MedMij:V1.0 KwalificatieMedicatieoverzicht: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Nieuwe pagina aangemaakt met ' {{IssueBox|Deze pagina is nog in bewerking}} link=https://www.nictiz.nl/|rechts|Naar nictiz.nl =Addenda voor inhoudelij...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 51: | Regel 51: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Document datum | |colspan="4"|Document datum | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"| | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="5"|Auteur - zorgaanbieder | |colspan="5"|Auteur - zorgaanbieder | ||
| Regel 196: | Regel 196: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Geneesmiddel | |colspan="3"|Geneesmiddel | ||
|style="background-color: white;"|Simvastine | |style="background-color: white;"|Simvastine tablet fo 20 mg (code = '67814' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Gebruiksinstructie | |colspan="4"|Gebruiksinstructie | ||
| Regel 341: | Regel 341: | ||
|colspan="3"|Toelichting | |colspan="3"|Toelichting | ||
|style="background-color: white;"|Eczeem oogleden | |style="background-color: white;"|Eczeem oogleden | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|MBH identificatie | |colspan="3"|MBH identificatie | ||
| Regel 365: | Regel 362: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Verstrekker | |colspan="3"|Verstrekker | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|Apotheek De Gulle Gaper | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Geneesmiddel | |colspan="3"|Geneesmiddel | ||
| Regel 382: | Regel 379: | ||
|colspan="2"|Doseerinstructie | |colspan="2"|Doseerinstructie | ||
|style="background-color: white;"|1 maal per dag 2 stuks | |style="background-color: white;"|1 maal per dag 2 stuks | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Relatie naar medicatieafspraak | |colspan="3"|Relatie naar medicatieafspraak | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|MBH_MO_123_3_MA_1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|MBH identificatie | |colspan="3"|MBH identificatie | ||
| Regel 730: | Regel 724: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Gebruik indicator | |colspan="3"|Gebruik indicator | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|false | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Volgens afspraak indicator | |||
|style="background-color: white;"|false | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Gebruiksperiode | |colspan="3"|Gebruiksperiode | ||
|style="background-color: white;"|Vanaf T- 36 dagen, tot | |style="background-color: white;"|Vanaf T- 36 dagen, tot nader order | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Stoptype | |||
|style="background-color: white;"|Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Geneesmiddel | |colspan="3"|Geneesmiddel | ||
| Regel 740: | Regel 740: | ||
|colspan="4"|Gebruiksinstructie | |colspan="4"|Gebruiksinstructie | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|rowspan=" | |rowspan="2"| | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="2"|Omschrijving | |colspan="2"|Omschrijving | ||
|style="background-color: white;"|Vanaf T- 36 dagen, tot | |style="background-color: white;"|Vanaf T- 36 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 tablet, oraal | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan=" | |colspan="3"|Gerelateerde afspraak : TA | ||
|style="background-color: white;"|MBH_MO_123_5_TA_1 | |||
|style="background-color: white;"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Auteur | |colspan="3"|Auteur | ||
| Regel 781: | Regel 778: | ||
|colspan="3"|Gebruik indicator | |colspan="3"|Gebruik indicator | ||
|style="background-color: white;"|true | |style="background-color: white;"|true | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Volgens afspraak indicator | |||
|style="background-color: white;"|false | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Gebruiksperiode | |colspan="3"|Gebruiksperiode | ||
| Regel 805: | Regel 805: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Kopie indicator | |colspan="3"|Kopie indicator | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"|false | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Toelichting | |colspan="3"|Toelichting | ||
| Regel 828: | Regel 828: | ||
|colspan="3"|Gebruik indicator | |colspan="3"|Gebruik indicator | ||
|style="background-color: white;"|true | |style="background-color: white;"|true | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Volgens afspraak indicator | |||
|style="background-color: white;"|false | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Gebruiksperiode | |colspan="3"|Gebruiksperiode | ||
| Regel 847: | Regel 850: | ||
|colspan="2"|Doseerinstructie | |colspan="2"|Doseerinstructie | ||
|style="background-color: white;"|1 maal per dag 1 stuk 's avonds | |style="background-color: white;"|1 maal per dag 1 stuk 's avonds | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Gerelateerde afspraak : MA | |||
|style="background-color: white;"|MBH_MO_123_6_MA_1 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Gerelateerde afspraak : TA | |||
|style="background-color: white;"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Auteur | |colspan="3"|Auteur | ||
