MedMij:V1.0 Sandbox: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 101: | Regel 101: | ||
|colspan="2"|Geannuleerd indicator | |colspan="2"|Geannuleerd indicator | ||
|style="background-color: white;"|True | |style="background-color: white;"|True | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Verstrekker | |||
|style="background-color: white;"|Apotheek De Gulle Gaper | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | ||
|colspan="2"|Geneesmiddel | |colspan="2"|Geneesmiddel | ||
| Regel 116: | Regel 119: | ||
||Doseerinstructie | ||Doseerinstructie | ||
|style="background-color: white;"|1 maal per dag 1 stuk | |style="background-color: white;"|1 maal per dag 1 stuk | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Relatie naar medicatieafspraak | |||
|style="background-color: white;"|MBH_513_1_MA_2 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | ||
|colspan="2"|MBH identificatie | |colspan="2"|MBH identificatie | ||
| Regel 159: | Regel 165: | ||
||Doseerinstructie | ||Doseerinstructie | ||
|style="background-color: white;"|1 maal per dag 1 stuk | |style="background-color: white;"|1 maal per dag 1 stuk | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Toelichting | |||
|style="background-color: white;"|Toedieningsafspraak van apotheker ontvangen, geen medicatieafspraak van voorschrijver ontvangen. Deze nieuwe medicatieafspraak is gebaseerd op de toedieningsafspraak: MBH_513_2_TA_1 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | ||
|colspan="2"|MBH identificatie | |colspan="2"|MBH identificatie | ||
| Regel 178: | Regel 187: | ||
|colspan="2"|Gebruiksperiode | |colspan="2"|Gebruiksperiode | ||
|style="background-color: white;"|Vanaf 27 aug 2018, tot nader order | |style="background-color: white;"|Vanaf 27 aug 2018, tot nader order | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Verstrekker | |||
|style="background-color: white;"|Apotheek De Gulle Gaper | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | ||
|colspan="2"|Reden afspraak | |colspan="2"|Reden afspraak | ||
| Regel 196: | Regel 208: | ||
||Doseerinstructie | ||Doseerinstructie | ||
|style="background-color: white;"|1 maal per dag 1 stuk | |style="background-color: white;"|1 maal per dag 1 stuk | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Relatie naar medicatieafspraak | |||
|style="background-color: white;"|MBH_513_2_MA_1 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|MBH identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_513_2 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="3" | Medicatie gebruik | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="2" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_513_2_MGB_1 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Registratiedatum | |||
|style="background-color: white;"|1 sep 2018, om 15:39 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Gebruik indicator | |||
|style="background-color: white;"|True | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Gebruiksperiode | |||
|style="background-color: white;"|Vanaf 1 sep 2018, tot nader order | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voorschrijver | |||
|style="background-color: white;"|Hans van Doorn - Medisch specialisten, inwendige geneeskunde. Ziekenhuis Stitswerd | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Geneesmiddel | |||
|style="background-color: white;"|Furosemide tablet 40mg | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="3"|Gebruiksinstructie | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
||Omschrijving | |||
|style="background-color: white;"|Vanaf 1 sep 2018, tot nader order, 1 maal daags 1 stuk, oraal | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
||Toedieningsweg | |||
|style="background-color: white;"|Oraal (code = '9') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
||Doseerinstructie | |||
|style="background-color: white;"|1 maal per dag 1 stuk | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Gerelateerde afspraak: MA | |||
