Zib:Zib Gebruik Informatiestandaarden: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
===Overlap in gebruik zibs publicatie 2017=== | ===Overlap in gebruik zibs publicatie 2017=== | ||
Momenteel bestaan verschillende informatiestandaarden die gebruikmaken van zorginformatiebouwstenen (zibs) [https://zibs.nl/wiki/ZIB_Publicatie_2017(NL) publicatie 2017]: | Momenteel bestaan verschillende informatiestandaarden die gebruikmaken van zorginformatiebouwstenen (zibs) [https://zibs.nl/wiki/ZIB_Publicatie_2017(NL) publicatie 2017]: | ||
* [https://www.registratieaandebron.nl/pdf/BgZ_specificatie_obv_zibs_2017_v1.1.pdf Basisgegevensset Zorg 2017] (BgZ) - totaal 28 zibs | * [https://www.registratieaandebron.nl/pdf/BgZ_specificatie_obv_zibs_2017_v1.1.pdf Basisgegevensset Zorg 2017] (BgZ) - totaal 28 zibs (+ 5 zibs waarnaar verwezen) | ||
* [https://www.nictiz.nl/standaardisatie/informatiestandaarden/verpleegkundige-overdracht/ Verpleegkundige overdracht: eOverdracht v3.x] (eOverdracht) - totaal 66 zibs | * [https://www.nictiz.nl/standaardisatie/informatiestandaarden/verpleegkundige-overdracht/ Verpleegkundige overdracht: eOverdracht v3.x] (eOverdracht) - totaal 66 zibs (+ 9 zibs waarnaar verwezen) | ||
* [https://www.vippggz.nl/ VIPP-GGZ] (GGZ) - totaal 56 zibs | * [https://www.vippggz.nl/ VIPP-GGZ] (GGZ) - totaal 56 zibs (+ 2 zibs waarnaar verwezen) | ||
* [https://www.nictiz.nl/standaardisatie/informatiestandaarden/informatiestandaard-medicatieproces/ Medicatieproces v9.x.x] (MP) - totaal 7 zibs | * [https://www.nictiz.nl/standaardisatie/informatiestandaarden/informatiestandaard-medicatieproces/ Medicatieproces v9.x.x] (MP) - totaal 7 zibs (+ 6 zibs waarnaar verwezen) | ||
Elke informatiestandaard is een verzameling van zibs uit publicatie 2017. Onderstaande figuur geeft aan hoeveel overlap bestaat tussen bovengenoemde standaarden: | Elke informatiestandaard is een verzameling van zibs uit publicatie 2017. Onderstaande figuur geeft aan hoeveel overlap bestaat tussen bovengenoemde standaarden (zibs waarnaar enkel verwezen wordt niet meegeteld): | ||
[[Image: Gebruik zibs in standaarden.png|Gebruik van zibs (publicatie 2017) in informatiestandaarden]] | [[Image: Gebruik zibs in standaarden.png|Gebruik van zibs (publicatie 2017) in informatiestandaarden]] | ||
| Regel 16: | Regel 16: | ||
In onderstaande tabel wordt per categorie zibs weergegeven welke zibs van publicatie 2017 gebruikt worden in welke bovengenoemde standaard. | In onderstaande tabel wordt per categorie zibs weergegeven welke zibs van publicatie 2017 gebruikt worden in welke bovengenoemde standaard. | ||
* X = zib gebruikt | * X = zib gebruikt | ||
* / = zib naar verwezen | |||
* - = zib niet gebruikt | * - = zib niet gebruikt | ||
| Regel 34: | Regel 35: | ||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Contact-v3.1(2017NL) Contact v3.1] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Contact-v3.1(2017NL) Contact v3.1] | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
| style="background-color: white;"| - | | style="background-color: white;"| - | ||
|- | |- | ||
| Regel 42: | Regel 43: | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Patient-v3.1(2017NL) Patiënt v3.1] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Patient-v3.1(2017NL) Patiënt v3.1] | ||
| Regel 51: | Regel 52: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Zorgaanbieder-v3.1.1(2017NL) Zorgaanbieder v3.1.1] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Zorgaanbieder-v3.1.1(2017NL) Zorgaanbieder v3.1.1] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Zorgverlener-v3.2(2017NL) Zorgverlener v3.2] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Zorgverlener-v3.2(2017NL) Zorgverlener v3.2] | ||
| Regel 60: | Regel 61: | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
|} | |} | ||
