Zib:Zib Gebruik Informatiestandaarden: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 19: | Regel 19: | ||
=====Administratief===== | =====Administratief===== | ||
{| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width=" | {| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width="60%" | ||
!style="width:40%;" | Naam/versie zib | !style="width:40%;" | Naam/versie zib | ||
!style="width:15%;" | BgZ | !style="width:15%;" | BgZ | ||
| Regel 64: | Regel 64: | ||
=====Medicatie===== | =====Medicatie===== | ||
{| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width=" | {| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width="60%" | ||
!style="width:40%;" | Naam/versie zib | !style="width:40%;" | Naam/versie zib | ||
!style="width:15%;" | BgZ | !style="width:15%;" | BgZ | ||
| Regel 109: | Regel 109: | ||
=====Behandeling===== | =====Behandeling===== | ||
{| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width=" | {| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width="60%" | ||
!style="width:40%;" | Naam/versie zib | !style="width:40%;" | Naam/versie zib | ||
!style="width:15%;" | BgZ | !style="width:15%;" | BgZ | ||
| Regel 160: | Regel 160: | ||
=====Patiënten context===== | =====Patiënten context===== | ||
{| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width=" | {| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width="60%" | ||
!style="width:40%;" | Naam/versie zib | !style="width:40%;" | Naam/versie zib | ||
!style="width:15%;" | BgZ | !style="width:15%;" | BgZ | ||
| Regel 265: | Regel 265: | ||
=====Klinische context===== | =====Klinische context===== | ||
{| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width=" | {| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width="60%" | ||
!style="width:40%;" | Naam/versie zib | !style="width:40%;" | Naam/versie zib | ||
!style="width:15%;" | BgZ | !style="width:15%;" | BgZ | ||
| Regel 400: | Regel 400: | ||
=====Metingen===== | =====Metingen===== | ||
{| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width=" | {| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width="60%" | ||
!style="width:40%;" | Naam/versie zib | !style="width:40%;" | Naam/versie zib | ||
!style="width:15%;" | BgZ | !style="width:15%;" | BgZ | ||
| Regel 407: | Regel 407: | ||
!style="width:15%;" | Medicatieproces | !style="width:15%;" | Medicatieproces | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Ademhaling-v3.1(2017NL) Ademhaling v3.1] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/AlgemeneMeting-v3.0(2017NL) AlgemeneMeting v3.0] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Bloeddruk-v3.1(2017NL) Bloeddruk v3.1] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Hartfrequentie-v3.1(2017NL) Hartfrequentie v3.1] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/LaboratoriumUitslag-v4.1(2017NL) LaboratoriumUitslag v4.1] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Lichaamsgewicht-v3.1(2017NL) Lichaamsgewicht v3.1] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Lichaamslengte-v3.1(2017NL) Lichaamslengte v3.1] | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Lichaamstemperatuur-v3.1(2017NL) Lichaamstemperatuur v3.1] | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/O2Saturatie-v3.1(2017NL) O2Saturatie v3.1] | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Polsfrequentie-v3.1(2017NL) Polsfrequentie v3.1] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Schedelomvang-v1.1(2017NL) Schedelomvang v1.1] | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/TekstUitslag-v4.1(2017NL) TekstUitslag v4.1] | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Vochtbalans-v1.0(2017NL) Vochtbalans v1.0] | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
|} | |} | ||
=====Scorelijsten===== | =====Scorelijsten===== | ||
{| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width=" | {| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width="60%" | ||
!style="width:40%;" | Naam/versie zib | !style="width:40%;" | Naam/versie zib | ||
!style="width:15%;" | BgZ | !style="width:15%;" | BgZ | ||
| Regel 458: | Regel 495: | ||
!style="width:15%;" | Medicatieproces | !style="width:15%;" | Medicatieproces | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/ApgarScore-v1.0(2017NL) ApgarScore v1.0] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/BarthelIndex-v3.1(2017NL) BarthelIndex v3.1] | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/ChecklistPijngedrag-v1.0(2017NL) ChecklistPijngedrag v1.0] | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/ComfortScore-v1.0(2017NL) ComfortScore v1.0] | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/DOSScore-v1.0(2017NL) DOSScore v1.0] | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/FLACCpijnScore-v1.0(2017NL) FLACCpijnScore v1.0] | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/GlasgowComaScale-v3.1(2017NL) GlasgowComaScale v3.1] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/MUSTScore-v3.0(2017NL) MUSTScore v3.0] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Pijnscore-v3.1(2017NL) Pijnscore v3.1] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/SNAQ65%2BScore-v1.0(2017NL) SNAQ65+Score v1.0] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/SNAQrcScore-v1.0(2017NL) SNAQrcScore v1.0] | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/SNAQScore-v3.1(2017NL) SNAQScore v3.1] | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/StrongKidsScore-v1.0(2017NL) StrongKidsScore v1.0] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
|} | |} | ||
=====Zelfzorg===== | =====Zelfzorg===== | ||
{| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width=" | {| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width="60%" | ||
!style="width:40%;" | Naam/versie zib | !style="width:40%;" | Naam/versie zib | ||
!style="width:15%;" | BgZ | !style="width:15%;" | BgZ | ||
| Regel 503: | Regel 582: | ||
!style="width:15%;" | Medicatieproces | !style="width:15%;" | Medicatieproces | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Mobiliteit-v3.1(2017NL) Mobiliteit v3.1] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/VermogenTotDrinken-v3.1(2017NL) VermogenTotDrinken v3.1] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/VermogenTotEten-v3.1(2017NL) VermogenTotEten v3.1] | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/VermogenTotMondverzorging-v3.1(2017NL) VermogenTotMondverzorging v3.1] | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/VermogenTotToiletgang-v3.1(2017NL) VermogenTotToiletgang v3.1] | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/VermogenTotUiterlijkeVerzorging-v1.0(2017NL) VermogenTotUiterlijkeVerzorging v1.0] | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| X | |||
| style="background-color: white;"| - | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/VermogenTotVerpleegtechnischeHandelingen-v1.0(2017NL) VermogenTotVerpleegtechnischeHandelingen v1.0] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/VermogenTotZelfstandigMedicatiegebruik-v1.0(2017NL) VermogenTotZelfstandigMedicatiegebruik v1.0] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/VermogenTotZichKleden-v3.1(2017NL) VermogenTotZichKleden v3.1] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: white;"| [] | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/VermogenTotZichWassen-v3.1(2017NL) VermogenTotZichWassen v3.1] | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| X | ||
| style="background-color: white;"| | | style="background-color: white;"| - | ||
|} | |} | ||
Versie van 27 jun 2018 12:49
{{#customtitle:Gebruik van zibs in informatiestandaarden|Gebruik van zibs in informatiestandaarden}}
Overlap in gebruik zibs publicatie 2017
Momenteel bestaan verschillende informatiestandaarden die gebruikmaken van zorginformatiebouwstenen (zibs) publicatie 2017:
- Basisgegevensset Zorg 2017 (BgZ) - totaal 28 zibs
- Verpleegkundige overdracht: eOverdracht v3.x (eOverdracht) - totaal 66 zibs
- VIPP-GGZ (GGZ) - totaal 56 zibs
- Medicatieproces v9.x.x (MP) - totaal 7 zibs
Elke informatiestandaard is een verzameling van zibs uit publicatie 2017. Onderstaande figuur geeft aan hoeveel overlap bestaat tussen bovengenoemde standaarden:
Gebruik van zibs per informatiestandaard
In onderstaande tabel wordt per categorie zibs weergegeven welke zibs van publicatie 2017 gebruikt worden in welke bovengenoemde standaard.
- X = zib gebruikt
- - = zib niet gebruikt
Administratief
| Naam/versie zib | BgZ | eOverdracht | GGZ | Medicatieproces |
|---|---|---|---|---|
| Betaler v3.1 | X | X | X | - |
| Contact v3.1 | X | - | - | - |
| Contactpersoon v3.1 | X | X | X | - |
| Patiënt v3.1 | X | X | X | X |