|style="background-color: white;"|MBH_513_2_MA_1 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|MBH identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_513_2 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="3" | Medicatie gebruik | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="2" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_513_2_MGB_2 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Registratiedatum | |||
|style="background-color: white;"|3 sep 2018, om 20:40 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Gebruik indicator | |||
|style="background-color: white;"|True | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Gebruiksperiode | |||
|style="background-color: white;"|Vanaf 2 sep 2018, tot nader order | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voorschrijver | |||
|style="background-color: white;"|Hans van Doorn - Medisch specialisten, inwendige geneeskunde. Ziekenhuis Stitswerd | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Geneesmiddel | |||
|style="background-color: white;"|Furosemide tablet 40mg | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="3"|Gebruiksinstructie | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
||Omschrijving | |||
|style="background-color: white;"|Vanaf 2 sep 2018, tot nader order, 1 maal daags 1 stuk, oraal | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
||Toedieningsweg | |||
|style="background-color: white;"|Oraal (code = '9') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
||Doseerinstructie | |||
|style="background-color: white;"|1 maal per dag 1 stuk | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Gerelateerde afspraak: MA | |||
|style="background-color: white;"|MBH_513_2_MA_1 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|MBH identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_513_2 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="3" | Medicatie gebruik | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="2" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_513_2_MGB_3 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Registratiedatum | |||
|style="background-color: white;"|3 sep 2018, om 21:39 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Gebruik indicator | |||
|style="background-color: white;"|True | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Gebruiksperiode | |||
|style="background-color: white;"|Vanaf 3 sep 2018, tot nader order | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Geneesmiddel | |||
|style="background-color: white;"|Furosemide tablet 40mg | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="3"|Gebruiksinstructie | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
||Omschrijving | |||
|style="background-color: white;"|Vanaf 3 sep 2018, tot nader order, 1 maal daags 1 stuk, oraal | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
||Toedieningsweg | |||
|style="background-color: white;"|Oraal (code = '9') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
||Doseerinstructie | |||
|style="background-color: white;"|1 maal per dag 1 stuk | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Gerelateerde afspraak: MA | |||
|style="background-color: white;"|MBH_513_2_MA_1 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | ||
|colspan="2"|MBH identificatie | |colspan="2"|MBH identificatie | ||
|style="background-color: white;"|MBH_513_2 | |style="background-color: white;"|MBH_513_2 | ||
|} | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="3" | Medicatie gebruik | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="2" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_5132_2_MGB_2 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Registratiedatum | |||
|style="background-color: white;"|16 aug 2018, om 20:59 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Gebruik indicator | |||
|style="background-color: white;"|True | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Gebruiksperiode | |||
|style="background-color: white;"|Vanaf 16 aug 2018, gedurende 1 dag | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Geneesmiddel | |||
|style="background-color: white;"|TEMAZEPAM APOTEX TABLET 10MG | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="3"|Gebruiksinstructie | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
||Omschrijving | |||
|style="background-color: white;"|Vanaf T, gedurende 1 dag, 1 maal daags 1 stuk, oraal | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
||Toedieningsweg | |||
|style="background-color: white;"|Oraal (code = '9') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
||Doseerinstructie | |||
|style="background-color: white;"|1 maal per dag 1 stuk | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Gerelateerde verstrekking | |||
|style="background-color: white;"|MBH_5132_2_MVE_1 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|MBH identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_5132_2 | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" width="85%" | {| class="wikitable" width="85%" | ||
| Regel 242: | Regel 423: | ||
||Doseerinstructie | ||Doseerinstructie | ||
|style="background-color: white;"|1 maal per week 5 stuks | |style="background-color: white;"|1 maal per week 5 stuks | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|MBH identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_513_3 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="3" | Medicatie gebruik | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="2" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_513_3_MGB_1 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Registratiedatum | |||
|style="background-color: white;"|31 aug 2018, om 20:59 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Gebruik indicator | |||
|style="background-color: white;"|True | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Gebruiksperiode | |||
|style="background-color: white;"|Vanaf 26 aug 2018, tot en met 31 aug 2018 23:59 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voorschrijver | |||
|style="background-color: white;"|Hans van Doorn - Medisch specialisten, inwendige geneeskunde. Ziekenhuis Stitswerd | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Geneesmiddel | |||
|style="background-color: white;"|Methotrexaat tablet 2,5mg | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="3"|Gebruiksinstructie | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="2"| | |||
||Omschrijving | |||
|style="background-color: white;"|Vanaf 26 aug 2018 tot en met 31 aug 2018, 1 maal per week 5 stuks, oraal | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
||Doseerinstructie | |||
|style="background-color: white;"|1 maal per week 5 stuks | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Gerelateerde afspraak: MA | |||
|style="background-color: white;"|MBH_513_3_MA_1 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | ||
|colspan="2"|MBH identificatie | |colspan="2"|MBH identificatie | ||
| Regel 291: | Regel 512: | ||
|colspan="2"|Aanvullende informatie | |colspan="2"|Aanvullende informatie | ||
|style="background-color: white;"|Bewust hoge dosering | |style="background-color: white;"|Bewust hoge dosering | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Toelichting | |||
|style="background-color: white;"|In overleg met specialist | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | ||
|colspan="2"|MBH identificatie | |colspan="2"|MBH identificatie | ||
| Regel 310: | Regel 534: | ||
|colspan="2"|Gebruiksperiode | |colspan="2"|Gebruiksperiode | ||
|style="background-color: white;"|Vanaf 29 aug 2018, gedurende 10 dagen | |style="background-color: white;"|Vanaf 29 aug 2018, gedurende 10 dagen | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Verstrekker | |||
|style="background-color: white;"|Apotheek De Gulle Gaper | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | ||
|colspan="2"|Geneesmiddel | |colspan="2"|Geneesmiddel | ||
| Regel 328: | Regel 555: | ||
|colspan="2"|Aanvullende informatie | |colspan="2"|Aanvullende informatie | ||
|style="background-color: white;"|Gebruiksinstructie gegeven | |style="background-color: white;"|Gebruiksinstructie gegeven | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Toelichting | |||
|style="background-color: white;"|Wegens niet leverbaar zijn van Broxil | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Relatie naar medicatieafspraak | |||
|style="background-color: white;"|MBH_513_4_MA_1 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|MBH identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_513_4 | |||
|} | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="3" | Medicatie gebruik | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="2" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_513_4_MGB_1 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Registratiedatum | |||
|style="background-color: white;"|30 aug 2018, om 22:35 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Gebruik indicator | |||
|style="background-color: white;"|True | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Volgens afspraak indicator | |||
|style="background-color: white;"|False | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Gebruiksperiode | |||
|style="background-color: white;"|Vanaf 29 aug 2018, tot en met 30 aug 2018 23:59 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Geneesmiddel | |||
|style="background-color: white;"|AMOXICILLINE CAPSULE 250MG | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="3"|Gebruiksinstructie | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
||Omschrijving | |||
|style="background-color: white;"|Vanaf 29 aug 2018 tot en met 30 aug 2018, 1 maal per dag 1 stuk, oraal | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
||Toedieningsweg | |||
|style="background-color: white;"|Oraal (code = '9') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
||Doseerinstructie | |||
|style="background-color: white;"|1 maal per dag 1 stuk | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Gerelateerde afspraak: MA | |||
|style="background-color: white;"|MBH_513_4_MA_1 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | ||
|colspan="2"|MBH identificatie | |colspan="2"|MBH identificatie | ||
|style="background-color: white;"|MBH_513_4 | |style="background-color: white;"|MBH_513_4 | ||
|} | |} | ||
Versie van 25 sep 2018 17:17
| Medicatieafspraak | ||
| Gegevenselement | Waarde | |
| Identificatie | MBH_513_1_MA_1 | |
| Afspraakdatum | 2 sep 2018, om 11:25 | |
| Gebruiksperiode | Vanaf 2 sep 2018, gedurende 60 dagen | |
| Geannuleerd indicator | True | |
| Voorschrijver | Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |
| Reden afspraak | Starten medicamenteuze behandeling | |
| Geneesmiddel | Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg | |
| Gebruiksinstructie | ||
| Omschrijving | Vanaf 2 sep 2018, gedurende 60 dagen, 10 maal per dag 1 stuk, oraal | |
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9') | |
| Doseerinstructie | 10 maal per dag 1 stuk | |
| MBH identificatie | MBH_513_1 | |
| Medicatieafspraak | ||
| Gegevenselement | Waarde | |
| Identificatie | MBH_513_1_MA_2 | |
| Afspraakdatum | 3 sep 2018, om 09:00 | |
| Gebruiksperiode | Vanaf 3 sep 2018, gedurende 60 dagen | |
| Voorschrijver | Bertine van Doorn - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |
| Reden afspraak | Starten medicamenteuze behandeling | |
| Geneesmiddel | Acetylsalicylzuur tabletmsr 100mg | |
| Gebruiksinstructie | ||
| Omschrijving | Vanaf 3 sep 2018, gedurende 60 dagen, 1 maal per dag 1 stuk, oraal | |
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9') | |
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 1 stuk | |
| MBH identificatie | MBH_513_1 | |
| Toedieningsafspraak | ||
| Gegevenselement | Waarde | |
| Identificatie | MBH_513_1_TA_1 | |
| Afspraakdatum | 3 sep 2018, om 12:25 | |
| Gebruiksperiode | Vanaf 3 sep 2018, gedurende 60 dagen | |
| Geannuleerd indicator | True | |
| Verstrekker | Apotheek De Gulle Gaper | |
| Geneesmiddel | ASPIRINE PROTECT EC TABLET MSR 100MG | |
| Gebruiksinstructie | ||