| Regel 73: | Regel 74: | ||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Medicatieafspraak-v1.0.1(2017NL) Medicatieafspraak v1.0.1] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Medicatieafspraak-v1.0.1(2017NL) Medicatieafspraak v1.0.1] | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| Regel 84: | Regel 85: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/MedicatieToediening2-v1.0.1(2017NL) MedicatieToediening2 v1.0.1] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/MedicatieToediening2-v1.0.1(2017NL) MedicatieToediening2 v1.0.1] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| Regel 97: | Regel 98: | ||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Toedieningsafspraak-v1.0.1(2017NL) Toedieningsafspraak v1.0.1] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Toedieningsafspraak-v1.0.1(2017NL) Toedieningsafspraak v1.0.1] | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| Regel 123: | Regel 124: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Behandeldoel-v3.1(2017NL) Behandeldoel v3.1] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Behandeldoel-v3.1(2017NL) Behandeldoel v3.1] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| - | | style="background-color: white;"| - | ||
| Regel 141: | Regel 142: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/VerpleegkundigeInterventie-v3.1(2017NL) VerpleegkundigeInterventie v3.1] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/VerpleegkundigeInterventie-v3.1(2017NL) VerpleegkundigeInterventie v3.1] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
| style="background-color: white;"| - | | style="background-color: white;"| - | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Verrichting-v4.1(2017NL) Verrichting v4.1] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Verrichting-v4.1(2017NL) Verrichting v4.1] | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| - | | style="background-color: white;"| - | ||
| Regel 175: | Regel 176: | ||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/BurgerlijkeStaat-v3.0(2017NL) BurgerlijkeStaat v3.0] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/BurgerlijkeStaat-v3.0(2017NL) BurgerlijkeStaat v3.0] | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| - | | style="background-color: white;"| - | ||
| Regel 322: | Regel 323: | ||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/FunctioneleOfMentaleStatus-v3.1(2017NL) FunctioneleOfMentaleStatus v3.1] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/FunctioneleOfMentaleStatus-v3.1(2017NL) FunctioneleOfMentaleStatus v3.1] | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| - | | style="background-color: white;"| - | ||
| Regel 340: | Regel 341: | ||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/MedischHulpmiddel-v3.1(2017NL) MedischHulpmiddel v3.1] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/MedischHulpmiddel-v3.1(2017NL) MedischHulpmiddel v3.1] | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| - | | style="background-color: white;"| - | ||
| Regel 354: | Regel 355: | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/SondeSysteem-v3.2(2017NL) SondeSysteem v3.2] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/SondeSysteem-v3.2(2017NL) SondeSysteem v3.2] | ||
| Regel 370: | Regel 371: | ||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Vaccinatie-v3.1(2017NL) Vaccinatie v3.1] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Vaccinatie-v3.1(2017NL) Vaccinatie v3.1] | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| - | | style="background-color: white;"| - | ||
| Regel 414: | Regel 415: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/AlgemeneMeting-v3.0(2017NL) AlgemeneMeting v3.0] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/AlgemeneMeting-v3.0(2017NL) AlgemeneMeting v3.0] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| Regel 441: | Regel 442: | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Lichaamslengte-v3.1(2017NL) Lichaamslengte v3.1] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Lichaamslengte-v3.1(2017NL) Lichaamslengte v3.1] | ||
