mp:V9.2.0 kwalificatie medicatiegegevens WDS addendum: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 12: | Regel 12: | ||
| Scenario|| Screenshots?|| Beschrijving|| MBH id|| WDS id | | Scenario|| Screenshots?|| Beschrijving|| MBH id|| WDS id | ||
|-style="vertical-align:top;|style="background-color: white;" | |-style="vertical-align:top;|style="background-color: white;" | ||
|11|| || Diverse WDS|| MBH_920_wdsmtd1|| MBH_920_wdsmtd1_WDS_opstartschema<br/>MBH_920_wdsmtd1_WDS_technischestop | |11|| || Diverse WDS|| MBH_920_wdsmtd1|| MBH_920_wdsmtd1_WDS_opstartschema<br/>MBH_920_wdsmtd1_WDS_technischestop<br/>MBH_920_wdsmtd1_WDS_verhoging | ||
|} | |} | ||
<section end=overview-MGB- /> | <section end=overview-MGB- /> | ||
| Regel 32: | Regel 32: | ||
| Scenario|| Beschrijving|| MBH id|| WDS id | | Scenario|| Beschrijving|| MBH id|| WDS id | ||
|-style="vertical-align:top;|style="background-color: white;" | |-style="vertical-align:top;|style="background-color: white;" | ||
|11|| Diverse WDS|| MBH_920_wdsmtd1|| MBH_920_wdsmtd1_WDS_opstartschema<br/>MBH_920_wdsmtd1_WDS_technischestop | |11|| Diverse WDS|| MBH_920_wdsmtd1|| MBH_920_wdsmtd1_WDS_opstartschema<br/>MBH_920_wdsmtd1_WDS_technischestop<br/>MBH_920_wdsmtd1_WDS_verhoging | ||
|} | |} | ||
<section end=overview-MGR- /> | <section end=overview-MGR- /> | ||
| Regel 424: | Regel 424: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="2"|Identificatie | |colspan="2"|Identificatie | ||
|style="background-color: white;"|MBH_920_wdsmtd1_WDS_trombosedienst (in identificerend systeem: | |style="background-color: white;"|MBH_920_wdsmtd1_WDS_trombosedienst (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|MBH identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_920_wdsmtd1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | |||
|} | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="4" | Wisselend doseerschema MBH_920_wdsmtd1_WDS_verhoging | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="3" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_920_wdsmtd1_WDS_verhoging (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Wisselend doseerschema datum tijd | |||
|style="background-color: white;"|T - 7 dagen om 10:30 uur | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Gebruiksperiode | |||
|style="background-color: #E3E3E3;;"|''Vanaf T - 6 dagen, tot en met T + 6 dagen'' | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Ingangsdatum | |||
|style="background-color: white;"|T - 6 dagen | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Einddatum | |||
|style="background-color: white;"|T + 6 dagen | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Auteur | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Zorgverlener | |||
|style="background-color: white;"|Zie [[#Tanja_de_Bakker|Zorgverlener: Tanja_de_Bakker]] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Gebruiksinstructie | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="6"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Omschrijving | |||
|style="background-color: white;"|Vanaf T - 6 dagen, tot en met T + 6 dagen, cyclus van 5 dagen: steeds eerst gedurende 3 dagen 1 maal per dag om 19:00 2 stuks, dan gedurende 2 dagen 1 maal per dag om 19:00 1 stuk, oraal | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Toedieningsweg | |||
|style="background-color: white;"|oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Doseerinstructie 1 | |||
|style="background-color: white;"|eerst gedurende 3 dagen 1 maal per dag om 19:00 2 stuks | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Doseerinstructie 2 | |||
|style="background-color: white;"|dan gedurende 2 dagen 1 maal per dag om 19:00 1 stuk | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Herhaalperiode cyclisch schema | |||
|style="background-color: white;"|5 dagen | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Relatie medicatieafspraak | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_920_wdsmtd1_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Relatie wisselend doseerschema | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_920_wdsmtd1_WDS_trombosedienst (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|MBH identificatie | |colspan="3"|MBH identificatie | ||
Versie van 27 aug 2021 07:14
__NUMBEREDHEADINGS__
Addenda voor inhoudelijke gegevens
Overzicht van scenario's voor sturend/beschikbaarstellend systeem
Scenarioset
| Scenario | Screenshots? | Beschrijving | MBH id | WDS id |
| 11 | Diverse WDS | MBH_920_wdsmtd1 | MBH_920_wdsmtd1_WDS_opstartschema MBH_920_wdsmtd1_WDS_technischestop MBH_920_wdsmtd1_WDS_verhoging |
Scenarioset 0
| Scenario | Screenshots? | Beschrijving |