| Omschrijving | Vanaf 3 sep 2018, gedurende 60 dagen, 1 maal per dag 1 stuk, oraal | |
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9') | |
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 1 stuk | |
| Relatie naar medicatieafspraak | MBH_513_1_MA_2 | |
| MBH identificatie | MBH_513_1 | |
| Medicatieafspraak | ||
| Gegevenselement | Waarde | |
| Identificatie | MBH_513_2_MA_2 | |
| Afspraakdatum | 3 sep 2018, om 14:32 | |
| Gebruiksperiode | Vanaf 3 sep 2018, tot nader order | |
| Relatie naar afspraak of gebruik: TA | MBH_513_2_TA_1 | |
| Voorschrijver | Hans van Doorn - Medisch specialisten, inwendige geneeskunde. Ziekenhuis Stitswerd | |
| Reden afspraak | Opname | |
| Geneesmiddel | Furosemide tablet 40mg | |
| Gebruiksinstructie | ||
| Omschrijving | Vanaf 3 sep 2018, tot nader order, 1 maal daags 1 stuk, oraal | |
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9') | |
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 1 stuk | |
| Toelichting | Toedieningsafspraak van apotheker ontvangen, geen medicatieafspraak van voorschrijver ontvangen. Deze nieuwe medicatieafspraak is gebaseerd op de toedieningsafspraak: MBH_513_2_TA_1 | |
| MBH identificatie | MBH_513_2 | |
| Toedieningsafspraak | ||
| Gegevenselement | Waarde | |
| Identificatie | MBH_513_2_TA_1 | |
| Afspraakdatum | 27 aug 2018, om 14:52 | |
| Gebruiksperiode | Vanaf 27 aug 2018, tot nader order | |
| Verstrekker | Apotheek De Gulle Gaper | |
| Reden afspraak | Opname | |
| Geneesmiddel | FUROSEMIDE ACTAVIS TABLET 40MG | |
| Gebruiksinstructie | ||
| Omschrijving | Vanaf 27 aug 2018, tot nader order, 1 maal daags 1 stuk, oraal | |
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9') | |
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 1 stuk | |
| Relatie naar medicatieafspraak | MBH_513_2_MA_1 | |
| MBH identificatie | MBH_513_2 | |
| Medicatie gebruik | ||
| Gegevenselement | Waarde | |
| Identificatie | MBH_513_2_MGB_1 | |
| Registratiedatum | 1 sep 2018, om 15:39 | |
| Gebruik indicator | True | |
| Gebruiksperiode | Vanaf 1 sep 2018, tot nader order | |
| Voorschrijver | Hans van Doorn - Medisch specialisten, inwendige geneeskunde. Ziekenhuis Stitswerd | |
| Geneesmiddel | Furosemide tablet 40mg | |
| Gebruiksinstructie | ||
| Omschrijving | Vanaf 1 sep 2018, tot nader order, 1 maal daags 1 stuk, oraal | |
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9') | |
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 1 stuk | |
| Gerelateerde afspraak: MA | MBH_513_2_MA_1 | |
| MBH identificatie | MBH_513_2 | |
| Medicatie gebruik | ||
| Gegevenselement | Waarde | |
| Identificatie | MBH_513_2_MGB_2 | |
| Registratiedatum | 3 sep 2018, om 20:40 | |
| Gebruik indicator | True | |
| Gebruiksperiode | Vanaf 2 sep 2018, tot nader order | |
| Voorschrijver | Hans van Doorn - Medisch specialisten, inwendige geneeskunde. Ziekenhuis Stitswerd | |
| Geneesmiddel | Furosemide tablet 40mg | |
| Gebruiksinstructie | ||
| Omschrijving | Vanaf 2 sep 2018, tot nader order, 1 maal daags 1 stuk, oraal | |
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9') | |
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 1 stuk | |
| Gerelateerde afspraak: MA | MBH_513_2_MA_1 | |
| MBH identificatie | MBH_513_2 | |
| Medicatie gebruik | ||
| Gegevenselement | Waarde | |
| Identificatie | MBH_513_2_MGB_3 | |
| Registratiedatum | 3 sep 2018, om 21:39 | |
| Gebruik indicator | True | |
| Gebruiksperiode | Vanaf 3 sep 2018, tot nader order | |
| Geneesmiddel | Furosemide tablet 40mg | |
| Gebruiksinstructie | ||
| Omschrijving | Vanaf 3 sep 2018, tot nader order, 1 maal daags 1 stuk, oraal | |
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9') | |
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 1 stuk | |
| Gerelateerde afspraak: MA | MBH_513_2_MA_1 | |
| MBH identificatie | MBH_513_2 | |
| Medicatie gebruik | ||
| Gegevenselement | Waarde | |
| Identificatie | MBH_5132_2_MGB_2 | |
| Registratiedatum | 16 aug 2018, om 20:59 | |
| Gebruik indicator | True | |
| Gebruiksperiode | Vanaf 16 aug 2018, gedurende 1 dag | |
| Geneesmiddel | TEMAZEPAM APOTEX TABLET 10MG | |
| Gebruiksinstructie | ||
| Omschrijving | Vanaf T, gedurende 1 dag, 1 maal daags 1 stuk, oraal | |
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9') | |
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 1 stuk | |
| Gerelateerde verstrekking | MBH_5132_2_MVE_1 | |
| MBH identificatie | MBH_5132_2 | |
| Medicatieafspraak | ||
| Gegevenselement | Waarde | |
| Identificatie | MBH_513_3_MA_1 | |
| Afspraakdatum | 3 sep 2018, om 14:32 | |
| Gebruiksperiode | Vanaf 3 sep 2018, gedurende 28 dagen | |
| Relatie naar afspraak of gebruik: MGB | MBH_513_3_MGB_1 | |
| Voorschrijver | Hans van Doorn - Medisch specialisten, inwendige geneeskunde. Ziekenhuis Stitswerd | |
| Reden afspraak | Opname | |
| Reden van voorschrijven | Andere maligniteit bloed/lymfestelsel | |
| Geneesmiddel | Methotrexaat tablet 2,5mg | |
| Gebruiksinstructie | ||
| Omschrijving | Vanaf 3 sep 2018, gedurende 28 dagen, 1 maal per week 5 stuks, oraal | |
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9') | |
| Doseerinstructie | 1 maal per week 5 stuks | |
| MBH identificatie | MBH_513_3 | |
| Medicatie gebruik | ||
| Gegevenselement | Waarde | |
| Identificatie | MBH_513_3_MGB_1 | |
| Registratiedatum | 31 aug 2018, om 20:59 | |
| Gebruik indicator | True | |
| Gebruiksperiode | Vanaf 26 aug 2018, tot en met 31 aug 2018 23:59 | |
| Voorschrijver | Hans van Doorn - Medisch specialisten, inwendige geneeskunde. Ziekenhuis Stitswerd | |
| Geneesmiddel | Methotrexaat tablet 2,5mg | |
| Gebruiksinstructie | ||
| Omschrijving | Vanaf 26 aug 2018 tot en met 31 aug 2018, 1 maal per week 5 stuks, oraal | |
| Doseerinstructie | 1 maal per week 5 stuks | |
| Gerelateerde afspraak: MA | MBH_513_3_MA_1 | |
| MBH identificatie | MBH_513_3 | |
| Medicatieafspraak | ||
| Gegevenselement | Waarde | |
| Identificatie | MBH_513_4_MA_1 | |
| Afspraakdatum | 29 aug 2018, om 09:35 | |
| Gebruiksperiode | Vanaf 29 aug 2018, gedurende 10 dagen | |
| Voorschrijver | Peter van Pulver - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |
| Reden afspraak | Starten medicamenteuze behandeling | |
| Geneesmiddel | FENETICILLINE CAPSULE 500MG | |
| Gebruiksinstructie | ||
| Omschrijving | Vanaf 29 aug 2018, gedurende 10 dagen, 3 maal per dag 1 stuk, oraal | |
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9') | |
| Doseerinstructie | 3 maal per dag 1 stuk | |
| Lichaamslengte | 155 cm | |
| Lichaamsgewicht | 54 kg | |
| Aanvullende informatie | Bewust hoge dosering | |
| Toelichting | In overleg met specialist | |
| MBH identificatie | MBH_513_4 | |
| Toedieningsafspraak | ||
| Gegevenselement | Waarde | |
| Identificatie | MBH_513_4_TA_1 | |
| Afspraakdatum | 29 aug 2018, om 09:45 | |
| Gebruiksperiode | Vanaf 29 aug 2018, gedurende 10 dagen | |
| Verstrekker | Apotheek De Gulle Gaper | |
| Geneesmiddel | AMOXICILLINE PCH CAPSULE 500MG | |
| Gebruiksinstructie | ||
| Omschrijving | Vanaf 29 aug 2018, gedurende 10 dagen, 3 maal per dag 1 stuk, oraal | |
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9') | |
| Doseerinstructie | 3 maal per dag 1 stuk | |
| Aanvullende informatie | Gebruiksinstructie gegeven | |
| Toelichting | Wegens niet leverbaar zijn van Broxil | |
| Relatie naar medicatieafspraak | MBH_513_4_MA_1 | |
| MBH identificatie | MBH_513_4 | |
| Medicatie gebruik | ||
| Gegevenselement | Waarde | |
| Identificatie | MBH_513_4_MGB_1 | |
| Registratiedatum | 30 aug 2018, om 22:35 | |
| Gebruik indicator | True | |
| Volgens afspraak indicator | False | |
| Gebruiksperiode | Vanaf 29 aug 2018, tot en met 30 aug 2018 23:59 | |
| Geneesmiddel | AMOXICILLINE CAPSULE 250MG | |
| Gebruiksinstructie | ||
| Omschrijving | Vanaf 29 aug 2018 tot en met 30 aug 2018, 1 maal per dag 1 stuk, oraal | |
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9') | |
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 1 stuk | |
| Gerelateerde afspraak: MA | MBH_513_4_MA_1 | |
| MBH identificatie | MBH_513_4 | |