MedMij:V1.0 Sandbox: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 81: | Regel 81: | ||
| [[Bestand: II.png| 16px]] ||             ZorgverlenerIdentificatieNummer || 0 .. * | | [[Bestand: II.png| 16px]] ||             ZorgverlenerIdentificatieNummer || 0 .. * | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | ||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||assignee/assigneePerson | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||author/AssignedPerson/assignee/assigneePerson | ||
||1..1 | ||1..1 | ||
|| | || | ||
| Regel 87: | Regel 87: | ||
| [[Bestand: Container.png| 20px]] ||             ZorgverlenerNaam || 1 .. 1 | | [[Bestand: Container.png| 20px]] ||             ZorgverlenerNaam || 1 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | ||
|||assignee/assigneePerson/name | |||author/AssignedPerson/assignee/assigneePerson/name | ||
||0..* | ||0..* | ||
| Regel 96: | Regel 96: | ||
| [[Bestand: Container.png| 20px]] ||                Naamgegevens || 1 .. 1 | | [[Bestand: Container.png| 20px]] ||                Naamgegevens || 1 .. 1 | ||
|- | |- | ||
|[[Bestand: ST.png| 16px]] ||assignee/assigneePerson/name/given zonder een qualifier attribuut of met een qualifier attribuut dat de string 'BR' bevat. | |[[Bestand: ST.png| 16px]] ||author/AssignedPerson/assignee/assigneePerson/name/given zonder een qualifier attribuut of met een qualifier attribuut dat de string 'BR' bevat. | ||
||0..* | ||0..* | ||
| Regel 106: | Regel 106: | ||
| [[Bestand: ST.png| 16px]] ||                   Voornamen || 0 .. 1 | | [[Bestand: ST.png| 16px]] ||                   Voornamen || 0 .. 1 | ||
|- | |- | ||
|[[Bestand: ST.png| 16px]] ||assignee/assigneePerson/name/given[@qualifier='IN'] | |[[Bestand: ST.png| 16px]] ||author/AssignedPerson/assignee/assigneePerson/name/given[@qualifier='IN'] | ||
||0..* | ||0..* | ||
| Regel 116: | Regel 116: | ||
| [[Bestand: Container.png| 20px]] ||                   Geslachtsnaam || 1 .. 1 | | [[Bestand: Container.png| 20px]] ||                   Geslachtsnaam || 1 .. 1 | ||
|- | |- | ||
|[[Bestand: ST.png| 16px]] ||assignee/assigneePerson/name/prefix[qualifier='VV'] behorende bij eigen achternaam | |[[Bestand: ST.png| 16px]] ||author/AssignedPerson/assignee/assigneePerson/name/prefix[qualifier='VV'] behorende bij eigen achternaam | ||
||0..* | ||0..* | ||
| Regel 123: | Regel 123: | ||
| [[Bestand: ST.png| 16px]] ||                      Voorvoegsels || 0 .. 1 | | [[Bestand: ST.png| 16px]] ||                      Voorvoegsels || 0 .. 1 | ||
|- | |- | ||
|[[Bestand: ST.png| 16px]] ||assignee/assigneePerson/name/family | |[[Bestand: ST.png| 16px]] ||author/AssignedPerson/assignee/assigneePerson/name/family | ||
||0..* | ||0..* | ||
| Regel 131: | Regel 131: | ||
| [[Bestand: ST.png| 16px]] ||                      Achternaam || 1 .. 1 | | [[Bestand: ST.png| 16px]] ||                      Achternaam || 1 .. 1 | ||
|- | |- | ||
||| | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||author/AssignedPerson/code | ||
||0..1 | |||
||wanneer specialisme is uitgedrukt in uzi (oid 2.16.840.1.113883.2.4.15.111) of agb (oid 2.16.840.1.113883.2.4.6.7) past deze in de zib, anders niet mappen | |||
| [[Bestand: CD.png| 16px]] ||             Specialisme || 1 .. 1 | | [[Bestand: CD.png| 16px]] ||             Specialisme || 1 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | ||
||| | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||indien bestaat: author/AssignedPerson/Organization, <br/>anders, indien bestaat: PrimaryCareProvision/author/AssignedEntity/Organization<br/>anders moet de organisatie uit de ControlActWrapper gebruikt worden: QUPC_IN990002NL/ControlActProcess/authorOrPerformer/participant/AssignedDevice/Organization | ||
||Alleen de organisatie in de ControlActWrapper is echt verplicht. De rest is 0..1 | |||
||Alleen de organisatie in de ControlActWrapper is echt verplicht. | |||
| [[Bestand: Container.png| 20px]] ||             Zorgaanbieder || 1 .. 1 | | [[Bestand: Container.png| 20px]] ||             Zorgaanbieder || 1 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | ||
||| | |||zie bij bovenliggende groep "Zorgaanbieder" | ||
||- | |||
||- | |||
| [[Bestand: Container.png| 20px]] ||                Zorgaanbieder || 1 .. 1 | | [[Bestand: Container.png| 20px]] ||                Zorgaanbieder || 1 .. 1 | ||
|- | |- | ||
||| | |[[Bestand: II.png| 16px]] ||Organization/id | ||
||1..* | |||
|| | |||
| [[Bestand: II.png| 16px]] ||                   ZorgaanbiederIdentificatieNummer || 1 .. * | | [[Bestand: II.png| 16px]] ||                   ZorgaanbiederIdentificatieNummer || 1 .. * | ||
|- | |- | ||
||| | |[[Bestand: ST.png| 16px]] ||Organization/name (zie bij Zorgaanbieder)of author/AssignedOrganization/name | ||
||1..1 | |||
|| | |||
| [[Bestand: ST.png| 16px]] ||                   OrganisatieNaam || 1 .. 1 | | [[Bestand: ST.png| 16px]] ||                   OrganisatieNaam || 1 .. 1 | ||
|- | |- | ||
||| - || - || - | |||- | ||
||- | |||
||- | |||
| [[Bestand: CD.png| 16px]] ||       Reden afspraak || 0 .. 1 | | [[Bestand: CD.png| 16px]] ||       Reden afspraak || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | ||
||| | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||reason | ||
||0..1 | |||
|| | |||
| [[Bestand: Container.png| 20px]] ||       RedenVanVoorschrijven || 0 .. 1 | | [[Bestand: Container.png| 20px]] ||       RedenVanVoorschrijven || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | ||
||| | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||reason/diagnosisEvent | ||
||1..1 | |||
|| | |||
| [[Bestand: Container.png| 20px]] ||          Probleem || 1 .. 1 | | [[Bestand: Container.png| 20px]] ||          Probleem || 1 .. 1 | ||
|- | |- | ||
||| | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||reason/diagnosisEvent/value | ||
||1..1 | |||
||Er kan zowel een gecodeerde of niet gecodeerde reden in het bericht zitten.Bij niet gecodeerde reden bevat reason/diagnosisEvent/value de nullFlavor OTH en reason/diagnosisEvent/value/originalText de tekstuele beschrijving van de reden van voorschijven. | |||
| [[Bestand: CD.png| 16px]] ||             ProbleemNaam || 1 .. 1 | | [[Bestand: CD.png| 16px]] ||             ProbleemNaam || 1 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | ||
Versie van 6 feb 2017 15:31
Hwg 6.10.01 to CBB Medicamenteuze behandeling
Hwg 6.10.01 specification in Dutch can be found here: https://www.nictiz.nl/Paginas/Informatiestandaard%20huisartswaarneming.aspx
Since the specification is in Dutch the MAPPING DESCRIPTION column in the table below is also in Dutch.