mp:V2.0.0 testgegevens medicatiegegevens MTD addendum: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 67: | Regel 67: | ||
|colspan="5"|Naamgegevens | |colspan="5"|Naamgegevens | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|rowspan=" | |rowspan="7"| | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Initialen | |colspan="3"|Initialen | ||
| Regel 77: | Regel 77: | ||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |colspan="4"|Geslachtsnaam | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|rowspan="2"| | |rowspan="3"| | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Voorvoegsels | |||
|style="background-color: white;"|van de | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="2"|Achternaam | |colspan="2"|Achternaam | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|XXX_Roelofs | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Identificatienummer | |colspan="4"|Identificatienummer | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|999900973 [BSN] | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Geboortedatum | |colspan="4"|Geboortedatum | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|10 nov 1985 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Geslacht | |colspan="4"|Geslacht | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | ||
|}<section end=patient-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset11-v20-11-1 /><section begin=mbhs-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset11-v20-11-1 /> | |}<section end=patient-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset11-v20-11-1 /><section begin=mbhs-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset11-v20-11-1 /> | ||
==== Scenario 11.1 - MBH_200_wdsmtd1==== | ==== Scenario 11.1 - MBH_200_wdsmtd1==== | ||
| Regel 191: | Regel 194: | ||
|colspan="5"|Naamgegevens | |colspan="5"|Naamgegevens | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|rowspan=" | |rowspan="7"| | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Initialen | |colspan="3"|Initialen | ||
| Regel 201: | Regel 204: | ||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |colspan="4"|Geslachtsnaam | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|rowspan="2"| | |rowspan="3"| | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Voorvoegsels | |||
|style="background-color: white;"|van de | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="2"|Achternaam | |colspan="2"|Achternaam | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|XXX_Roelofs | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Identificatienummer | |colspan="4"|Identificatienummer | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|999900973 [BSN] | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Geboortedatum | |colspan="4"|Geboortedatum | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|10 nov 1985 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Geslacht | |colspan="4"|Geslacht | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | ||
|}<section end=patient-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset11-v20-11-2 /><section begin=mbhs-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset11-v20-11-2 /> | |}<section end=patient-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset11-v20-11-2 /><section begin=mbhs-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset11-v20-11-2 /> | ||
==== Scenario 11.2 - MBH_200_wdsmtd1==== | ==== Scenario 11.2 - MBH_200_wdsmtd1==== | ||
| Regel 340: | Regel 346: | ||
|colspan="5"|Naamgegevens | |colspan="5"|Naamgegevens | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|rowspan=" | |rowspan="7"| | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Initialen | |colspan="3"|Initialen | ||
| Regel 350: | Regel 356: | ||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |colspan="4"|Geslachtsnaam | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|rowspan="2"| | |rowspan="3"| | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Voorvoegsels | |||
|style="background-color: white;"|van de | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="2"|Achternaam | |colspan="2"|Achternaam | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|XXX_Roelofs | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Identificatienummer | |colspan="4"|Identificatienummer | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|999900973 [BSN] | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Geboortedatum | |colspan="4"|Geboortedatum | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|10 nov 1985 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Geslacht | |colspan="4"|Geslacht | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | ||
|}<section end=patient-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset11-v20-11-3 /><section begin=mbhs-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset11-v20-11-3 /> | |}<section end=patient-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset11-v20-11-3 /><section begin=mbhs-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset11-v20-11-3 /> | ||
==== Scenario 11.3 - MBH_200_wdsmtd1==== | ==== Scenario 11.3 - MBH_200_wdsmtd1==== | ||
| Regel 492: | Regel 501: | ||
|colspan="5"|Naamgegevens | |colspan="5"|Naamgegevens | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|rowspan=" | |rowspan="7"| | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Initialen | |colspan="3"|Initialen | ||