| Regel 447: | Regel 448: | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| / | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Lichaamstemperatuur-v3.1(2017NL) Lichaamstemperatuur v3.1] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Lichaamstemperatuur-v3.1(2017NL) Lichaamstemperatuur v3.1] | ||
| Regel 641: | Regel 642: | ||
| style="background-color: white;"| X | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| - | | style="background-color: white;"| - | ||
|} | |||
=====Subbouwstenen===== | |||
NB: deze subbouwstenen zijn niet meegeteld voor de bovenstaande telling van zibs. | |||
{| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width="60%" | |||
!style="width:40%;" | Naam/versie zib | |||
!style="width:15%;" | BgZ | |||
!style="width:15%;" | eOverdracht | |||
!style="width:15%;" | GGZ | |||
!style="width:15%;" | Medicatieproces | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/BasisElementen-v1.0(2017NL) BasisElementen v1.0] | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Adresgegevens-v1.0(2017NL) Adresgegevens v1.0] | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Bereik-v1.0(2017NL) Bereik v1.0] | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Contactgegevens-v1.0(2017NL) Contactgegevens v1.0] | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/FarmaceutischProduct-v2.0(2017NL) FarmaceutischProduct v2.0] | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| / | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/GebruiksInstructie-v1.1(2017NL) GebruiksInstructie v1.1] | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| / | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Naamgegevens-v1.0.1(2017NL) Naamgegevens v1.0.1] | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/TijdsInterval-v1.0(2017NL) TijdsInterval v1.0] | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| / | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
|} | |} | ||
Versie van 27 jun 2018 13:56
{{#customtitle:Gebruik van zibs in informatiestandaarden|Gebruik van zibs in informatiestandaarden}}
Overlap in gebruik zibs publicatie 2017
Momenteel bestaan verschillende informatiestandaarden die gebruikmaken van zorginformatiebouwstenen (zibs) publicatie 2017:
- Basisgegevensset Zorg 2017 (BgZ) - totaal 28 zibs (+ 5 zibs waarnaar verwezen)
- Verpleegkundige overdracht: eOverdracht v3.x (eOverdracht) - totaal 66 zibs (+ 9 zibs waarnaar verwezen)
- VIPP-GGZ (GGZ) - totaal 56 zibs (+ 2 zibs waarnaar verwezen)
- Medicatieproces v9.x.x (MP) - totaal 7 zibs (+ 6 zibs waarnaar verwezen)
Elke informatiestandaard is een verzameling van zibs uit publicatie 2017. Onderstaande figuur geeft aan hoeveel overlap bestaat tussen bovengenoemde standaarden (zibs waarnaar enkel verwezen wordt niet meegeteld):
Gebruik van zibs per informatiestandaard
In onderstaande tabel wordt per categorie zibs weergegeven welke zibs van publicatie 2017 gebruikt worden in welke bovengenoemde standaard.
- X = zib gebruikt
- / = zib naar verwezen
- - = zib niet gebruikt
Administratief
| Naam/versie zib | BgZ | eOverdracht | GGZ | Medicatieproces |
|---|---|---|---|---|
| Betaler v3.1 | X | X | X | - |
| Contact v3.1 | X | / | / | - |
| Contactpersoon v3.1 | X | X | X | / |
| Patiënt v3.1 | X | X | X | X |
| Zorgaanbieder v3.1.1 | / | X | X | / |
| Zorgverlener v3.2 | X | X | X | / |
Medicatie
| Naam/versie zib | BgZ | eOverdracht | GGZ | Medicatieproces |
|---|---|---|---|---|
| Medicatieafspraak v1.0.1 | X | / | X | X |
| MedicatieGebruik2 v1.0.1 | X | - | X | X |
| MedicatieToediening2 v1.0.1 | / | / | X | X |
| Medicatieverstrekking v2.0 | - | - | X | X |
| Toedieningsafspraak v1.0.1 | X | / | X | X |
| Verstrekkingsverzoek v1.0.1 | - | - | X | X |
Behandeling
| Naam/versie zib | BgZ | eOverdracht | GGZ | Medicatieproces |
|---|---|---|---|---|
| BehandelAanwijzing v3.1 | X | - | X | - |
| Behandeldoel v3.1 | / | X | - | - |
| OverdrachtGeplandeZorgActiviteit v3.1 | X | X | X | - |
| UitkomstVanZorg v3.1 | - | X | - | - |
| VerpleegkundigeInterventie v3.1 | / | X | / | - |
| Verrichting v4.1 | X | / | X | - |