| 0.1 | Alle bouwstenen van de patiënt, zonder aanvullende filter criteria (Antwoord: bericht met alle bouwstenen) |
Overzicht van scenario's voor ontvangend/raadplegend systeem
Scenarioset
| Scenario | Beschrijving | MBH id | WDS id |
| 11 | Diverse WDS | MBH_920_wdsmtd1 | MBH_920_wdsmtd1_WDS_opstartschema MBH_920_wdsmtd1_WDS_technischestop MBH_920_wdsmtd1_WDS_verhoging |
Scenarioset 0
| Scenario | Beschrijving |
| 0.1 | Alle bouwstenen van de patiënt, zonder aanvullende filter criteria (Antwoord: bericht met alle bouwstenen) |
MP KWALIFICATIE Medicatiegegevens WDS Scenarioset 0 (filterqueries)
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | S. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Jankie | |||
| Identificatienummer | 999910437 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 8 mei 1954 | |||
| Geslacht | Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Scenario 0.1 - MBH_920_MtdWds
| Wisselend doseerschema MBH_920_MtdWds_WDS1 | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_920_MtdWds_WDS1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| Wisselend doseerschema datum tijd | T - 20 dagen om 08:00 uur | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T - 20 dagen, tot en met T + 9 dagen | ||
| Ingangsdatum | T - 20 dagen | ||
| Einddatum | T + 9 dagen | ||
| Auteur | |||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: UZI-000001111-PeterVanPulver | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T - 20 dagen, tot en met T + 9 dagen, 1 maal per dag 2 stuks, Oraal | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 2 stuks | ||
| Toelichting | toelichting WDS in vrije tekst | ||
| Relatie medicatieafspraak | |||
| Identificatie | MBH_920_MtdWds_MA1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | ||
| Relatie wisselend doseerschema | |||
| Identificatie | MBH_920_MtdWds_WDS0 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| MBH identificatie | MBH_920_MtdWds (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
| Wisselend doseerschema MBH_920_MtdWds_WDS2 | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_920_MtdWds_WDS2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| Wisselend doseerschema datum tijd | T - 20 dagen om 08:00 uur | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T - 20 dagen, gedurende 3 weken | ||
| Ingangsdatum | T - 20 dagen | ||
| Gebruiksduur | 3 weken | ||
| Wisselend doseerschema stop type | definitief gestopt met medicatie (situatie) (code = '113371000146109' in codeSystem 'SNOMED CT') | ||
| Auteur | |||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: UZI-000001111-PeterVanPulver | ||
| Reden wijzigen of staken | Opname (code = '305335007' in codeSystem 'SNOMED CT') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T - 20 dagen, gedurende 3 weken, 1 maal per dag 2 stuks, Oraal | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 2 stuks | ||
| Toelichting | toelichting WDS in vrije tekst | ||
| Relatie medicatieafspraak | |||
| Identificatie | MBH_920_MtdWds_MA1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | ||
| Relatie wisselend doseerschema | |||
| Identificatie | MBH_920_MtdWds_WDS1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| MBH identificatie | MBH_920_MtdWds (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener UZI-000001111-PeterVanPulver | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Peter van Pulver | |||
| Specialisme | Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: URA-00001111-HuisartsenpraktijkPulverPartners | |||
| Zorgaanbieder URA-00001111-HuisartsenpraktijkPulverPartners | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 00001111 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |||
| Adresgegevens | Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp | |||
MP KWALIFICATIE Medicatiegegevens WDS Scenarioset 11
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | S. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Jankie | |||
| Identificatienummer | 999910437 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 8 mei 1954 | |||
| Geslacht | Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Scenario 11 - MBH_920_wdsmtd1
| Wisselend doseerschema MBH_920_wdsmtd1_WDS_opstartschema | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_920_wdsmtd1_WDS_opstartschema (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| Wisselend doseerschema datum tijd | T - 20 dagen om 08:00 uur | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T - 20 dagen, tot en met T - 15 dagen | ||
| Ingangsdatum | T - 20 dagen | ||
| Einddatum | T - 15 dagen | ||