| Regel 502: | Regel 511: | ||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |colspan="4"|Geslachtsnaam | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|rowspan="2"| | |rowspan="3"| | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Voorvoegsels | |||
|style="background-color: white;"|van de | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="2"|Achternaam | |colspan="2"|Achternaam | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|XXX_Roelofs | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Identificatienummer | |colspan="4"|Identificatienummer | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|999900973 [BSN] | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Geboortedatum | |colspan="4"|Geboortedatum | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|10 nov 1985 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Geslacht | |colspan="4"|Geslacht | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | ||
|}<section end=patient-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset11-v20-11-4 /><section begin=mbhs-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset11-v20-11-4 /> | |}<section end=patient-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset11-v20-11-4 /><section begin=mbhs-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset11-v20-11-4 /> | ||
==== Scenario 11.4 - MBH_200_wdsmtd1==== | ==== Scenario 11.4 - MBH_200_wdsmtd1==== | ||
| Regel 644: | Regel 656: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Initialen | |colspan="3"|Initialen | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|R. | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Naamgebruik | |colspan="3"|Naamgebruik | ||
| Regel 654: | Regel 666: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="2"|Achternaam | |colspan="2"|Achternaam | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|XXX_Smitsz | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Identificatienummer | |colspan="4"|Identificatienummer | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|999901072 [BSN] | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Geboortedatum | |colspan="4"|Geboortedatum | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|19 nov 1985 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Geslacht | |colspan="4"|Geslacht | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | ||
|}<section end=patient-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset13-v20-13-4 /><section begin=mbhs-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset13-v20-13-4 /> | |}<section end=patient-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset13-v20-13-4 /><section begin=mbhs-mg-mp-mg-tst-MTD-Scenarioset13-v20-13-4 /> | ||
==== Scenario 13.4 - MBH_200_contactepisode==== | ==== Scenario 13.4 - MBH_200_contactepisode==== | ||
| Regel 721: | Regel 733: | ||
|colspan="3"|Geneesmiddel - generiekere code | |colspan="3"|Geneesmiddel - generiekere code | ||
|style="background-color: white;"|ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '20303' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | |style="background-color: white;"|ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '20303' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Relatie wisselend doseerschema | |colspan="4"|Relatie wisselend doseerschema | ||
Huidige versie van 17 nov 2022 om 11:51
__NUMBEREDHEADINGS__
Addenda voor inhoudelijke gegevens
Overzicht van scenario's voor sturend/beschikbaarstellend systeem
Scenarioset 11
| Scenario | Screenshots? | Beschrijving | MBH id | MTD id |
| 11.1 | Toediening auteur is mantelzorger | MBH_200_wdsmtd1 | MBH_200_wdsmtd1_MTD1 | |
| 11.2 | Afwijkende toediening | MBH_200_wdsmtd1 | MBH_200_wdsmtd1_MTD2 | |
| 11.3 | Toediening auteur is patient | MBH_200_wdsmtd1 | MBH_200_wdsmtd1_MTD3 | |
| 11.4 | Niet toegediend | MBH_200_wdsmtd1 | MBH_200_wdsmtd1_MTD4 |
Scenarioset 13
| Scenario | Screenshots? | Beschrijving | MBH id | MTD id |
| 13.4 | Contact Episode | MBH_200_contactepisode | MBH_200_contactepisode_MTD1 |
Overzicht van scenario's voor ontvangend/raadplegend systeem
Scenarioset 11
| Scenario | Beschrijving | MBH id | MTD id |
| 11.1 | Toediening auteur is mantelzorger | MBH_200_wdsmtd1 | MBH_200_wdsmtd1_MTD1 |
| 11.2 | Afwijkende toediening | MBH_200_wdsmtd1 | MBH_200_wdsmtd1_MTD2 |
| 11.3 | Toediening auteur is patient | MBH_200_wdsmtd1 | MBH_200_wdsmtd1_MTD3 |
| 11.4 | Niet toegediend | MBH_200_wdsmtd1 | MBH_200_wdsmtd1_MTD4 |
Scenarioset 13
| Scenario | Beschrijving | MBH id | MTD id |
| 13.4 | Contact Episode | MBH_200_contactepisode | MBH_200_contactepisode_MTD1 |
TEST Medicatiegegevens MTD Scenarioset 11
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | M. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Voorvoegsels | van de | |||
| Achternaam | XXX_Roelofs | |||
| Identificatienummer | 999900973 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 10 nov 1985 | |||
| Geslacht | Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Scenario 11.1 - MBH_200_wdsmtd1
| Medicatietoediening MBH_200_wdsmtd1_MTD1 | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_MTD1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.18629005.1) | |||
| Toedienings datum tijd | T - 20 dagen om 20:30 uur | |||
| Afgesproken datum tijd | T - 20 dagen om 20:00 uur | |||
| Volgens afspraak indicator | Ja | |||
| Toegediende hoeveelheid | ||||
| Aantal | 1 | |||
| Eenheid | stuk (code = '245' in codeSystem 'G-Standaard thesaurus basiseenheden') | |||
| Afgesproken hoeveelheid | ||||
| Aantal | 2 | |||
| Eenheid | stuk (code = '245' in codeSystem 'G-Standaard thesaurus basiseenheden') | |||
| Toedieningsweg | ORAAL (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | |||
| Toediener | ||||
| Mantelzorger | ||||
| Contactpersoon | Zie Contactpersoon: Toos_de_Bakker | |||
| Geneesmiddel - primaire code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '7323' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | |||
| Geneesmiddel - generiekere code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '20303' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | |||
| Relatie wisselend doseerschema | ||||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_WDS_opstartschema (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | |||
| MBH identificatie | MBH_200_wdsmtd1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | |||
Bouwstenen
| Bouwstenen | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Contactpersoon Toos_de_Bakker | |||
| Naamgegevens | Toos de Bakker | ||
| Rol | Mantelzorger (code = '100001' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.40.4.23.1') | ||
TEST Medicatiegegevens MTD Scenarioset 11
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | M. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Voorvoegsels | van de | |||
| Achternaam | XXX_Roelofs | |||
| Identificatienummer | 999900973 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 10 nov 1985 | |||
| Geslacht | Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Scenario 11.2 - MBH_200_wdsmtd1
| Medicatietoediening MBH_200_wdsmtd1_MTD2 | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_MTD2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.18629005.1) | ||
| Toedienings datum tijd | T - 19 dagen om 20:00 uur | ||
| Afgesproken datum tijd | T - 19 dagen om 20:00 uur | ||
| Volgens afspraak indicator | Nee | ||
| Toegediende hoeveelheid | |||
| Aantal | 1 | ||
| Eenheid | stuk (code = '245' in codeSystem 'G-Standaard thesaurus basiseenheden') | ||
| Afgesproken hoeveelheid | |||
| Aantal | 2 | ||
| Eenheid | stuk (code = '245' in codeSystem 'G-Standaard thesaurus basiseenheden') | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Toediener | |||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: Jantien_Toedien | ||
| Medicatie toediening reden van afwijken | toediening van medicatie geweigerd (code = '406149000' in codeSystem 'SNOMED CT') | ||
| Geneesmiddel - primaire code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '7323' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '20303' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Relatie wisselend doseerschema | |||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_WDS_opstartschema (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| MBH identificatie | MBH_200_wdsmtd1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener Jantien_Toedien | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 222220000 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Jantien Toedien | |||
| Specialisme | Verpleegkundigen, niet nader gespecificeerd (code = '9100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Thuiszorg_Om_en_Bij | |||
| Zorgaanbieder Thuiszorg_Om_en_Bij | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 11110000 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Thuiszorg Om en Bij | |||
| Adresgegevens | : Voorstraat 1 1223BA Ons Dorp | |||
| Organisatie type | Thuiszorg (code = 'T2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.15.1060') | |||
TEST Medicatiegegevens MTD Scenarioset 11
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | M. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Voorvoegsels | van de | |||
| Achternaam | XXX_Roelofs | |||
| Identificatienummer | 999900973 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 10 nov 1985 | |||
| Geslacht | Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Scenario 11.3 - MBH_200_wdsmtd1
| Medicatietoediening MBH_200_wdsmtd1_MTD3 | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_MTD3 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.18629005.1) | ||
| Toedienings datum tijd | T - 17 dagen om 20:00 uur | ||
| Afgesproken datum tijd | T - 17 dagen om 20:00 uur | ||
| Volgens afspraak indicator | Nee | ||
| Toegediende hoeveelheid | |||
| Aantal | 1 | ||
| Eenheid | stuk (code = '245' in codeSystem 'G-Standaard thesaurus basiseenheden') | ||
| Afgesproken hoeveelheid | |||
| Aantal | 1 | ||
| Eenheid | stuk (code = '245' in codeSystem 'G-Standaard thesaurus basiseenheden') | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Toediener | |||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: Jantien_Toedien | ||
| Medicatie toediening reden van afwijken | niet in staat om medicatie te gebruiken (code = '408366001' in codeSystem 'SNOMED CT') | ||
| Geneesmiddel - primaire code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '7323' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '20303' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Toelichting | Geprobeerd, maar niet gelukt met de tablet | ||
| Relatie wisselend doseerschema | |||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_WDS_opstartschema (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| MBH identificatie | MBH_200_wdsmtd1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener Jantien_Toedien | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 222220000 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Jantien Toedien | |||
| Specialisme | Verpleegkundigen, niet nader gespecificeerd (code = '9100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Thuiszorg_Om_en_Bij | |||
| Zorgaanbieder Thuiszorg_Om_en_Bij | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 11110000 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Thuiszorg Om en Bij | |||
| Adresgegevens | : Voorstraat 1 1223BA Ons Dorp | |||
| Organisatie type | Thuiszorg (code = 'T2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.15.1060') | |||
TEST Medicatiegegevens MTD Scenarioset 11
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | M. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Voorvoegsels | van de | |||
| Achternaam | XXX_Roelofs | |||
| Identificatienummer | 999900973 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 10 nov 1985 | |||
| Geslacht | Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Scenario 11.4 - MBH_200_wdsmtd1
| Medicatietoediening MBH_200_wdsmtd1_MTD4 | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_MTD4 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.18629005.1) | ||
| Toedienings datum tijd | T - 16 dagen om 20:05 uur | ||
| Afgesproken datum tijd | T - 16 dagen om 20:00 uur | ||
| Volgens afspraak indicator | Nee | ||
| Toegediende hoeveelheid | |||
| Aantal | 0 | ||
| Eenheid | stuk (code = '245' in codeSystem 'G-Standaard thesaurus basiseenheden') | ||
| Afgesproken hoeveelheid | |||
| Aantal | 1 | ||
| Eenheid | stuk (code = '245' in codeSystem 'G-Standaard thesaurus basiseenheden') | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Toediener | |||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: Marleen_van_der_Brand | ||
| Medicatie toediening reden van afwijken | zorgafnemer niet beschikbaar om medicatie in ontvangst te nemen (code = '153241000146104' in codeSystem 'SNOMED CT') | ||
| Geneesmiddel - primaire code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '7323' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '20303' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Relatie wisselend doseerschema | |||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_WDS_opstartschema (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| MBH identificatie | MBH_200_wdsmtd1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener Marleen_van_der_Brand | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 111110000 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Marleen van der Brand | |||
| Specialisme | Verpleegkundigen, niet nader gespecificeerd (code = '9100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Thuiszorg_Om_en_Bij | |||
| Zorgaanbieder Thuiszorg_Om_en_Bij | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 11110000 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Thuiszorg Om en Bij | |||
| Adresgegevens | : Voorstraat 1 1223BA Ons Dorp | |||
| Organisatie type | Thuiszorg (code = 'T2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.15.1060') | |||
TEST Medicatiegegevens MTD Scenarioset 13
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | R. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Smitsz | |||
| Identificatienummer | 999901072 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 19 nov 1985 | |||
| Geslacht | Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Scenario 13.4 - MBH_200_contactepisode
| Medicatietoediening MBH_200_contactepisode_MTD1 | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_200_contactepisode_MTD1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.18629005.1) | ||
| Toedienings datum tijd | T - 20 dagen om 20:30 uur | ||
| Afgesproken datum tijd | T - 20 dagen om 20:00 uur | ||
| Volgens afspraak indicator | Ja | ||
| Toegediende hoeveelheid | |||
| Aantal | 2 | ||
| Eenheid | stuk (code = '245' in codeSystem 'G-Standaard thesaurus basiseenheden') | ||
| Afgesproken hoeveelheid | |||
| Aantal | 2 | ||
| Eenheid | stuk (code = '245' in codeSystem 'G-Standaard thesaurus basiseenheden') | ||
| Toedieningsweg | ORAAL (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Toediener | |||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: Peter_van_Pulver | ||
| Geneesmiddel - primaire code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '7323' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '20303' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Relatie wisselend doseerschema | |||
| Identificatie | MBH_200_QA1_WDS1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| Relatie contact | |||
| Identificatienummer | MBH_200_contactepisode_CONTACT2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.66.2709) | ||
| Relatie zorgepisode | |||
| Identificatienummer | MBH_200_contactepisode_EPISODE1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.66.9200) | ||
| MBH identificatie | MBH_200_contactepisode (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener Peter_van_Pulver | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Peter van Pulver | |||
| Specialisme | Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | |||
| Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 00001111 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |||
| Adresgegevens | Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp | |||