mp:V9.2.0 kwalificatie vma addendum: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 70: | Regel 70: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Identificatie | |colspan="3"|Identificatie | ||
|style="background-color: white;"|MBH_920_start_eind_VMA (in identificerend systeem: | |style="background-color: white;"|MBH_920_start_eind_VMA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.2) | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Voorstel datum | |colspan="3"|Voorstel datum | ||
| Regel 190: | Regel 190: | ||
|style="background-color: white;"|T om 07:05 uur | |style="background-color: white;"|T om 07:05 uur | ||
|}<section end=mbhs-mp-vms-kwa-lengte_gewicht /><section end=mp-vms-kwa-lengte_gewicht /> | |}<section end=mbhs-mp-vms-kwa-lengte_gewicht /><section end=mp-vms-kwa-lengte_gewicht /> | ||
== KWALIFICATIE VMA nieuwe MBH== | |||
<section begin=mp-vms-kwa-nieuwe_mbh /><section begin=patient-mp-vms-kwa-nieuwe_mbh /> | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Patiënt | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Naamgegevens | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="6"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Initialen | |||
|style="background-color: white;"|S. | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Naamgebruik | |||
|style="background-color: white;"|Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Achternaam | |||
|style="background-color: white;"|XXX_Jankie | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|999912100 [BSN] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geboortedatum | |||
|style="background-color: white;"|8 jan 1964 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geslacht | |||
|style="background-color: white;"|Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
|}<section end=patient-mp-vms-kwa-nieuwe_mbh /><section begin=mbhs-mp-vms-kwa-nieuwe_mbh /> | |||
==== Voorstel gegevens ==== | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Voorstel gegevens | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Voorstel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="8"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Identificatie | |||
|style="background-color: white;"|Nieuw_voorstel_VMA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.2) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Voorstel datum | |||
|style="background-color: white;"|T + 6 dagen | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Auteur | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Zorgverlener | |||
|style="background-color: white;"|Zie [[#Peter_van_Pulver|Zorgverlener: Peter_van_Pulver]] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Medicamenteuze behandeling | |||
|style="background-color: white;"|Zie [[#Nieuw_voorstel|Medicamenteuze behandeling: Nieuw_voorstel]] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Toelichting | |||
|style="background-color: white;"|voorstel om medicatie voort te zetten met hogere dosis | |||
|} | |||
==== Scenario - ==== | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="4" | Medicatieafspraak | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="3" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|<span id="Nieuw_voorstel" title="Intern ID = Nieuw_voorstel">Medicamenteuze behandeling Nieuw_voorstel</span> | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Gebruiksperiode | |||
|style="background-color: #E3E3E3;;"|''Vanaf T + 6 dagen, tot en met T + 10 dagen'' | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Ingangsdatum | |||
|style="background-color: white;"|T + 6 dagen | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Einddatum | |||
|style="background-color: white;"|T + 10 dagen | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Geneesmiddel - primaire code | |||
|style="background-color: white;"|LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '26638' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Geneesmiddel - generiekere code | |||
|style="background-color: white;"|LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '71587' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Gebruiksinstructie | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="4"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Omschrijving | |||
|style="background-color: white;"|Vanaf T + 6 dagen, tot en met T + 10 dagen, 1 maal per 2 dagen stuks, Oraal | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Toedieningsweg | |||
|style="background-color: white;"|Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Doseerinstructie | |||
|style="background-color: white;"|1 maal per 2 dagen stuks | |||
|} | |||
==== Bouwstenen ==== | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Bouwstenen | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|<span id="Peter_van_Pulver" title="Intern ID = Peter_van_Pulver">Zorgverlener Peter_van_Pulver</span> | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="7"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Zorgverlener identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Naamgegevens | |||
|style="background-color: white;"|Peter van Pulver | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Specialisme | |||
|style="background-color: white;"|Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Zorgaanbieder | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Zorgaanbieder | |||
|style="background-color: white;"|Zie [[#Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners|Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners]] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|<span id="Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners" title="Intern ID = Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners">Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners</span> | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Zorgaanbieder identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|00001111 (in identificerend systeem: URA) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Organisatie naam | |||
|style="background-color: white;"|Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|<span id="Apotheek_De_Gulle_Gaper" title="Intern ID = Apotheek_De_Gulle_Gaper">Zorgaanbieder Apotheek_De_Gulle_Gaper</span> | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="4"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Zorgaanbieder identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|01236578 (in identificerend systeem: URA) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Organisatie naam | |||
|style="background-color: white;"|Apotheek De Gulle Gaper | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Afdeling specialisme | |||
|style="background-color: white;"|Apothekers (code = '0200' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
|}<section end=mbhs-mp-vms-kwa-nieuwe_mbh /><section end=mp-vms-kwa-nieuwe_mbh /> | |||
== KWALIFICATIE VMA voorstel door apotheker== | == KWALIFICATIE VMA voorstel door apotheker== | ||
<section begin=mp-vms-kwa-voorstel_apotheker /><section begin=patient-mp-vms-kwa-voorstel_apotheker /> | <section begin=mp-vms-kwa-voorstel_apotheker /><section begin=patient-mp-vms-kwa-voorstel_apotheker /> | ||
| Regel 238: | Regel 396: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Identificatie | |colspan="3"|Identificatie | ||
|style="background-color: white;"|MBH_920_start_duur_VMA (in identificerend systeem: | |style="background-color: white;"|MBH_920_start_duur_VMA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.2) | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Voorstel datum | |colspan="3"|Voorstel datum | ||
| Regel 248: | Regel 406: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="2"|Zorgverlener | |colspan="2"|Zorgverlener | ||
|style="background-color: white;"|Zie [[# | |style="background-color: white;"|Zie [[#Zorgverlener_ApotheekGulleGaper|Zorgverlener: Zorgverlener_ApotheekGulleGaper]] | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Medicamenteuze behandeling | |colspan="3"|Medicamenteuze behandeling | ||
| Regel 327: | Regel 485: | ||
|colspan="2"|Zorgaanbieder | |colspan="2"|Zorgaanbieder | ||
|style="background-color: white;"|Zie [[#Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners|Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners]] | |style="background-color: white;"|Zie [[#Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners|Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners]] | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|<span id="Zorgverlener_ApotheekGulleGaper" title="Intern ID = Zorgverlener_ApotheekGulleGaper">Zorgverlener Zorgverlener_ApotheekGulleGaper</span> | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="7"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Zorgverlener identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Naamgegevens | |||
|style="background-color: white;"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Specialisme | |||
|style="background-color: white;"|Geen informatie (code = 'NI' in codeSystem 'NullFlavor') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Zorgaanbieder | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Zorgaanbieder | |||
|style="background-color: white;"|Zie [[#Apotheek_De_Gulle_Gaper|Zorgaanbieder: Apotheek_De_Gulle_Gaper]] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="5"|<span id="Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners" title="Intern ID = Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners">Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners</span> | |colspan="5"|<span id="Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners" title="Intern ID = Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners">Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners</span> | ||
Versie van 1 sep 2021 07:24
__NUMBEREDHEADINGS__
Addenda voor inhoudelijke gegevens
Overzicht van scenario's voor sturend/beschikbaarstellend systeem
Scenarioset
| Scenario | Screenshots? | Beschrijving | MBH id | MA id |
Overzicht van scenario's voor ontvangend systeem
Scenarioset
| Scenario | Beschrijving | MBH id | MA id |
KWALIFICATIE VMA lengte gewicht
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | S. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Jankie | |||
| Identificatienummer | 999912100 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 8 jan 1964 | |||
| Geslacht | Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Voorstel gegevens
| Voorstel gegevens | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Voorstel | ||||
| Identificatie | MBH_920_start_eind_VMA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.2) | |||
| Voorstel datum | T + 2 dagen | |||
| Auteur | ||||
| Auteur is patient | Ja | |||
| Medicamenteuze behandeling | Zie Medicamenteuze behandeling: MBH_920_start_eind | |||
| Toelichting | verhoging dosis | |||
Scenario - MBH_920_start_eind
| Medicatieafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Medicamenteuze behandeling MBH_920_start_eind | |||
| Gebruiksperiode | Vanaf T + 2 dagen, tot en met T + 5 dagen | ||
| Ingangsdatum | T + 2 dagen | ||
| Einddatum | T + 5 dagen | ||
| Geneesmiddel - primaire code | METOCLOPRAMIDE TABLET 10MG (code = '6947' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | METOCLOPRAMIDE TABLET 10MG (code = '19429' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T + 2 dagen, tot en met T + 5 dagen, 1 maal per 2 dagen 2 stuks, Oraal | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per 2 dagen 2 stuks | ||
| MBH identificatie | MBH_920_start_eind (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener Peter_van_Pulver | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Peter van Pulver | |||
| Specialisme | Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | |||
| Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 00001111 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |||
| Lichaamslengte | ||||
| Lengte waarde | 165 cm | |||
| Lengte datum tijd | T om 07:05 uur | |||
| Lichaamsgewicht | ||||
| Gewicht waarde | 75 kg | |||
| Gewicht datum tijd | T om 07:05 uur | |||
KWALIFICATIE VMA nieuwe MBH
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | S. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Jankie | |||
| Identificatienummer | 999912100 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 8 jan 1964 | |||
| Geslacht | Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Voorstel gegevens
| Voorstel gegevens | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Voorstel | ||||
| Identificatie | Nieuw_voorstel_VMA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.2) | |||
| Voorstel datum | T + 6 dagen | |||
| Auteur | ||||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: Peter_van_Pulver | |||
| Medicamenteuze behandeling | Zie Medicamenteuze behandeling: Nieuw_voorstel | |||
| Toelichting | voorstel om medicatie voort te zetten met hogere dosis | |||
Scenario -
| Medicatieafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Medicamenteuze behandeling Nieuw_voorstel | |||
| Gebruiksperiode | Vanaf T + 6 dagen, tot en met T + 10 dagen | ||
| Ingangsdatum | T + 6 dagen | ||
| Einddatum | T + 10 dagen | ||
| Geneesmiddel - primaire code | LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '26638' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '71587' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T + 6 dagen, tot en met T + 10 dagen, 1 maal per 2 dagen stuks, Oraal | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per 2 dagen stuks | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener Peter_van_Pulver | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Peter van Pulver | |||
| Specialisme | Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | |||
| Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 00001111 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |||
| Zorgaanbieder Apotheek_De_Gulle_Gaper | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 01236578 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Apotheek De Gulle Gaper | |||
| Afdeling specialisme | Apothekers (code = '0200' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
KWALIFICATIE VMA voorstel door apotheker
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | S. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Jankie | |||
| Identificatienummer | 999912100 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 8 jan 1964 | |||
| Geslacht | Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Voorstel gegevens
| Voorstel gegevens | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Voorstel | ||||
| Identificatie | MBH_920_start_duur_VMA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.2) | |||
| Voorstel datum | T + 7 dagen | |||
| Auteur | ||||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: Zorgverlener_ApotheekGulleGaper | |||
| Medicamenteuze behandeling | Zie Medicamenteuze behandeling: MBH_920_start_duur | |||
| Toelichting | indien nodig 2 per keer | |||
Scenario - MBH_920_start_duur
| Medicatieafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Medicamenteuze behandeling MBH_920_start_duur | |||
| Gebruiksperiode | Vanaf T + 7 dagen, gedurende 2 weken | ||
| Ingangsdatum | T + 7 dagen | ||
| Gebruiksduur | 2 weken | ||
| Geneesmiddel - primaire code | LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '26638' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | LISINOPRIL 10MG TABLET (code = '71587' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T + 7 dagen, gedurende 2 weken, 1 maal per 2 dagen stuks, Oraal | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per 2 dagen stuks | ||
| MBH identificatie | MBH_920_start_duur (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener Peter_van_Pulver | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Peter van Pulver | |||
| Specialisme | Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | |||
| Zorgverlener Zorgverlener_ApotheekGulleGaper | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | ||||
| Naamgegevens | ||||
| Specialisme | Geen informatie (code = 'NI' in codeSystem 'NullFlavor') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Apotheek_De_Gulle_Gaper | |||
| Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 00001111 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |||
| Zorgaanbieder Apotheek_De_Gulle_Gaper | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 01236578 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Apotheek De Gulle Gaper | |||
| Afdeling specialisme | Apothekers (code = '0200' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
testbericht conversie ADA
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | S. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Jankie | |||
| Identificatienummer | 999910437 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 8 mei 1954 | |||
| Geslacht | Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Voorstel gegevens
| Voorstel gegevens | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Voorstel | ||||
| Identificatie | #Voorstel_id_123 (in identificerend systeem: 1.2.3.999) | |||
| Voorstel datum | T om 11:59 uur | |||
| Auteur | ||||
| Auteur is patient | Ja | |||
| Medicamenteuze behandeling | Zie Medicamenteuze behandeling: MBH_920_vma-example-1 | |||
| Toelichting | hoge dosis verstoort stoelgang | |||
Scenario -
| Medicatieafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Medicamenteuze behandeling MBH_920_vma-example-1 | |||
| Gebruiksperiode | Vanaf T - 20 dagen, tot en met T + 9 dagen | ||
| Ingangsdatum | T - 20 dagen | ||
| Einddatum | T + 9 dagen | ||
| Geneesmiddel - primaire code | OXAZEPAM TABLET 10MG (code = '353' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | OXAZEPAM TABLET 10MG (code = '1023' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T - 20 dagen, tot en met T + 9 dagen, 1 maal per 2 dagen 1 stuk, Oraal | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per 2 dagen 1 stuk | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Lichaamslengte | |||
| Lengte waarde | 165 cm | ||
| Lengte datum tijd | T om 07:05 uur | ||
| Lichaamsgewicht | |||
| Gewicht waarde | 75 kg | ||
| Gewicht datum tijd | T om 07:05 uur | ||
testbericht conversie ADA
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | S. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Jankie | |||
| Identificatienummer | 999910437 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 8 mei 1954 | |||
| Geslacht | Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Voorstel gegevens
| Voorstel gegevens | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Voorstel | ||||
| Identificatie | #Voorstel_id_123 (in identificerend systeem: 1.2.3.999) | |||
| Voorstel datum | T om 11:59 uur | |||
| Auteur | ||||
| Auteur is patient | Ja | |||
| Medicamenteuze behandeling | Zie Medicamenteuze behandeling: MBH_920_VMA_Test1 | |||
| Toelichting | hoge dosis verstoort stoelgang | |||
Scenario -
| Medicatieafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Medicamenteuze behandeling MBH_920_VMA_Test1 | |||
| Gebruiksperiode | Vanaf T - 20 dagen, tot en met T + 9 dagen | ||
| Ingangsdatum | T - 20 dagen | ||
| Einddatum | T + 9 dagen | ||
| Geneesmiddel - primaire code | OXAZEPAM TABLET 10MG (code = '353' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | OXAZEPAM TABLET 10MG (code = '1023' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T - 20 dagen, tot en met T + 9 dagen, 1 maal per 2 dagen 1 stuk, Oraal | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per 2 dagen 1 stuk | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Lichaamslengte | |||
| Lengte waarde | 165 cm | ||
| Lengte datum tijd | T om 07:05 uur | ||
| Lichaamsgewicht | |||
| Gewicht waarde | 75 kg | ||
| Gewicht datum tijd | T om 07:05 uur | ||
testbericht conversie ADA
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | S. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Jankie | |||
| Identificatienummer | 999910437 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 8 mei 1954 | |||
| Geslacht | Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Voorstel gegevens
| Voorstel gegevens | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Voorstel | ||||
| Identificatie | #Voorstel_id_123 (in identificerend systeem: 1.2.3.999) | |||
| Voorstel datum | T om 11:59 uur | |||
| Auteur | ||||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: UZI-000001111-PeterVanPulver | |||
| Medicamenteuze behandeling | Zie Medicamenteuze behandeling: MBH_920_VMA_Test1 | |||
| Toelichting | 't moet echt anders | |||
Scenario - MBH_920_VMA_Test2
| Medicatieafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Medicamenteuze behandeling MBH_920_VMA_Test2 | |||
| Gebruiksperiode | Vanaf T - 20 dagen, tot en met T + 9 dagen | ||
| Ingangsdatum | T - 20 dagen | ||
| Einddatum | T + 9 dagen | ||
| Geneesmiddel - primaire code | OXAZEPAM TABLET 10MG (code = '353' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | OXAZEPAM TABLET 10MG (code = '1023' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T - 20 dagen, tot en met T + 9 dagen, 1 maal per 2 dagen 1 stuk, Oraal | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per 2 dagen 1 stuk | ||
| MBH identificatie | MBH_920_VMA_Test2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener UZI-000001111-PeterVanPulver | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Peter van Pulver | |||
| Specialisme | Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: URA-00001111-PulverPartners | |||
| Zorgaanbieder URA-00001111-PulverPartners | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 00001111 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |||
| Adresgegevens | Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp | |||
| Lichaamslengte | ||||
| Lengte waarde | 165 cm | |||
| Lengte datum tijd | T om 07:05 uur | |||
| Lichaamsgewicht | ||||
| Gewicht waarde | 75 kg | |||
| Gewicht datum tijd | T om 07:05 uur | |||