7kezo:V2.0 Documenthistorie: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Copy of V1.0 |
|||
| Regel 22: | Regel 22: | ||
|01-06-2014 | |01-06-2014 | ||
|Verwerking nieuwe inzichten mbt tot gebruik bouwsteen "Labbepaling" en "Medicatievoorschrift" | |Verwerking nieuwe inzichten mbt tot gebruik bouwsteen "Labbepaling" en "Medicatievoorschrift" | ||
|- | |||
|2.0.0.0 | |||
|21-06-2015 | |||
|Versie 2 van de gids, toevoegen van ''Contactverslag'', ''Overdracht concern'', ''Alert'' en ''Allergien en intoleranties''. | |||
|} | |} | ||
Versie van 26 jun 2015 09:45
{{#customtitle:Documenthistorie|Documenthistorie}}
Documenthistorie
| Versie | Datum | Omschrijving |
|---|---|---|
| 0.1.0.0 | 01-01-2014 | Eerste versie t.b.v. de werkgroep HL7 implementatie |
| 0.9.0.0 | 15-01-2014 | Verwerking reacties n.a.v. interne review plus aanvullen diverse specificaties. |
| 1.0.0.0 | 01-03-2014 | Verwerking reacties n.a.v. externe review plus verwerken nieuwe inzichten. |
| 1.0.1.0 | 01-06-2014 | Verwerking nieuwe inzichten mbt tot gebruik bouwsteen "Labbepaling" en "Medicatievoorschrift" |
| 2.0.0.0 | 21-06-2015 | Versie 2 van de gids, toevoegen van Contactverslag, Overdracht concern, Alert en Allergien en intoleranties. |