Zib:Beheer Afspraken BgZ: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 42: | Regel 42: | ||
| style="background-color: white;"| 070 317 3450 | | style="background-color: white;"| 070 317 3450 | ||
| style="background-color: white;"| Via receptie Nictiz | | style="background-color: white;"| Via receptie Nictiz | ||
|} | |||
==Responstijden== | |||
{| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width="50%" | |||
!style="width:25%;" | Processtap | |||
!style="width:25%;" | Doorlooptijd | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| Intake | |||
| style="background-color: white;"| < 2 werkdagen | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| Analyse | |||
| style="background-color: white;"| < 2 maanden | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| Uitwerken voorstel | |||
| style="background-color: white;"| < 30 werkdagen | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| Besluitvorming | |||
| style="background-color: white;"| Maximaal 2 x per jaar | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| Open Consultatie | |||
| style="background-color: white;"| Maximaal 1 x per jaar, doorlooptijd max 30 werkdagen | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| Autorisatie | |||
| style="background-color: white;"| Maximaal 1 x per jaar | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| Realisatie | |||
| style="background-color: white;"| < 1 maand | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| Publicatie BgZ | |||
| style="background-color: white;"| Maximaal 1 x per jaar, tenzij evidente noodzaak aanwezig | |||
|} | |} | ||
Versie van 12 jul 2019 09:48
Onderstaand overzicht geeft de actuele invulling weer van alle beheerafspraken voor de BgZ.
Aanmeldingswegen voor indienen wijziging op BgZ
| Contactwijze | Bereikbaar via | Contactpersoon |
|---|---|---|
| Nictiz BITS | bits.nictiz.nl | Jeroen Windhorst / Fred Smeele |
| beheerzib@nictiz.nl | Jeroen Windhorst / Fred Smeele |
Aanmeldingswegen voor deelname aan de open consultatie
| Contactwijze | Bereikbaar via | Contactpersoon |
|---|---|---|
| beheerzib@nictiz.nl | Jeroen Windhorst / Fred Smeele |
Aanmeldingswegen voor escalatie
| Contactwijze | Bereikbaar via | Contactpersoon |
|---|---|---|
| lugt@nictiz.nl | Hedde van der Lugt (manager standaarden) | |
| Telefonisch | 070 317 3450 | Via receptie Nictiz |
Responstijden
| Processtap | Doorlooptijd |
|---|---|
| Intake | < 2 werkdagen |
| Analyse | < 2 maanden |
| Uitwerken voorstel | < 30 werkdagen |
| Besluitvorming | Maximaal 2 x per jaar |
| Open Consultatie | Maximaal 1 x per jaar, doorlooptijd max 30 werkdagen |
| Autorisatie | Maximaal 1 x per jaar |
| Realisatie | < 1 maand |
| Publicatie BgZ | Maximaal 1 x per jaar, tenzij evidente noodzaak aanwezig |