| Zorgaanbieder v3.1.1 | - | X | X | - |
| Zorgverlener v3.2 | X | X | X | - |
Medicatie
| Naam/versie zib | BgZ | eOverdracht | GGZ | Medicatieproces |
|---|---|---|---|---|
| Medicatieafspraak v1.0.1 | X | - | X | X |
| MedicatieGebruik2 v1.0.1 | X | - | X | X |
| MedicatieToediening2 v1.0.1 | - | - | X | X |
| Medicatieverstrekking v2.0 | - | - | X | X |
| Toedieningsafspraak v1.0.1 | X | - | X | X |
| Verstrekkingsverzoek v1.0.1 | - | - | X | X |
Behandeling
| Naam/versie zib | BgZ | eOverdracht | GGZ | Medicatieproces |
|---|---|---|---|---|
| BehandelAanwijzing v3.1 | X | - | X | - |
| Behandeldoel v3.1 | - | X | - | - |
| OverdrachtGeplandeZorgActiviteit v3.1 | X | X | X | - |
| UitkomstVanZorg v3.1 | - | X | - | - |
| VerpleegkundigeInterventie v3.1 | - | X | - | - |
| Verrichting v4.1 | X | - | X | - |
| VrijheidsbeperkendeMaatregelen v3.1 | - | X | X | - |
Patiënten context
| Naam/versie zib | BgZ | eOverdracht | GGZ | Medicatieproces |
|---|---|---|---|---|
| AlcoholGebruik v3.1 | X | - | X | - |
| BurgerlijkeStaat v3.0 | X | - | X | - |
| DrugsGebruik v3.2 | X | - | X | - |
| Familieanamnese v3.1 | - | - | - | - |
| Gezinssituatie v3.0 | - | X | X | - |
| GezinssituatieKind v1.1 | - | X | - | - |
| HulpVanAnderen v3.0 | - | X | - | - |
| Levensovertuiging v3.1 | - | X | X | - |
| Nationaliteit v3.0 | - | - | - | - |
| Opleiding v3.1 | - | - | - | - |
| ParticipatieInMaatschappij v3.1 | - | X | X | - |
| Taalvaardigheid v3.1 | - | X | X | - |
| TabakGebruik v3.1 | X | - | X | - |
| Wilsverklaring v3.1 | X | X | X | - |
| Woonsituatie v3.1 | X | X | X | - |
| Ziektebeleving v3.1 | - | X | - | - |
Klinische context
| Naam/versie zib | BgZ | eOverdracht | GGZ | Medicatieproces |
|---|---|---|---|---|
| Alert v3.2 | X | X | X | - |
| AllergieIntolerantie v3.2 | X | X | X | - |
| Blaasfunctie v3.1 | - | X | - | - |
| Brandwond v3.2 | - | X | - | - |
| Darmfunctie v3.1 | - | X | - | - |
| DecubitusWond v3.2 | - | X | - | - |
| FunctieHoren v3.1 | - | X | - | - |
| FunctieZien v3.1 | - | X | - | - |
| FunctioneleOfMentaleStatus v3.1 | X | - | X | - |
| Huidaandoening v3.2 | - | X | - | - |
| Infuus v3.2 | - | X | - | - |
| MedischHulpmiddel v3.1 | X | - | X | - |
| OntwikkelingKind v1.1 | - | X | - | - |
| Probleem v4.1 | X | X | X | - |
| SondeSysteem v3.2 | - | X | - | - |
| Stoma v3.2 | - | X | - | - |
| Vaccinatie v3.1 | X | - | X | - |
| Voedingsadvies v3.1 | X | X | X | - |
| VoedingspatroonZuigeling v1.0 | - | X | - | - |
| Wond v3.1 | - | X | - | - |
| Zwangerschap v3.1 | - | X | - | - |
Metingen
| Naam/versie zib | BgZ | eOverdracht | GGZ | Medicatieproces |
|---|---|---|---|---|
| Ademhaling v3.1 | - | X | X | - |
| AlgemeneMeting v3.0 | - | X | X | - |
| Bloeddruk v3.1 | X | X | X | - |
| Hartfrequentie v3.1 | - | - | - | - |
| LaboratoriumUitslag v4.1 | X | - | X | - |
| Lichaamsgewicht v3.1 | X | X | X | - |
| Lichaamslengte v3.1 | X | X | X | - |
| Lichaamstemperatuur v3.1 | - | X | X | - |
| O2Saturatie v3.1 | - | - | - | - |
| Polsfrequentie v3.1 | - | X | X | - |
| Schedelomvang v1.1 | - | X | - | - |
| TekstUitslag v4.1 | - | - | X | - |
| Vochtbalans v1.0 | - | X | - | - |
Scorelijsten
| Naam/versie zib | BgZ | eOverdracht | GGZ | Medicatieproces |
|---|---|---|---|---|
| ApgarScore v1.0 | - | X | - | - |
| BarthelIndex v3.1 | - | - | - | - |
| ChecklistPijngedrag v1.0 | - | X | - | - |
| ComfortScore v1.0 | - | X | - | - |
| DOSScore v1.0 | - | - | - | - |
| FLACCpijnScore v1.0 | - | X | - | - |
| GlasgowComaScale v3.1 | - | - | - | - |
| MUSTScore v3.0 | - | X | X | - |
| Pijnscore v3.1 | - | X | X | - |
| SNAQ65+Score v1.0 | - | X | X | - |
| SNAQrcScore v1.0 | - | X | X | - |
| SNAQScore v3.1 | - | X | X | - |
| StrongKidsScore v1.0 | - | X | - | - |
Zelfzorg
| Naam/versie zib | BgZ | eOverdracht | GGZ | Medicatieproces |
|---|---|---|---|---|
| Mobiliteit v3.1 | - | X | X | - |
| VermogenTotDrinken v3.1 | - | X | X | - |
| VermogenTotEten v3.1 | - | X | X | - |
| VermogenTotMondverzorging v3.1 | - | X | X | - |
| VermogenTotToiletgang v3.1 | - | X | X | - |
| VermogenTotUiterlijkeVerzorging v1.0 | - | X | X | - |
| VermogenTotVerpleegtechnischeHandelingen v1.0 | - | X | X | - |
| VermogenTotZelfstandigMedicatiegebruik v1.0 | - | X | X | - |
| VermogenTotZichKleden v3.1 | - | X | X | - |
| VermogenTotZichWassen v3.1 | - | X | X | - |
