
| Identificatie | MBH_920_Voorstelgegevens_patient_is_auteur_VVV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.2) | |||
| Antwoord verstrekkingsverzoek | Eerst afspraak (code = '5' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.17') | |||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener Peter_van_Pulver | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Peter van Pulver | |||
| Specialisme | Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | |||
| Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 00001111 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |||
| Adresgegevens | Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp | |||
KWALIFICATIE antwoord VVV Zorgverlener is auteur - bestaande MBH
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | C. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Voorvoegsels | van de | |||
| Achternaam | XXX_Brugge | |||
| Identificatienummer | 999900419 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 16 okt 1963 | |||
| Geslacht | Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Voorstel gegevens
| Voorstel gegevens | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Antwoord | ||||
| Identificatie | MBH_920_start_eind_AVVV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.3) | |||
| Antwoord datum | T om 16:25 uur | |||
| Auteur | ||||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: Peter_van_Pulver | |||
| Relatie voorstel gegevens | ||||
| Identificatie | MBH_920_start_eind_VVV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.2) | |||
| Antwoord verstrekkingsverzoek | Ja, verstrekkingsverzoek volgt (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.17') | |||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener Peter_van_Pulver | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Peter van Pulver | |||
| Specialisme | Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | |||
| Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 00001111 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |||
| Adresgegevens | Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp | |||