mp:Besluiten kernteams: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 20: | Regel 20: | ||
|}<small>Tabel 1: besluiten kernteams, gebruikerseisen/-wensen en werkproceseisen </small> | |}<small>Tabel 1: besluiten kernteams, gebruikerseisen/-wensen en werkproceseisen </small> | ||
{| class="wikitable" | |||
! Titel 1 !! titel 2 !! titel 3 | |||
|- | |||
| tedkst || ddag || f | |||
|- | |||
| x || ag || f | |||
|- | |||
| xx || ga || f | |||
|- | |||
| f || ga || f | |||
|- | |||
| gs || ag || f | |||
|- | |||
| zdvs` || ag || h | |||
|- | |||
| gv || ag || ergtagh | |||
|- | |||
| g || gg || f | |||
|} | |||
Versie van 22 jul 2022 08:58
__NUMBEREDHEADINGS__
|
Aan deze pagina wordt nog gewerkt. |
Inleiding
In dit document worden de besluiten van de kernteams, gebruikerseisen/-wensen en werkproceseisen weergegeven.
Overzicht besluiten kernteams, gebruikereisen/-wensen en werkproceseisen
| VO ID | Besluiten kernteams | Gebruikerseisen/-wensen | Werkproceseisen |
|---|---|---|---|
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
| Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Tabel 1: besluiten kernteams, gebruikerseisen/-wensen en werkproceseisen
| Titel 1 | titel 2 | titel 3 |
|---|---|---|
| tedkst | ddag | f |
| x | ag | f |
| xx | ga | f |
| f | ga | f |
| gs | ag | f |
| zdvs` | ag | h |
| gv | ag | ergtagh |
| g | gg | f |