mp:V2.0.0 testgegevens medicatiegegevensMGSMGO WDS addendum: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 6: | Regel 6: | ||
== Overzicht van scenario's voor sturend/beschikbaarstellend systeem == | == Overzicht van scenario's voor sturend/beschikbaarstellend systeem == | ||
=== Scenarioset 11=== | === Scenarioset 11=== | ||
<section begin=overview-MGB-11 /> | <section begin=overview-MGB-11 /> | ||
| Regel 39: | Regel 30: | ||
== Overzicht van scenario's voor ontvangend/raadplegend systeem == | == Overzicht van scenario's voor ontvangend/raadplegend systeem == | ||
=== Scenarioset 11=== | === Scenarioset 11=== | ||
<section begin=overview-MGR-11 /> | <section begin=overview-MGR-11 /> | ||
| Regel 70: | Regel 52: | ||
|} | |} | ||
<section end=overview-MGR-13 /> | <section end=overview-MGR-13 /> | ||
== TEST Medicatiegegevens WDS Scenarioset 11== | == TEST Medicatiegegevens WDS Scenarioset 11== | ||
<section begin=mg-mp-mg-tst-WDS-Scenarioset11-v20-11-1 /><section begin=patient-mg-mp-mg-tst-WDS-Scenarioset11-v20-11-1 /> | <section begin=mg-mp-mg-tst-WDS-Scenarioset11-v20-11-1 /><section begin=patient-mg-mp-mg-tst-WDS-Scenarioset11-v20-11-1 /> | ||
| Regel 139: | Regel 119: | ||
|colspan="2"|Zorgverlener | |colspan="2"|Zorgverlener | ||
|style="background-color: white;"|Zie [[#Peter_van_Pulver|Zorgverlener: Peter_van_Pulver]] | |style="background-color: white;"|Zie [[#Peter_van_Pulver|Zorgverlener: Peter_van_Pulver]] | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Geneesmiddel - primaire code | |||
|style="background-color: white;"|ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '7323' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Geneesmiddel - generiekere code | |||
|style="background-color: white;"|ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '20303' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Gebruiksinstructie | |colspan="4"|Gebruiksinstructie | ||
| Regel 274: | Regel 260: | ||
|colspan="2"|Zorgverlener | |colspan="2"|Zorgverlener | ||
|style="background-color: white;"|Zie [[#Tanja_de_Bakker|Zorgverlener: Tanja_de_Bakker]] | |style="background-color: white;"|Zie [[#Tanja_de_Bakker|Zorgverlener: Tanja_de_Bakker]] | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Geneesmiddel - primaire code | |||
|style="background-color: white;"|ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '7323' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Geneesmiddel - generiekere code | |||
|style="background-color: white;"|ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '20303' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Gebruiksinstructie | |colspan="4"|Gebruiksinstructie | ||
| Regel 333: | Regel 325: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Specialisme | |colspan="3"|Specialisme | ||
|style="background-color: white;"|Trombosediensten (code = '3400' in codeSystem ' | |style="background-color: white;"|Trombosediensten (code = '3400' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Zorgaanbieder | |colspan="4"|Zorgaanbieder | ||
| Regel 431: | Regel 423: | ||
|colspan="3"|Reden wijzigen of staken | |colspan="3"|Reden wijzigen of staken | ||
|style="background-color: white;"|Gebrek aan geneesmiddeleffect (code = '58848006' in codeSystem 'SNOMED CT') | |style="background-color: white;"|Gebrek aan geneesmiddeleffect (code = '58848006' in codeSystem 'SNOMED CT') | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Geneesmiddel - primaire code | |||
|style="background-color: white;"|ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '7323' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Geneesmiddel - generiekere code | |||
|style="background-color: white;"|ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '20303' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Gebruiksinstructie | |colspan="4"|Gebruiksinstructie | ||
| Regel 504: | Regel 502: | ||
|colspan="2"|Zorgverlener | |colspan="2"|Zorgverlener | ||
|style="background-color: white;"|Zie [[#Tanja_de_Bakker|Zorgverlener: Tanja_de_Bakker]] | |style="background-color: white;"|Zie [[#Tanja_de_Bakker|Zorgverlener: Tanja_de_Bakker]] | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Geneesmiddel - primaire code | |||
|style="background-color: white;"|ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '7323' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Geneesmiddel - generiekere code | |||
|style="background-color: white;"|ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '20303' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Gebruiksinstructie | |colspan="4"|Gebruiksinstructie | ||
| Regel 560: | Regel 564: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Specialisme | |colspan="3"|Specialisme | ||
|style="background-color: white;"|Trombosediensten (code = '3400' in codeSystem ' | |style="background-color: white;"|Trombosediensten (code = '3400' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Zorgaanbieder | |colspan="4"|Zorgaanbieder | ||
| Regel 652: | Regel 656: | ||
|colspan="2"|Zorgverlener | |colspan="2"|Zorgverlener | ||
|style="background-color: white;"|Zie [[#Peter_van_Pulver|Zorgverlener: Peter_van_Pulver]] | |style="background-color: white;"|Zie [[#Peter_van_Pulver|Zorgverlener: Peter_van_Pulver]] | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Geneesmiddel - primaire code | |||
|style="background-color: white;"|ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '7323' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Geneesmiddel - generiekere code | |||
|style="background-color: white;"|ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '20303' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Gebruiksinstructie | |colspan="4"|Gebruiksinstructie | ||
Versie van 22 mrt 2022 10:34
__NUMBEREDHEADINGS__
Addenda voor inhoudelijke gegevens
Overzicht van scenario's voor sturend/beschikbaarstellend systeem
Scenarioset 11
| Scenario | Screenshots? | Beschrijving | MBH id | WDS id |
| 11.1 | Opstartschema door voorschrijver | MBH_200_wdsmtd1 | MBH_200_wdsmtd1_WDS_opstartschema | |
| 11.2 | Schema door trombosedienst | MBH_200_wdsmtd1 | MBH_200_wdsmtd1_WDS_trombosedienst | |
| 11.3 | Wijziging door trombosedienst | MBH_200_wdsmtd1 | MBH_200_wdsmtd1_WDS_technischestop MBH_200_wdsmtd1_WDS_verhoging |
Scenarioset 13
| Scenario | Screenshots? | Beschrijving | MBH id | WDS id |
| 13.3 | Contact Episode | MBH_200_contactepisode | MBH_200_contactepisode_WDS_opstartschema |
Overzicht van scenario's voor ontvangend/raadplegend systeem
Scenarioset 11
| Scenario | Beschrijving | MBH id | WDS id |
| 11.1 | Opstartschema door voorschrijver | MBH_200_wdsmtd1 | MBH_200_wdsmtd1_WDS_opstartschema |
| 11.2 | Schema door trombosedienst | MBH_200_wdsmtd1 | MBH_200_wdsmtd1_WDS_trombosedienst |
| 11.3 | Wijziging door trombosedienst | MBH_200_wdsmtd1 | MBH_200_wdsmtd1_WDS_technischestop MBH_200_wdsmtd1_WDS_verhoging |
Scenarioset 13
| Scenario | Beschrijving | MBH id | WDS id |
| 13.3 | Contact Episode | MBH_200_contactepisode | MBH_200_contactepisode_WDS_opstartschema |
TEST Medicatiegegevens WDS Scenarioset 11
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | M. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Pherai | |||
| Identificatienummer | 999900870 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 1 nov 1985 | |||
| Geslacht | Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Scenario 11.1 - MBH_200_wdsmtd1
| Wisselend doseerschema MBH_200_wdsmtd1_WDS_opstartschema | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_WDS_opstartschema (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| Wisselend doseerschema datum tijd | T - 20 dagen om 08:00 uur | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T - 20 dagen, tot en met T - 15 dagen | ||
| Ingangsdatum | T - 20 dagen | ||
| Einddatum | T - 15 dagen | ||
| Auteur | |||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: Peter_van_Pulver | ||
| Geneesmiddel - primaire code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '7323' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '20303' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T - 20 dagen, tot en met T - 15 dagen, eerst gedurende 3 dagen 1 maal per dag om 20:00 2 stuks, dan gedurende 3 dagen 1 maal per dag om 20:00 1 stuk, Oraal | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie 1 | eerst gedurende 3 dagen 1 maal per dag om 20:00 2 stuks | ||
| Doseerinstructie 2 | dan gedurende 3 dagen 1 maal per dag om 20:00 1 stuk | ||
| Relatie medicatieafspraak | |||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | ||
| MBH identificatie | MBH_200_wdsmtd1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener Peter_van_Pulver | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Peter van Pulver | |||
| Specialisme | Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | |||
| Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 00001111 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |||
| Adresgegevens | Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp | |||
TEST Medicatiegegevens WDS Scenarioset 11
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | M. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Pherai | |||
| Identificatienummer | 999900870 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 1 nov 1985 | |||
| Geslacht | Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Scenario 11.2 - MBH_200_wdsmtd1
| Wisselend doseerschema MBH_200_wdsmtd1_WDS_trombosedienst | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_WDS_trombosedienst (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| Wisselend doseerschema datum tijd | T - 15 dagen om 14:30 uur | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T - 14 dagen, tot en met T - 5 dagen | ||
| Ingangsdatum | T - 14 dagen | ||
| Einddatum | T - 5 dagen | ||
| Auteur | |||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: Tanja_de_Bakker | ||
| Geneesmiddel - primaire code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '7323' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '20303' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T - 14 dagen, tot en met T - 5 dagen, cyclus van 5 dagen: steeds eerst gedurende 2 dagen 1 maal per dag 2 stuks 's avonds, dan gedurende 2 dagen 1 maal per dag 2 stuks 's avonds, dan gedurende 1 dag 1 maal per dag 0 stuks 's avonds, Oraal | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie 1 | eerst gedurende 2 dagen 1 maal per dag 2 stuks 's avonds | ||
| Doseerinstructie 2 | dan gedurende 2 dagen 1 maal per dag 2 stuks 's avonds | ||
| Doseerinstructie 3 | dan gedurende 1 dag 1 maal per dag 0 stuks 's avonds | ||
| Herhaalperiode cyclisch schema | 5 dagen | ||
| Relatie medicatieafspraak | |||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | ||
| Relatie wisselend doseerschema | |||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_WDS_opstartschema (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| MBH identificatie | MBH_200_wdsmtd1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener Tanja_de_Bakker | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 222221111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Tanja de Bakker | |||
| Specialisme | Trombosediensten (code = '3400' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Trombosedienst_Ons_Dorp | |||
| Zorgaanbieder Trombosedienst_Ons_Dorp | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 11112222 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Trombosedienst Ons Dorp | |||
| Afdeling specialisme | Trombosediensten (code = '3400' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Adresgegevens | : Kerkstraat 28 d 1332GH Ons Dorp | |||
TEST Medicatiegegevens WDS Scenarioset 11
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | M. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Pherai | |||
| Identificatienummer | 999900870 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 1 nov 1985 | |||
| Geslacht | Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Scenario 11.3 - MBH_200_wdsmtd1
| Wisselend doseerschema MBH_200_wdsmtd1_WDS_technischestop | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_WDS_technischestop (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| Wisselend doseerschema datum tijd | T - 7 dagen om 10:30 uur | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T - 14 dagen, tot en met T - 7 dagen | ||
| Ingangsdatum | T - 14 dagen | ||
| Einddatum | T - 7 dagen | ||
| Wisselend doseerschema stop type | definitief gestopt met medicatie (code = '113371000146109' in codeSystem 'SNOMED CT') | ||
| Auteur | |||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: Tanja_de_Bakker | ||
| Reden wijzigen of staken | Gebrek aan geneesmiddeleffect (code = '58848006' in codeSystem 'SNOMED CT') | ||
| Geneesmiddel - primaire code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '7323' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '20303' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T - 14 dagen, tot en met T - 7 dagen, cyclus van 5 dagen: steeds eerst gedurende 2 dagen 1 maal per dag 2 stuks 's avonds, dan gedurende 2 dagen 1 maal per dag 2 stuks 's avonds, dan gedurende 1 dag 1 maal per dag 0 stuks 's avonds, Oraal, | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie 1 | eerst gedurende 2 dagen 1 maal per dag 2 stuks 's avonds | ||
| Doseerinstructie 2 | dan gedurende 2 dagen 1 maal per dag 2 stuks 's avonds | ||
| Doseerinstructie 3 | dan gedurende 1 dag 1 maal per dag 0 stuks 's avonds | ||
| Herhaalperiode cyclisch schema | 5 dagen | ||
| Toelichting | Dosering aangepast i.v.m. te lage INR waarde. | ||
| Relatie medicatieafspraak | |||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | ||
| Relatie wisselend doseerschema | |||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_WDS_trombosedienst (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| MBH identificatie | MBH_200_wdsmtd1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
