MedMij:V1.0 KwalificatieAddendaOIDs: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Versie 17419 van Marijke van Geijn (overleg) ongedaan gemaakt |
|||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
{| class="wikitable" width="50%" | {| class="wikitable" width="50%" | ||
|- | |||
|Medicamenteuze behandeling||2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1 | |||
|- | |||
|Medicatieafspraak||2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1 | |||
|- | |||
|Toedieningsafspraak||2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1 | |||
|- | |||
|Medicatiegebruik ||2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1 | |||
|- | |||
|Verstrekkingsverzoek||2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1 | |||
|- | |- | ||
|Medicatieverstrekking||2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1 | |Medicatieverstrekking||2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1 | ||
|} | |} | ||
Versie van 13 mrt 2019 21:19
OID's
De identificaties hebben de volgende root OID’s
| Medicamenteuze behandeling | 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1 |
| Medicatieafspraak | 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1 |
| Toedieningsafspraak | 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1 |
| Medicatiegebruik | 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1 |
| Verstrekkingsverzoek | 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.1 |
| Medicatieverstrekking | 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.373784005.1 |