| VrijheidsbeperkendeMaatregelen v3.1 | - | X | X | - |
Patiënten context
| Naam/versie zib | BgZ | eOverdracht | GGZ | Medicatieproces |
|---|---|---|---|---|
| AlcoholGebruik v3.1 | X | - | X | - |
| BurgerlijkeStaat v3.0 | X | / | X | - |
| DrugsGebruik v3.2 | X | - | X | - |
| Familieanamnese v3.1 | - | - | - | - |
| Gezinssituatie v3.0 | - | X | X | - |
| GezinssituatieKind v1.1 | - | X | - | - |
| HulpVanAnderen v3.0 | - | X | - | - |
| Levensovertuiging v3.1 | - | X | X | - |
| Nationaliteit v3.0 | - | - | - | - |
| Opleiding v3.1 | - | - | - | - |
| ParticipatieInMaatschappij v3.1 | - | X | X | - |
| Taalvaardigheid v3.1 | - | X | X | - |
| TabakGebruik v3.1 | X | - | X | - |
| Wilsverklaring v3.1 | X | X | X | - |
| Woonsituatie v3.1 | X | X | X | - |
| Ziektebeleving v3.1 | - | X | - | - |
Klinische context
| Naam/versie zib | BgZ | eOverdracht | GGZ | Medicatieproces |
|---|---|---|---|---|
| Alert v3.2 | X | X | X | - |
| AllergieIntolerantie v3.2 | X | X | X | - |
| Blaasfunctie v3.1 | - | X | - | - |
| Brandwond v3.2 | - | X | - | - |
| Darmfunctie v3.1 | - | X | - | - |
| DecubitusWond v3.2 | - | X | - | - |
| FunctieHoren v3.1 | - | X | - | - |
| FunctieZien v3.1 | - | X | - | - |
| FunctioneleOfMentaleStatus v3.1 | X | / | X | - |
| Huidaandoening v3.2 | - | X | - | - |
| Infuus v3.2 | - | X | - | - |
| MedischHulpmiddel v3.1 | X | / | X | - |
| OntwikkelingKind v1.1 | - | X | - | - |
| Probleem v4.1 | X | X | X | / |
| SondeSysteem v3.2 | - | X | - | - |
| Stoma v3.2 | - | X | - | - |
| Vaccinatie v3.1 | X | / | X | - |
| Voedingsadvies v3.1 | X | X | X | - |
| VoedingspatroonZuigeling v1.0 | - | X | - | - |
| Wond v3.1 | - | X | - | - |
| Zwangerschap v3.1 | - | X | - | - |
Metingen
| Naam/versie zib | BgZ | eOverdracht | GGZ | Medicatieproces |
|---|---|---|---|---|
| Ademhaling v3.1 | - | X | X | - |
| AlgemeneMeting v3.0 | / | X | X | - |
| Bloeddruk v3.1 | X | X | X | - |
| Hartfrequentie v3.1 | - | - | - | - |
| LaboratoriumUitslag v4.1 | X | - | X | - |
| Lichaamsgewicht v3.1 | X | X | X | / |
| Lichaamslengte v3.1 | X | X | X | / |
| Lichaamstemperatuur v3.1 | - | X | X | - |
| O2Saturatie v3.1 | - | - | - | - |
| Polsfrequentie v3.1 | - | X | X | - |
| Schedelomvang v1.1 | - | X | - | - |
| TekstUitslag v4.1 | - | - | X | - |
| Vochtbalans v1.0 | - | X | - | - |
Scorelijsten
| Naam/versie zib | BgZ | eOverdracht | GGZ | Medicatieproces |
|---|---|---|---|---|
| ApgarScore v1.0 | - | X | - | - |
| BarthelIndex v3.1 | - | - | - | - |
| ChecklistPijngedrag v1.0 | - | X | - | - |
| ComfortScore v1.0 | - | X | - | - |
| DOSScore v1.0 | - | - | - | - |
| FLACCpijnScore v1.0 | - | X | - | - |
| GlasgowComaScale v3.1 | - | - | - | - |
| MUSTScore v3.0 | - | X | X | - |
| Pijnscore v3.1 | - | X | X | - |
| SNAQ65+Score v1.0 | - | X | X | - |
| SNAQrcScore v1.0 | - | X | X | - |
| SNAQScore v3.1 | - | X | X | - |
| StrongKidsScore v1.0 | - | X | - | - |
Zelfzorg
| Naam/versie zib | BgZ | eOverdracht | GGZ | Medicatieproces |
|---|---|---|---|---|
| Mobiliteit v3.1 | - | X | X | - |
| VermogenTotDrinken v3.1 | - | X | X | - |
| VermogenTotEten v3.1 | - | X | X | - |
| VermogenTotMondverzorging v3.1 | - | X | X | - |
| VermogenTotToiletgang v3.1 | - | X | X | - |
| VermogenTotUiterlijkeVerzorging v1.0 | - | X | X | - |
| VermogenTotVerpleegtechnischeHandelingen v1.0 | - | X | X | - |
| VermogenTotZelfstandigMedicatiegebruik v1.0 | - | X | X | - |
| VermogenTotZichKleden v3.1 | - | X | X | - |
| VermogenTotZichWassen v3.1 | - | X | X | - |
Subbouwstenen
NB: deze subbouwstenen zijn niet meegeteld voor de bovenstaande telling van zibs.
| Naam/versie zib | BgZ | eOverdracht | GGZ | Medicatieproces |
|---|---|---|---|---|
| BasisElementen v1.0 | X | X | X | X |
| Adresgegevens v1.0 | X | X | X | X |
| Bereik v1.0 | X | - | X | X |
| Contactgegevens v1.0 | X | X | X | X |
| FarmaceutischProduct v2.0 | X | / | X | X |
| GebruiksInstructie v1.1 | X | / | X | X |
| Naamgegevens v1.0.1 | X | X | X | X |
| TijdsInterval v1.0 | X | / | X | X |
