Sjabloon:Getnsinfo/doc: verschil tussen versies

Uit informatiestandaarden
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting
namespaces ketenzorg toegevoegd
Regel 33: Regel 33:
|{{tlx|Getnsinfo|az}}
|{{tlx|Getnsinfo|az}}
|>{{Getnsinfo|az}}<
|>{{Getnsinfo|az}}<
|
|-
|{{tlx|Getnsinfo|kezo}}
|>{{Getnsinfo|kezo}}<
|
|
|-
|-
Regel 79: Regel 83:
|{{tlx|Getnsinfo|7shme}}
|{{tlx|Getnsinfo|7shme}}
|>{{Getnsinfo|7shme}}<
|>{{Getnsinfo|7shme}}<
|
|-
|{{tlx|Getnsinfo|7kezo}}
|>{{Getnsinfo|7kezo}}<
|
|
|-
|-

Versie van 14 apr 2014 09:27

Deze template is geeft de weergavenaam bij een namespace prefix.

Gebruik

Het sjabloon ondersteunt 1 parameter met daarin de prefix. Bij een lege of onbekende prefix komt er geen tekst terug. In onderstaande voorbeeld staat het resultaat tussen > en < omdat een leeg resultaat anders niet opvalt.

Input Resultaat Omschrijving
{{Getnsinfo|epsos}} >epSOS<
{{Getnsinfo|hwg}} >Huisartswaarneming<
{{Getnsinfo|jgz}} >Jeugdgezondheidszorg<
{{Getnsinfo|mp}} >Medicatieproces<
{{Getnsinfo|peri}} >Perinatologie<
{{Getnsinfo|az}} >Acute zorg<
{{Getnsinfo|kezo}} >Ketenzorg<
 
{{Getnsinfo|7cda}} >HL7v3-domein Clinical Document Architecture<
{{Getnsinfo|7crpr}} >HL7v3-domein Care Provision<
{{Getnsinfo|7con}} >HL7v3-domein Condition<
{{Getnsinfo|7jgz}} >HL7v3-domein Jeugdgezondheidszorg<
{{Getnsinfo|7mmgt}} >HL7v3-domein Material Management<
{{Getnsinfo|7mr}} >HL7v3-domein Medical Records<
{{Getnsinfo|7ord}} >HL7v3-domein Orders<
{{Getnsinfo|7phcy}} >HL7v3-domein Pharmacy<
{{Getnsinfo|7prica}} >HL7v3-domein Primary Care<
{{Getnsinfo|7res}} >HL7v3-domein Results<
{{Getnsinfo|7shme}} >HL7v3-domein Shared Messages<
{{Getnsinfo|7kezo}} >HL7v3-domein Ketenzorg<
 
{{Getnsinfo}} >< Zonder parameter
{{Getnsinfo|NietBestaandePrefix}} >< Niet-bestaande namespace