| Regel 852: | Regel 861: | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Kopie indicator | |colspan="3"|Kopie indicator | ||
|style="background-color: white;"| | |style="background-color: white;"| | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="3"|Toelichting | |colspan="3"|Toelichting | ||
Versie van 1 nov 2018 20:32
|
Deze pagina is nog in bewerking |

Addenda voor inhoudelijke gegevens
Patiënt I. XXX_Jangi
| Patiënt | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Naamgegevens | I. XXX_Jangi | ||
| Adresgegevens | Knolweg 1002 9999ZZ Stitswerd | ||
| Telefoonnummers | |||
| Telefoonnummer | +31612345678 | ||
| Nummer soort | Mobiel telefoonnummer (code = 'MC' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1119') | ||
| Patient identificatienummer | 999911727 [BSN] | ||
| Patient identificatienummer | 10009 met root OID '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1' | ||
| Geboortedatum | 2 aug 1964 | ||
| Geslacht | Man (code = 'M' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1') | ||
Documentgegevens XXX_Jangi
| Documentgegevens | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Document datum | ||||
| Auteur - zorgaanbieder | ||||
| Organisatie naam | Apotheek de Gulle Gaper | |||
| Adresgegevens | Straat 5 1598FG Utrecht | |||
| Telefoonnummers | ||||
| Telefoonnummer | +31703655424 | |||
| Nummer soort | Zakelijk telefoonnummer (code = 'WP' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1119') | |||
| Email adressen | ||||
| Email adres | info@apotheekgullegaper.com | |||
| Email soort | Zakelijk e-mailadres (code = 'WP' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1119') | |||
| Verificatie patient | Nee | |||
| Verificatie zorgverlener | Nee | |||
Medicatieafspraken XXX_Jangi
| Medicatieafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_MO_123_3_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | ||
| Afspraakdatum | T- 15 dagen, om 09:13 | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T- 15 dagen, gedurende 4 weken | ||
| Voorschrijver | John de Vries - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | ||
| Geneesmiddel | Glimepiride tablet 3mg (code = '44458' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T- 15 dagen, gedurende 4 weken, 1 maal per dag 2 tabletten, oraal | ||
| Toedieningsweg | oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 2 stuks | ||
| Kopie indicator | true | ||
| Toelichting | Exact 4 weken | ||
| MBH identificatie | MBH_MO_123_3 | ||
| Medicatieafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_MO_123_4_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | ||
| Afspraakdatum | T- 60 dagen, om 09:13 | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T- 60 dagen, tot nader order | ||
| Voorschrijver | I. Ternist - Medisch specialisten, inwendige geneeskunde. Antonius | ||
| Geneesmiddel | Insuline glargine 100e/ml injvlst (code = '121312' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T- 60 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 10IE, SUBCUTAAN | ||
| Toedieningsweg | subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 10 internationale eenheid | ||
| Kopie indicator | true | ||
| MBH identificatie | MBH_MO_123_4 | ||
| Medicatieafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_MO_123_6_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | ||
| Afspraakdatum | T- 728 dagen, om 09:13 | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T- 728 dagen, tot nader order | ||
| Voorschrijver | John de Vries - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | ||
| Geneesmiddel | Simvastine tablet fo 20 mg (code = '67814' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T- 728 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 tablet ‘s avonds, oraal | ||
| Toedieningsweg | oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 1 stuk 's avonds | ||
| Kopie indicator | true | ||
| MBH identificatie | MBH_MO_123_6 | ||
| Medicatieafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_MO_123_7_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T+ 3 dagen, tot en met T+ 17 dagen, om 23:59 | ||
| Voorschrijver | John de Vries - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | ||
| Geneesmiddel | Flucloxacilline capsule 500mg (code = '5274' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T+ 3 dagen, tot en met T+ 17 dagen, om 23:59, Elke 8 uur 1 capsule, oraal | ||
| Toedieningsweg | oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 1 stuk | ||
| Kopie indicator | true | ||
| MBH identificatie | MBH_MO_123_7 | ||
| Medicatieafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_MO_123_9_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | ||
| Afspraakdatum | T- 45 dagen, om 11:50 | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T- 45 dagen, tot en met T- 31 dagen, om 23:59 | ||
| Voorschrijver | John de Vries - Huisartsen, niet nader gespecificeerd. Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | ||
| Geneesmiddel | Flucloxacilline capsule 500mg (code = '5274' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T- 45 dagen, tot en met T- 31 dagen, om 23:59, 1 keer per exact 8 uur 1 stuk, oraal | ||
| Toedieningsweg | oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie | exact iedere 8 uur 1 stuk | ||
| Kopie indicator | true | ||
| MBH identificatie | MBH_MO_123_9 | ||
Toedieningsafspraken XXX_Jangi
| Toedieningsafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_MO_123_2_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1) | ||
| Afspraakdatum | T- 6 dagen, om 11:55 | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T- 6 dagen, tot nader order | ||
| Verstrekker | Apotheek De Gulle Gaper | ||
| Geneesmiddel | Emovate zalf 0,5 mg/g (code = '400629' in codeSystem 'G-Standaard HPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T- 6 dagen, tot nader order, eerst 2 maal per dag zalf gedurende 7 dagen, daarna 1 maal per dag zalf gedurende 7 dagen, daarna 3 maal per week zalf gedurende 7 dagen, cutaan | ||
| Toedieningsweg | cutaan (code = '53' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie 1 | eerst gedurende 7 dagen 2 maal per dag | ||
| Doseerinstructie 2 | dan gedurende 7 dagen 1 maal per dag | ||
| Doseerinstructie 3 | dan gedurende 7 dagen 3 maal per week | ||
| Toelichting | Eczeem oogleden | ||
| MBH identificatie | MBH_MO_123_2 | ||
| Toedieningsafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_MO_123_3_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1) | ||
| Afspraakdatum | T- 14 dagen, om 15:55 | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T- 14 dagen, tot en met T+ 13 dagen, om 23:59 | ||
| Verstrekker | Apotheek De Gulle Gaper | ||
| Geneesmiddel | Glimepiride activis tablet 3mg (code = '1753029' in codeSystem 'G-Standaard HPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T- 14 dagen, tot en met T+ 13 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 2 tabletten, oraal | ||
| Toedieningsweg | oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 2 stuks | ||
| Relatie naar medicatieafspraak | MBH_MO_123_3_MA_1 | ||
| MBH identificatie | MBH_MO_123_3 | ||
| Toedieningsafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_MO_123_4_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1) | ||
| Afspraakdatum | T- 60 dagen, om 15:55 | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T- 604 dagen, tot nader order | ||
| Verstrekker | Poliapotheek Antonius | ||
| Geneesmiddel | LANTUS SOLOSTAR INJ 100E/ML PEN 3ML (code = '1859226' in codeSystem 'G-Standaard HPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T- 604 dagen, tot nader order, Elke dag om 9 uur 10IE, subcutaan | ||
| Toedieningsweg | subcutaan (code = '21' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie | elke dag om 10 internationale eenheid | ||
| Kopie indicator | true | ||
| Relatie naar medicatieafspraak | MBH_MO_123_4_MA_1 | ||
| MBH identificatie | MBH_MO_123_4 | ||
| Toedieningsafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_MO_123_5_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1) | ||
| Afspraakdatum | T- 36 dagen, om 15:55 | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T- 36 dagen, gedurende 90 dagen | ||
| Verstrekker | Poliapotheek Antonius | ||
| Geneesmiddel | PERINDOPRIL TERT-BUTYLAMINE GLENMARK TABLET 8MG (code = '2105594' in codeSystem 'G-Standaard HPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T- 36 dagen, gedurende 90 dagen, 1 maal per dag 1 tablet, oraal | ||
| Toedieningsweg | oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 1 stuk | ||
| Kopie indicator | true | ||
| MBH identificatie | MBH_MO_123_5 | ||
| Toedieningsafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_MO_123_6_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1) | ||
| Afspraakdatum | T- 323 dagen, om 15:55 | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T- 323 dagen, tot nader order | ||
| Verstrekker | Poliapotheek Antonius | ||
| Geneesmiddel | SIMVASTATINE APOTEX TABLET FILMOMHULD 10MG (code = '1537792' in codeSystem 'G-Standaard HPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T- 323 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 2 tabletten ‘s avonds, oraal | ||
| Toedieningsweg | oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 2 stuks 's avonds | ||
| Kopie indicator | true | ||
| Relatie naar medicatieafspraak | MBH_MO_123_6_MA_1 | ||
| MBH identificatie | MBH_MO_123_6 | ||
| Toedieningsafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_MO_123_8_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1) | ||
| Afspraakdatum | T- 28 dagen, om 11:50 | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T- 45 dagen, tot en met T- 29 dagen, om 23:59 | ||
| Stoptype | Onderbreking (code = '1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1') | ||
| Verstrekker | Poliapotheek Antonius | ||
| Reden afspraak | Beleidswijziging | ||
| Geneesmiddel | Atorvastatine ranbaxy tablet filmomhuld 40 mg (code = '2230879' in codeSystem 'G-Standaard HPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T- 45 dagen, tot en met T- 29 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 2 tabletten ‘s avonds, oraal | ||
| Toedieningsweg | oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 2 stuks 's avonds | ||
| Kopie indicator | true | ||
| Relatie naar medicatieafspraak | MBH_MO_123_8_MA_3 | ||
| MBH identificatie | MBH_MO_123_8 | ||
| Toedieningsafspraak | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_MO_123_10_TA_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1) | ||
| Afspraakdatum | T- 36 dagen, om 15:50 | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T- 56 dagen, tot en met T- 37 dagen, om 23:59 | ||
| Stoptype | Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1') | ||
| Verstrekker | Poliapotheek Antonius | ||
| Reden afspraak | Geen of onvoldoende effect | ||
| Geneesmiddel | PERINDOPRIL TERT-BUTYLAMINE GLENMARK TABLET 4MG (code = '2105586' in codeSystem 'G-Standaard HPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T- 56 dagen, tot en met T- 37 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 tablet ‘s morgens, oraal | ||
| Toedieningsweg | oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 1 stuk 's ochtends | ||
| Kopie indicator | true | ||
| MBH identificatie | MBH_MO_123_10 | ||
Medicatiegebruik XXX_Jangi
| Medicatie gebruik | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_MO_123_1_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1) | ||
| Registratiedatum | T, om 10:57 | ||
| Gebruik indicator | true | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T- 3 dagen, gedurende 3 dagen | ||
| Geneesmiddel - Product specificatie | |||
| Product naam | Ibuprofen | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T- 3 dagen, gedurende 3 dagen, 4 maal per dag 1 tablet, oraal | ||
| Toedieningsweg | oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie | 4 maal per dag 1 stuk | ||
| Auteur | Patiënt | ||
| Kopie indicator | true | ||
| Toelichting | Pijn | ||
| MBH identificatie | MBH_MO_123_1 | ||
| Medicatie gebruik | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_MO_123_3_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1) | ||
| Registratiedatum | T, om 12:58 | ||
| Gebruik indicator | true | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T- 10 dagen, tot en met T+ 1 dag, om 23:59 | ||
| Geneesmiddel - Product specificatie | |||
| Product naam | Glimepiride | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T- 10 dagen, tot en met T+ 1 dag, om 23:59, 1 maal per dag 1 tablet | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 1 stuk | ||
| Auteur | Patiënt | ||
| Kopie indicator | true | ||
| MBH identificatie | MBH_MO_123_3 | ||
| Medicatie gebruik | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_MO_123_5_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1) | ||
| Registratiedatum | T- 33 dagen, om 13:58 | ||
| Gebruik indicator | false | ||
| Volgens afspraak indicator | false | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T- 36 dagen, tot nader order | ||
| Stoptype | Staking (code = '2' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.1') | ||
| Geneesmiddel | PERINDOPRIL TERT-BUTYLAMINE GLENMARK TABLET 8MG (code = '2105594' in codeSystem 'G-Standaard HPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T- 36 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 1 tablet, oraal | ||
| Gerelateerde afspraak : TA | MBH_MO_123_5_TA_1 | ||
| Auteur | Patiënt | ||
| Reden wijzigen of stoppen gebruik | (Mogelijke) bijwerking (code = '7' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.20.77.5.2.2') | ||
| Kopie indicator | true | ||
| Toelichting | Gestopt vanwege bijwerkingen | ||
| MBH identificatie | MBH_MO_123_5 | ||
| Medicatie gebruik | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_MO_123_6_MGB_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1) | ||
| Registratiedatum | T- 248 dagen, om 09:00 | ||
| Gebruik indicator | true | ||
| Volgens afspraak indicator | false | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T- 248 dagen, tot nader order | ||
| Geneesmiddel | SIMVASTATINE APOTEX TABLET FILMOMHULD 10MG (code = '1537792' in codeSystem 'G-Standaard HPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T- 248 dagen, tot nader order, 1 maal per dag 12 tablet ‘s avonds, oraal | ||
| Toedieningsweg | oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 1 stuk 's avonds | ||
| Auteur | Zorgverlener: I. Ternist - Medisch specialisten, inwendige geneeskunde. Antonius | ||
| Kopie indicator | false | ||
| Toelichting | Patiënt gebruikt niet volgens voorschrift | ||
| MBH identificatie | MBH_MO_123_6 | ||
| Medicatie gebruik | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Identificatie | MBH_MO_123_6_MGB_2 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1) | ||
| Registratiedatum | T- 172 dagen, om 15:37 | ||
| Gebruik indicator | true | ||
| Volgens afspraak indicator | false | ||
| Gebruiksperiode | Vanaf T- 248 dagen, tot en met T- 173 dagen, om 23:59 | ||
| Geneesmiddel | SIMVASTATINE APOTEX TABLET FILMOMHULD 10MG (code = '1537792' in codeSystem 'G-Standaard HPK') | ||
| Gebruiksinstructie | |||
| Omschrijving | Vanaf T- 248 dagen, tot en met T- 173 dagen, om 23:59, 1 maal per dag 1 tablet ‘s avonds, oraal, gestopt | ||
| Toedieningsweg | oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)') | ||
| Doseerinstructie | 1 maal per dag 1 stuk 's avonds | ||
| Gerelateerde afspraak : MA | MBH_MO_123_6_MA_1 | ||
| Gerelateerde afspraak : TA | |||
| Auteur | Patiënt | ||
| Kopie indicator | |||
| Toelichting | Veel last van jeuk | ||
| MBH identificatie | MBH_MO_123_6 | ||