Lab:Vdraft Sandbox: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
__NUMBEREDHEADINGS__ | __NUMBEREDHEADINGS__ | ||
{{DISPLAYTITLE:Laboratoriumuitwisseling: addendum inhoudelijke gegevens}} | {{DISPLAYTITLE:Laboratoriumuitwisseling: addendum inhoudelijke gegevens test}} | ||
=Addenda voor inhoudelijke gegevens= | =Addenda voor inhoudelijke gegevens= | ||
== | == Overzicht van scenario's voor sturend/beschikbaarstellend systeem == | ||
<section begin= | |||
== test arianne. Scenario: 1.1== | |||
<section begin=lr-slr-arianne-test1-1-1 /><section begin=patient-lr-slr-arianne-test1-1-1 /> | |||
{| class="wikitable" width="85%" | {| class="wikitable" width="85%" | ||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="6" | | |style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Patient | ||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Naamgegevens | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="6"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Initialen | |||
|style="background-color: white;"|B. | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Naamgebruik | |||
|style="background-color: white;"|Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Achternaam | |||
|style="background-color: white;"|XXX_Blik | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|999900389 (in identificerend systeem: BSN) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geboortedatum | |||
|style="background-color: white;"|13 okt 1963 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geslacht | |||
|style="background-color: white;"|Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Meerling indicator | |||
|style="background-color: white;"|Nee | |||
|}<section end=patient-lr-slr-arianne-test1-1-1 /><section begin=bp-lr-slr-arianne-test1-1-1 /> | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="6" | Beschikbaarstellende partij | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | ||
|colspan="5" width="25%"| Gegevenselement | |colspan="5" width="25%"| Gegevenselement | ||
| Regel 13: | Regel 51: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="6"| | |colspan="6"|Zorgverlener | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="13"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Zorgverlener identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Naamgegevens | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="6"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Voornamen | |||
|style="background-color: white;"|Peter | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Voorvoegsels | |||
|style="background-color: white;"|van | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Achternaam | |||
|style="background-color: white;"|Pulver | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Specialisme | |||
|style="background-color: white;"|Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Zorgaanbieder | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Zorgaanbieder | |||
|style="background-color: white;"|Zie [[#Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners|Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners]] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="6"|<span id="Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners" title="Intern ID = Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners">Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners</span> | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="10"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Zorgaanbieder identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|00001111 (in identificerend systeem: URA) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Organisatie naam | |||
|style="background-color: white;"|Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Adresgegevens | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="6"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Straat | |||
|style="background-color: white;"|Dorpsstraat | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Huisnummer | |||
|style="background-color: white;"|1 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Postcode | |||
|style="background-color: white;"|1234AA | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Woonplaats | |||
|style="background-color: white;"|Ons Dorp | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Adres soort | |||
|style="background-color: white;"|Werkadres (code = 'WP' in codeSystem 'HL7 AddressUse') | |||
|}<section end=bp-lr-slr-arianne-test1-1-1 /><section begin=lr-lr-slr-arianne-test1-1-1 /> | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="7" | Onderzoeksresultaat | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="6" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="7"|Laboratorium uitslag | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="43"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Laboratorium uitslag identificatie | |||
|style="background-color: white;"|LAR_NierfunctiePanelNHG-1 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Edifact referentienummer | |||
|style="background-color: white;"|123456 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Indicator kopie | |||
|style="background-color: white;"|Ja | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="6"|Laboratorium test | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="8"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|rowspan=" | |colspan="4"|Test identificatie | ||
|style="background-color: white;"|11111 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Test code | |||
|style="background-color: white;"|eGFR volgens CKD-EPI formule (code = '3583' in codeSystem 'NHG Diagnostische bepalingen') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Test datum tijd | |||
|style="background-color: white;"|T - 30 dagen | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Test uitslag | |||
|style="background-color: white;"|97 ml/min/1.73m2 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Test uitslag status | |||
|style="background-color: white;"|Definitief (code = 'final' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.40.4.16.1') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Referentie ondergrens | |||
|style="background-color: white;"|90 ml/min/1.73m2 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Uitslag interpretatie | |||
|style="background-color: white;"|Waarde is goed. | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="6"|Laboratorium test | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="11"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Test identificatie | |||
|style="background-color: white;"|22222 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Test code | |||
|style="background-color: white;"|creatinine (code = '523' in codeSystem 'NHG Diagnostische bepalingen') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Testmethode | |||
|style="background-color: white;"|enzyme method (code = '258026004' in codeSystem 'SNOMED Clinical Terms') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Test datum tijd | |||
|style="background-color: white;"|T - 30 dagen | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Test uitslag | |||
|style="background-color: white;"|135 micromol/l | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Test uitslag status | |||
|style="background-color: white;"|Definitief (code = 'final' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.40.4.16.1') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Referentie bovengrens | |||
|style="background-color: white;"|134 micromol/l | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Referentie ondergrens | |||
|style="background-color: white;"|62 micromol/l | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Interpretatie vlaggen | |||
|style="background-color: white;"|boven referentiebereik (code = '281302008' in codeSystem 'SNOMED CT') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Uitslag interpretatie | |||
|style="background-color: white;"|Creatinine iets hoger dan normaal. | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="6"|Laboratorium test | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Test identificatie | |||
|style="background-color: white;"|1234 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Testmethode | |||
|style="background-color: white;"|(code = '' in codeSystem 'SNOMED Clinical Terms') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="6"|Uitvoerder | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="13"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Zorgaanbieder | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="11"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Zorgaanbieder identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|12341111 (in identificerend systeem: URA) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Organisatie naam | |||
|style="background-color: white;"|Laboratorium Pulver & Partners | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Adresgegevens | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="7"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Straat | |||
|style="background-color: white;"|Dorpsstraat | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Huisnummer | |||
|style="background-color: white;"|1 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Huisnummerletter | |||
|style="background-color: white;"|a | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Postcode | |||
|style="background-color: white;"|1234AA | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Woonplaats | |||
|style="background-color: white;"|Ons Dorp | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Adres soort | |||
|style="background-color: white;"|Werkadres (code = 'WP' in codeSystem 'HL7 AddressUse') | |||
|}<section end=lr-lr-slr-arianne-test1-1-1 /><section end=lr-slr-arianne-test1-1-1 /> | |||
== test arianne. Scenario: 1.2== | |||
<section begin=lr-slr-arianne-test1-1-2 /><section begin=patient-lr-slr-arianne-test1-1-2 /> | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Patient | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="5"|Naamgegevens | |colspan="5"|Naamgegevens | ||
| Regel 45: | Regel 276: | ||
|colspan="4"|Meerling indicator | |colspan="4"|Meerling indicator | ||
|style="background-color: white;"|Nee | |style="background-color: white;"|Nee | ||
|}<section end= | |}<section end=patient-lr-slr-arianne-test1-1-2 /><section begin=bp-lr-slr-arianne-test1-1-2 /> | ||
<section begin= | |||
{| class="wikitable" width="85%" | {| class="wikitable" width="85%" | ||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="6" | Beschikbaarstellende partij | |style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="6" | Beschikbaarstellende partij | ||
| Regel 117: | Regel 346: | ||
|colspan="3"|Adres soort | |colspan="3"|Adres soort | ||
|style="background-color: white;"|Werkadres (code = 'WP' in codeSystem 'HL7 AddressUse') | |style="background-color: white;"|Werkadres (code = 'WP' in codeSystem 'HL7 AddressUse') | ||
|}<section end= | |}<section end=bp-lr-slr-arianne-test1-1-2 /><section begin=lr-lr-slr-arianne-test1-1-2 /> | ||
<section begin= | |||
{| class="wikitable" width="85%" | {| class="wikitable" width="85%" | ||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="7" | Onderzoeksresultaat | |style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="7" | Onderzoeksresultaat | ||
| Regel 244: | Regel 471: | ||
|colspan="2"|Adres soort | |colspan="2"|Adres soort | ||
|style="background-color: white;"|Werkadres (code = 'WP' in codeSystem 'HL7 AddressUse') | |style="background-color: white;"|Werkadres (code = 'WP' in codeSystem 'HL7 AddressUse') | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" width="85%" | {| class="wikitable" width="85%" | ||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="7" | Onderzoeksresultaat | |style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="7" | Onderzoeksresultaat | ||
| Regel 265: | Regel 490: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="5"|Indicator kopie | |colspan="5"|Indicator kopie | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|Nee | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="6"|Laboratorium test | |colspan="6"|Laboratorium test | ||
| Regel 371: | Regel 596: | ||
|colspan="2"|Adres soort | |colspan="2"|Adres soort | ||
|style="background-color: white;"|Werkadres (code = 'WP' in codeSystem 'HL7 AddressUse') | |style="background-color: white;"|Werkadres (code = 'WP' in codeSystem 'HL7 AddressUse') | ||
|}<section end= | |}<section end=lr-lr-slr-arianne-test1-1-2 /><section end=lr-slr-arianne-test1-1-2 /> | ||
Versie van 20 apr 2022 11:19
__NUMBEREDHEADINGS__
Addenda voor inhoudelijke gegevens
Overzicht van scenario's voor sturend/beschikbaarstellend systeem
test arianne. Scenario: 1.1
| Patient | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | B. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Blik | |||
| Identificatienummer | 999900389 (in identificerend systeem: BSN) | |||
| Geboortedatum | 13 okt 1963 | |||
| Geslacht | Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
| Meerling indicator | Nee | |||
| Beschikbaarstellende partij | |||||
| Gegevenselement | Waarde | ||||
| Zorgverlener | |||||
| Zorgverlener identificatienummer | 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | ||||
| Naamgegevens | |||||
| Voornamen | Peter | ||||
| Geslachtsnaam | |||||
| Voorvoegsels | van | ||||
| Achternaam | Pulver | ||||
| Specialisme | Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | ||||
| Zorgaanbieder | |||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | ||||
| Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | |||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 00001111 (in identificerend systeem: URA) | ||||
| Organisatie naam | Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | ||||
| Adresgegevens | |||||
| Straat | Dorpsstraat | ||||
| Huisnummer | 1 | ||||
| Postcode | 1234AA | ||||
| Woonplaats | Ons Dorp | ||||
| Adres soort | Werkadres (code = 'WP' in codeSystem 'HL7 AddressUse') | ||||
| Onderzoeksresultaat | ||||||
| Gegevenselement | Waarde | |||||
| Laboratorium uitslag | ||||||
| Laboratorium uitslag identificatie | LAR_NierfunctiePanelNHG-1 | |||||
| Edifact referentienummer | 123456 | |||||
| Indicator kopie | Ja | |||||
| Laboratorium test | ||||||
| Test identificatie | 11111 | |||||
| Test code | eGFR volgens CKD-EPI formule (code = '3583' in codeSystem 'NHG Diagnostische bepalingen') | |||||
| Test datum tijd | T - 30 dagen | |||||
| Test uitslag | 97 ml/min/1.73m2 | |||||
| Test uitslag status | Definitief (code = 'final' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.40.4.16.1') | |||||
| Referentie ondergrens | 90 ml/min/1.73m2 | |||||
| Uitslag interpretatie | Waarde is goed. | |||||
| Laboratorium test | ||||||
| Test identificatie | 22222 | |||||
| Test code | creatinine (code = '523' in codeSystem 'NHG Diagnostische bepalingen') | |||||
| Testmethode | enzyme method (code = '258026004' in codeSystem 'SNOMED Clinical Terms') | |||||
| Test datum tijd | T - 30 dagen | |||||
| Test uitslag | 135 micromol/l | |||||
| Test uitslag status | Definitief (code = 'final' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.40.4.16.1') | |||||
| Referentie bovengrens | 134 micromol/l | |||||
| Referentie ondergrens | 62 micromol/l | |||||
| Interpretatie vlaggen | boven referentiebereik (code = '281302008' in codeSystem 'SNOMED CT') | |||||
| Uitslag interpretatie | Creatinine iets hoger dan normaal. | |||||
| Laboratorium test | ||||||
| Test identificatie | 1234 | |||||
| Testmethode | (code = in codeSystem 'SNOMED Clinical Terms') | |||||
| Uitvoerder | ||||||
| Zorgaanbieder | ||||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 12341111 (in identificerend systeem: URA) | |||||
| Organisatie naam | Laboratorium Pulver & Partners | |||||
| Adresgegevens | ||||||
| Straat | Dorpsstraat | |||||
| Huisnummer | 1 | |||||
| Huisnummerletter | a | |||||
| Postcode | 1234AA | |||||
| Woonplaats | Ons Dorp | |||||
| Adres soort | Werkadres (code = 'WP' in codeSystem 'HL7 AddressUse') | |||||
test arianne. Scenario: 1.2
| Patient | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | B. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Blik | |||
| Identificatienummer | 999900389 (in identificerend systeem: BSN) | |||
| Geboortedatum | 13 okt 1963 | |||
| Geslacht | Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
| Meerling indicator | Nee | |||
| Beschikbaarstellende partij | |||||
| Gegevenselement | Waarde | ||||
| Zorgverlener | |||||
| Zorgverlener identificatienummer | 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | ||||
| Naamgegevens | |||||
| Voornamen | Peter | ||||
| Geslachtsnaam | |||||
| Voorvoegsels | van | ||||
| Achternaam | Pulver | ||||
| Specialisme | Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | ||||
| Zorgaanbieder | |||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | ||||
| Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | |||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 00001111 (in identificerend systeem: URA) | ||||
| Organisatie naam | Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | ||||
| Adresgegevens | |||||
| Straat | Dorpsstraat | ||||
| Huisnummer | 1 | ||||
| Postcode | 1234AA | ||||
| Woonplaats | Ons Dorp | ||||
| Adres soort | Werkadres (code = 'WP' in codeSystem 'HL7 AddressUse') | ||||
| Onderzoeksresultaat | ||||||
| Gegevenselement | Waarde | |||||
| Laboratorium uitslag | ||||||
| Laboratorium uitslag identificatie | LAR_NierfunctiePanelNHG-1 | |||||
| Edifact referentienummer | 123456 | |||||
| Indicator kopie | Ja | |||||
| Laboratorium test | ||||||
| Test identificatie | 11111 | |||||
| Test code | eGFR volgens CKD-EPI formule (code = '3583' in codeSystem 'NHG Diagnostische bepalingen') | |||||
| Test datum tijd | T - 30 dagen | |||||
| Test uitslag | 97 ml/min/1.73m2 | |||||
| Test uitslag status | Definitief (code = 'final' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.40.4.16.1') | |||||
| Referentie ondergrens | 90 ml/min/1.73m2 | |||||
| Uitslag interpretatie | Waarde is goed. | |||||
| Laboratorium test | ||||||
| Test identificatie | 22222 | |||||
| Test code | creatinine (code = '523' in codeSystem 'NHG Diagnostische bepalingen') | |||||
| Testmethode | enzyme method (code = '258026004' in codeSystem 'SNOMED Clinical Terms') | |||||
| Test datum tijd | T - 30 dagen | |||||
| Test uitslag | 135 micromol/l | |||||
| Test uitslag status | Definitief (code = 'final' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.40.4.16.1') | |||||
| Referentie bovengrens | 134 micromol/l | |||||
| Referentie ondergrens | 62 micromol/l | |||||
| Interpretatie vlaggen | boven referentiebereik (code = '281302008' in codeSystem 'SNOMED CT') | |||||
| Uitslag interpretatie | Creatinine iets hoger dan normaal. | |||||
| Laboratorium test | ||||||
| Test identificatie | 1234 | |||||
| Testmethode | (code = in codeSystem 'SNOMED Clinical Terms') | |||||
| Uitvoerder | ||||||
| Zorgaanbieder | ||||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 12341111 (in identificerend systeem: URA) | |||||
| Organisatie naam | Laboratorium Pulver & Partners | |||||
| Adresgegevens | ||||||
| Straat | Dorpsstraat | |||||
| Huisnummer | 1 | |||||
| Huisnummerletter | a | |||||
| Postcode | 1234AA | |||||
| Woonplaats | Ons Dorp | |||||
| Adres soort | Werkadres (code = 'WP' in codeSystem 'HL7 AddressUse') | |||||
| Onderzoeksresultaat | ||||||
| Gegevenselement | Waarde | |||||
| Laboratorium uitslag | ||||||
| Laboratorium uitslag identificatie | LAR_NierfunctiePanelNHG-2 | |||||
| Edifact referentienummer | 123456 | |||||
| Indicator kopie | Nee | |||||
| Laboratorium test | ||||||
| Test identificatie | 11111 | |||||
| Test code | eGFR volgens CKD-EPI formule (code = '3583' in codeSystem 'NHG Diagnostische bepalingen') | |||||
| Test datum tijd | T - 30 dagen | |||||
| Test uitslag | 97 ml/min/1.73m2 | |||||
| Test uitslag status | Definitief (code = 'final' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.40.4.16.1') | |||||
| Referentie ondergrens | 90 ml/min/1.73m2 | |||||
| Uitslag interpretatie | Waarde is goed. | |||||
| Laboratorium test | ||||||
| Test identificatie | 22222 | |||||
| Test code | creatinine (code = '523' in codeSystem 'NHG Diagnostische bepalingen') | |||||
| Testmethode | enzyme method (code = '258026004' in codeSystem 'SNOMED Clinical Terms') | |||||
| Test datum tijd | T - 30 dagen | |||||
| Test uitslag | 135 micromol/l | |||||
| Test uitslag status | Definitief (code = 'final' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.40.4.16.1') | |||||
| Referentie bovengrens | 134 micromol/l | |||||
| Referentie ondergrens | 62 micromol/l | |||||
| Interpretatie vlaggen | boven referentiebereik (code = '281302008' in codeSystem 'SNOMED CT') | |||||
| Uitslag interpretatie | Creatinine iets hoger dan normaal. | |||||
| Laboratorium test | ||||||
| Test identificatie | 1234 | |||||
| Testmethode | (code = in codeSystem 'SNOMED Clinical Terms') | |||||
| Uitvoerder | ||||||
| Zorgaanbieder | ||||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 12341111 (in identificerend systeem: URA) | |||||
| Organisatie naam | Laboratorium Pulver & Partners | |||||
| Adresgegevens | ||||||
| Straat | Dorpsstraat | |||||
| Huisnummer | 1 | |||||
| Huisnummerletter | a | |||||
| Postcode | 1234AA | |||||
| Woonplaats | Ons Dorp | |||||
| Adres soort | Werkadres (code = 'WP' in codeSystem 'HL7 AddressUse') | |||||