| Auteur | |||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: Peter_van_Pulver | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T - 20 dagen, tot en met T - 15 dagen, eerst gedurende 3 dagen 1 maal per dag om 20:00 2 stuks, dan gedurende 3 dagen 1 maal per dag om 20:00 1 stuk, Oraal | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie 1 | eerst gedurende 3 dagen 1 maal per dag om 20:00 2 stuks | ||
| Doseerinstructie 2 | dan gedurende 3 dagen 1 maal per dag om 20:00 1 stuk | ||
| Relatie medicatieafspraak | |||
| Identificatie | MBH_920_wdsmtd1_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | ||
| MBH identificatie | MBH_920_wdsmtd1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
| Wisselend doseerschema MBH_920_wdsmtd1_WDS_technischestop | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_920_wdsmtd1_WDS_technischestop (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| Wisselend doseerschema datum tijd | T - 7 dagen om 10:30 uur | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T - 14 dagen, tot en met T - 7 dagen | ||
| Ingangsdatum | T - 14 dagen | ||
| Einddatum | T - 7 dagen | ||
| Wisselend doseerschema stop type | definitief gestopt met medicatie (code = '113371000146109' in codeSystem 'SNOMED CT') | ||
| Auteur | |||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: Tanja_de_Bakker | ||
| Reden wijzigen of staken | Gebrek aan geneesmiddeleffect (code = '58848006' in codeSystem 'SNOMED CT') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T - 14 dagen, tot en met T - 7 dagen, cyclus van 5 dagen: steeds eerst gedurende 2 dagen 1 maal per dag 2 stuks 's avonds, dan gedurende 2 dagen 1 maal per dag 2 stuks 's avonds, dan gedurende 1 dag 1 maal per dag 0 stuks 's avonds, Oraal | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie 1 | eerst gedurende 2 dagen 1 maal per dag 2 stuks 's avonds | ||
| Doseerinstructie 2 | dan gedurende 2 dagen 1 maal per dag 2 stuks 's avonds | ||
| Doseerinstructie 3 | dan gedurende 1 dag 1 maal per dag 0 stuks 's avonds | ||
| Herhaalperiode cyclisch schema | 5 dagen | ||
| Toelichting | Dosering aangepast i.v.m. te lage INR waarde. | ||
| Relatie medicatieafspraak | |||
| Identificatie | MBH_920_wdsmtd1_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | ||
| Relatie wisselend doseerschema | |||
| Identificatie | MBH_920_wdsmtd1_WDS_trombosedienst (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| MBH identificatie | MBH_920_wdsmtd1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
| Wisselend doseerschema MBH_920_wdsmtd1_WDS_verhoging | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_920_wdsmtd1_WDS_verhoging (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| Wisselend doseerschema datum tijd | T - 7 dagen om 10:30 uur | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T - 6 dagen, tot en met T + 6 dagen | ||
| Ingangsdatum | T - 6 dagen | ||
| Einddatum | T + 6 dagen | ||
| Auteur | |||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: Tanja_de_Bakker | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T - 6 dagen, tot en met T + 6 dagen, cyclus van 5 dagen: steeds eerst gedurende 3 dagen 1 maal per dag om 19:00 2 stuks, dan gedurende 2 dagen 1 maal per dag om 19:00 1 stuk, oraal | ||
| Toedieningsweg | oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie 1 | eerst gedurende 3 dagen 1 maal per dag om 19:00 2 stuks | ||
| Doseerinstructie 2 | dan gedurende 2 dagen 1 maal per dag om 19:00 1 stuk | ||
| Herhaalperiode cyclisch schema | 5 dagen | ||
| Relatie medicatieafspraak | |||
| Identificatie | MBH_920_wdsmtd1_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | ||
| Relatie wisselend doseerschema | |||
| Identificatie | MBH_920_wdsmtd1_WDS_trombosedienst (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| MBH identificatie | MBH_920_wdsmtd1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener Peter_van_Pulver | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Peter van Pulver | |||
| Specialisme | Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | |||
| Zorgverlener Tanja_de_Bakker | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 222221111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Tanja de Bakker | |||
| Specialisme | Trombosediensten (code = '3400' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Trombosedienst_Ons_Dorp | |||
| Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 00001111 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |||
| Adresgegevens | Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp | |||
| Zorgaanbieder Trombosedienst_Ons_Dorp | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 11112222 | |||
| Organisatie naam | Trombosedienst Ons Dorp | |||
| Afdeling specialisme | Trombosediensten (code = '3400' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Adresgegevens | : Kerkstraat 28 d 1332GH Ons Dorp | |||