| Wisselend doseerschema MBH_200_wdsmtd1_WDS_verhoging | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_WDS_verhoging (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| Wisselend doseerschema datum tijd | T - 7 dagen om 10:30 uur | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T - 6 dagen, tot en met T + 6 dagen | ||
| Ingangsdatum | T - 6 dagen | ||
| Einddatum | T + 6 dagen | ||
| Auteur | |||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: Tanja_de_Bakker | ||
| Geneesmiddel - primaire code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '7323' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '20303' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T - 6 dagen, tot en met T + 6 dagen, cyclus van 5 dagen: steeds eerst gedurende 3 dagen 1 maal per dag om 19:00 2 stuks, dan gedurende 2 dagen 1 maal per dag om 19:00 1 stuk, oraal | ||
| Toedieningsweg | oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie 1 | eerst gedurende 3 dagen 1 maal per dag om 19:00 2 stuks | ||
| Doseerinstructie 2 | dan gedurende 2 dagen 1 maal per dag om 19:00 1 stuk | ||
| Herhaalperiode cyclisch schema | 5 dagen | ||
| Relatie medicatieafspraak | |||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | ||
| Relatie wisselend doseerschema | |||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_WDS_trombosedienst (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| MBH identificatie | MBH_200_wdsmtd1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener Tanja_de_Bakker | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 222221111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Tanja de Bakker | |||
| Specialisme | Trombosediensten (code = '3400' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Trombosedienst_Ons_Dorp | |||
| Zorgaanbieder Trombosedienst_Ons_Dorp | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 11112222 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Trombosedienst Ons Dorp | |||
| Afdeling specialisme | Trombosediensten (code = '3400' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Adresgegevens | : Kerkstraat 28 d 1332GH Ons Dorp | |||
TEST Medicatiegegevens WDS Scenarioset 13
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | M. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Pherai | |||
| Identificatienummer | 999900870 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 1 nov 1985 | |||
| Geslacht | Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Scenario 13.3 - MBH_200_contactepisode
| Wisselend doseerschema MBH_200_contactepisode_WDS_opstartschema | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_200_contactepisode_WDS_opstartschema (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.632.1) | ||
| Wisselend doseerschema datum tijd | T - 20 dagen om 08:00 uur | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T - 20 dagen, tot en met T - 15 dagen | ||
| Ingangsdatum | T - 20 dagen | ||
| Einddatum | T - 15 dagen | ||
| Auteur | |||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: Peter_van_Pulver | ||
| Geneesmiddel - primaire code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '7323' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | ACENOCOUMAROL TABLET 1MG (code = '20303' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T - 20 dagen, tot en met T - 15 dagen, eerst gedurende 3 dagen 1 maal per dag om 20:00 2 stuks, dan gedurende 3 dagen 1 maal per dag om 20:00 1 stuk, Oraal | ||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie 1 | eerst gedurende 3 dagen 1 maal per dag om 20:00 2 stuks | ||
| Doseerinstructie 2 | dan gedurende 3 dagen 1 maal per dag om 20:00 1 stuk | ||
| Relatie medicatieafspraak | |||
| Identificatie | MBH_200_wdsmtd1_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | ||
| Relatie contact | |||
| Identificatienummer | MBH_200_contactepisode_CONTACT1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.66.2709) | ||
| Relatie zorgepisode | |||
| Identificatienummer | MBH_200_contactepisode_EPISODE1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.66.9200) | ||
| MBH identificatie | MBH_200_contactepisode (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener Peter_van_Pulver | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Peter van Pulver | |||
| Specialisme | Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | |||
| Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 00001111 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |||
| Adresgegevens | Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp | |||