MedMij:Vdraft kw-MP-9.0.7-MGB-FHIR-MA: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 4: | Regel 4: | ||
= Documenthistorie = | = Documenthistorie = | ||
{| class="wikitable" | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
| Versie|| Datum||Omschrijving | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
| 1.0 | |||
|style="background-color: white;"|15 november 2018 | |||
|style="background-color: white;"|Eerste versie voor MP9.0.6 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
| 2.0 | |||
|style="background-color: white;"|1 februari 2019 | |||
|style="background-color: white;"|Update addenda link. Addenda gegevens update naar MP9.0.7 | |||
|} | |||
Versie van 13 jun 2019 07:29
{{#customtitle:Medicatieproces - kwalificatie - Medicatiegegevens raadplegend systeem - Medicatieafspraak}}
|
Deze pagina is nog in bewerking |
__NUMBEREDHEADINGS__
Documenthistorie
| Versie | Datum | Omschrijving |
| 1.0 | 15 november 2018 | Eerste versie voor MP9.0.6 |
| 2.0 | 1 februari 2019 | Update addenda link. Addenda gegevens update naar MP9.0.7 |