Zib:Beheer Afspraken BgZ: verschil tussen versies

Uit informatiestandaarden
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Jeroen Windhorst (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Jeroen Windhorst (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 1: Regel 1:
Onderstaand overzicht geeft de actuele invulling weer van alle beheerafspraken voor de BgZ.
Onderstaand overzicht geeft de actuele invulling weer van alle beheerafspraken voor de BgZ.
===Aanmeldingswegen voor indienen wijziging op BgZ===
===Aanmeldingswegen voor indienen wijziging op BgZ===
{| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width="75%"  
{| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width="75%"  
!style="width:25%;" | Contactwijze
!style="width:25%;" | Contactwijze
!style="width:25%;" | Bereikbaar via
!style="width:25%;" | Bereikbaar via
!style="width:25%;" | Contactpersoon
!style="width:25%;" | Contactpersoon
|-
| style="background-color: white;"| Nictiz BITS
| style="background-color: white;"| Nictiz BITS
| style="background-color: white;"| [https://bits.nictiz.nl bits.nictiz.nl]
| style="background-color: white;"| [https://bits.nictiz.nl bits.nictiz.nl]
| style="background-color: white;"| Jeroen Windhorst / Fred Smeele
| style="background-color: white;"| Jeroen Windhorst / Fred Smeele
|-
| style="background-color: white;"| E-mail
| style="background-color: white;"| E-mail
| style="background-color: white;"| [mailto:beheerzib@nictiz.nl beheerzib@nictiz.nl]
| style="background-color: white;"| [mailto:beheerzib@nictiz.nl beheerzib@nictiz.nl]
| style="background-color: white;"| Jeroen Windhorst / Fred Smeele
| style="background-color: white;"| Jeroen Windhorst / Fred Smeele
|-


===Aanmeldingswegen voor deelname aan de open consultatie===
===Aanmeldingswegen voor deelname aan de open consultatie===

Versie van 12 jul 2019 09:26

Onderstaand overzicht geeft de actuele invulling weer van alle beheerafspraken voor de BgZ.

Aanmeldingswegen voor indienen wijziging op BgZ

Contactwijze Bereikbaar via Contactpersoon Nictiz BITS bits.nictiz.nl Jeroen Windhorst / Fred Smeele E-mail beheerzib@nictiz.nl Jeroen Windhorst / Fred Smeele

Aanmeldingswegen voor deelname aan de open consultatie

Aanmeldingswegen voor escalatie

Contactwijze Bereikbaar via Contactpersoon
E-mail beheerzib@nictiz.nl Jeroen Windhorst / Fred Smeele
Contactwijze Bereikbaar via Contactpersoon
E-mail lugt@nictiz.nl Hedde van der Lugt (manager standaarden)
Telefonisch 070 317 3450 Via receptie Nictiz