Sjabloon:Getnsinfo/doc: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
namespaces ketenzorg toegevoegd |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (7 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 10: | Regel 10: | ||
!align="left"|Resultaat | !align="left"|Resultaat | ||
!align="left"|Omschrijving | !align="left"|Omschrijving | ||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|iaz}} | |||
|>{{Getnsinfo|iaz}}< | |||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|az}} | |||
|>{{Getnsinfo|az}}< | |||
| | |||
|- | |- | ||
|{{tlx|Getnsinfo|epsos}} | |{{tlx|Getnsinfo|epsos}} | ||
| Regel 17: | Regel 25: | ||
|{{tlx|Getnsinfo|hwg}} | |{{tlx|Getnsinfo|hwg}} | ||
|>{{Getnsinfo|hwg}}< | |>{{Getnsinfo|hwg}}< | ||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|izp}} | |||
|>{{Getnsinfo|izp}}< | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|{{tlx|Getnsinfo|jgz}} | |{{tlx|Getnsinfo|jgz}} | ||
|>{{Getnsinfo|jgz}}< | |>{{Getnsinfo|jgz}}< | ||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|kezo}} | |||
|>{{Getnsinfo|kezo}}< | |||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|labterm}} | |||
|>{{Getnsinfo|labterm}}< | |||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|MedMij}} | |||
|>{{Getnsinfo|MedMij}}< | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Regel 31: | Regel 55: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|{{tlx|Getnsinfo| | |{{tlx|Getnsinfo|rivmsp}} | ||
|>{{Getnsinfo| | |>{{Getnsinfo|rivmsp}}< | ||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|sro}} | |||
|>{{Getnsinfo|sro}}< | |||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|vpk}} | |||
|>{{Getnsinfo|vpk}}< | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|{{tlx|Getnsinfo| | |{{tlx|Getnsinfo|procecures}} | ||
|>{{Getnsinfo| | |>{{Getnsinfo|procedures}}< | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| colspan="3" style="background-color: white;" |   | | colspan="3" style="background-color: white;" |   | ||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|7iaz}} | |||
|>{{Getnsinfo|7iaz}}< | |||
| | |||
|- | |- | ||
|{{tlx|Getnsinfo|7cda}} | |{{tlx|Getnsinfo|7cda}} | ||
| Regel 51: | Regel 87: | ||
|{{tlx|Getnsinfo|7con}} | |{{tlx|Getnsinfo|7con}} | ||
|>{{Getnsinfo|7con}}< | |>{{Getnsinfo|7con}}< | ||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|7izp}} | |||
|>{{Getnsinfo|7izp}}< | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|{{tlx|Getnsinfo|7jgz}} | |{{tlx|Getnsinfo|7jgz}} | ||
|>{{Getnsinfo|7jgz}}< | |>{{Getnsinfo|7jgz}}< | ||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|7kezo}} | |||
|>{{Getnsinfo|7kezo}}< | |||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|7MedMij}} | |||
|>{{Getnsinfo|7MedMij}}< | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Regel 85: | Regel 133: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|{{tlx|Getnsinfo| | |{{tlx|Getnsinfo|7rivmsp}} | ||
|>{{Getnsinfo| | |>{{Getnsinfo|7rivmsp}}< | ||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|7sro}} | |||
|>{{Getnsinfo|7sro}}< | |||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|7vpk}} | |||
|>{{Getnsinfo|7vpk}}< | |||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|7procecures}} | |||
|>{{Getnsinfo|7procedures}}< | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Huidige versie van 9 sep 2021 om 13:29
| Bestand:Edit-copy green.svg | This is a documentation subpage for Sjabloon:Getnsinfo. It contains usage information, categories, interlanguage links and other content that is not part of the original sjabloon page. |
Deze template is geeft de weergavenaam bij een namespace prefix.
Gebruik
Het sjabloon ondersteunt 1 parameter met daarin de prefix. Bij een lege of onbekende prefix komt er geen tekst terug. In onderstaande voorbeeld staat het resultaat tussen > en < omdat een leeg resultaat anders niet opvalt.
| Input | Resultaat | Omschrijving |
|---|---|---|
{{Getnsinfo|iaz}}
|
>< | |
{{Getnsinfo|az}}
|
>Acute zorg< | |
{{Getnsinfo|epsos}}
|
>epSOS< | |
{{Getnsinfo|hwg}}
|
>Huisartswaarneming< | |
{{Getnsinfo|izp}}
|
>Individueel ZorgPlan< | |
{{Getnsinfo|jgz}}
|
>Jeugdgezondheidszorg< | |
{{Getnsinfo|kezo}}
|
>Ketenzorg< | |
{{Getnsinfo|labterm}}
|
>< | |
{{Getnsinfo|MedMij}}
|
>< | |
{{Getnsinfo|mp}}
|
>Medicatieproces< | |
{{Getnsinfo|peri}}
|
>Perinatologie< | |
{{Getnsinfo|rivmsp}}
|
>RIVM screeningsprogramma< | |
{{Getnsinfo|sro}}
|
>< | |
{{Getnsinfo|vpk}}
|
>< | |
{{Getnsinfo|procecures}}
|
>< | |
{{Getnsinfo|7iaz}}
|
>< | |
{{Getnsinfo|7cda}}
|
>HL7v3-domein Clinical Document Architecture< | |
{{Getnsinfo|7crpr}}
|
>HL7v3-domein Care Provision< | |
{{Getnsinfo|7con}}
|
>HL7v3-domein Condition< | |
{{Getnsinfo|7izp}}
|
>HL7v3-domein Individueel ZorgPlan< | |
{{Getnsinfo|7jgz}}
|
>HL7v3-domein Jeugdgezondheidszorg< | |
{{Getnsinfo|7kezo}}
|
>HL7v3-domein Ketenzorg< | |
{{Getnsinfo|7MedMij}}
|
>< | |
{{Getnsinfo|7mmgt}}
|
>HL7v3-domein Material Management< | |
{{Getnsinfo|7mr}}
|
>HL7v3-domein Medical Records< | |
{{Getnsinfo|7ord}}
|
>HL7v3-domein Orders< | |
{{Getnsinfo|7phcy}}
|
>HL7v3-domein Pharmacy< | |
{{Getnsinfo|7prica}}
|
>HL7v3-domein Primary Care< | |
{{Getnsinfo|7res}}
|
>HL7v3-domein Results< | |
{{Getnsinfo|7shme}}
|
>HL7v3-domein Shared Messages< | |
{{Getnsinfo|7rivmsp}}
|
>HL7v3-domein RIVM screeningsprogramma< | |
{{Getnsinfo|7sro}}
|
>< | |
{{Getnsinfo|7vpk}}
|
>< | |
{{Getnsinfo|7procecures}}
|
>< | |
{{Getnsinfo}}
|
>< | Zonder parameter |
{{Getnsinfo|NietBestaandePrefix}}
|
>< | Niet-bestaande namespace |