MedMij:V1.0 Sandbox3: verschil tussen versies

Uit informatiestandaarden
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Wetering (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Wetering (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 84: Regel 84:


{| class="wikitable" width="85%"
{| class="wikitable" width="85%"
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;"  colspan="6" | Allergie intolerantie
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;"  colspan="5" | Allergie intolerantie
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;"  
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;"  
|colspan="5" width="25%"| Gegevenselement
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement
|| Waarde
|| Waarde


|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|colspan="6"|Zibroot
|colspan="5"|Zibroot
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="18"|
|rowspan="12"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="4"|Identificatienummer
|colspan="3"|Identificatienummer
|style="background-color: white;"|AI-test-AWE-01 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.26.​1.1)
|style="background-color: white;"|AI-test-AWE-01 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.26.​1.1)
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|colspan="5"|Informatiebron
|colspan="4"|Informatiebron
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="4"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" 
|colspan="4"|Patient als bron
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="2"|
|rowspan="2"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="2"|Patient
|colspan="2"|Patient als bron
|style="background-color: white;"|patient-01
|style="background-color: white;"|patient-01
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|colspan="5"|Auteur
|colspan="4"|Auteur
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="4"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" 
|colspan="4"|Patient als auteur
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="2"|
|rowspan="2"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="2"|Patient
|colspan="2"|Patient als auteur
|style="background-color: white;"|zorgverlener-01
|style="background-color: white;"|zorgverlener-01
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|colspan="5"|Onderwerp
|colspan="4"|Onderwerp
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="4"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" 
|colspan="4"|Patient
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="2"|
|rowspan="2"|
Regel 130: Regel 118:
|style="background-color: white;"|patient-01
|style="background-color: white;"|patient-01
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="4"|Datum tijd
|colspan="3"|Datum tijd
|style="background-color: white;"|28 aug 2019 12:45
|style="background-color: white;"|28 aug 2019 12:45
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="5"|Veroorzakende stof
|colspan="4"|Veroorzakende stof
|style="background-color: white;"|Bijengif (code = '288328004' in codeSystem 'SNOMED CT')
|style="background-color: white;"|Bijengif (code = '288328004' in codeSystem 'SNOMED CT')
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="5"|Allergie categorie
|colspan="4"|Allergie categorie
|style="background-color: white;"|Stof of product (code = '419199007' in codeSystem 'SNOMED CT')
|style="background-color: white;"|Stof of product (code = '419199007' in codeSystem 'SNOMED CT')
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="5"|Allergie status
|colspan="4"|Allergie status
|style="background-color: white;"|Actief (code = 'active' in codeSystem 'HL7 ActStatus')
|style="background-color: white;"|Actief (code = 'active' in codeSystem 'HL7 ActStatus')
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="5"|Begin datum tijd
|colspan="4"|Begin datum tijd
|style="background-color: white;"|27 aug 2019 14:00
|style="background-color: white;"|27 aug 2019 14:00
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="5"|Mate van kritiek zijn
|colspan="4"|Mate van kritiek zijn
|style="background-color: white;"|Licht (code = '255604002' in codeSystem 'SNOMED CT')
|style="background-color: white;"|Licht (code = '255604002' in codeSystem 'SNOMED CT')
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="5"|Laatste reactie datum tijd
|colspan="4"|Laatste reactie datum tijd
|style="background-color: white;"|15 nov 2009 00:00
|style="background-color: white;"|15 nov 2009 00:00
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="5"|Toelichting
|colspan="4"|Toelichting
|style="background-color: white;"|voor het eerst gestoken door een bij en enorme bulten
|style="background-color: white;"|voor het eerst gestoken door een bij en enorme bulten
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|colspan="6"|Reactie
|colspan="5"|Reactie
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="7"|
|rowspan="7"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="4"|Symptoom
|colspan="3"|Symptoom
|style="background-color: white;"|Anafylaxie (code = '39579001' in codeSystem 'SNOMED CT')
|style="background-color: white;"|Anafylaxie (code = '39579001' in codeSystem 'SNOMED CT')
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="4"|Symptoom
|colspan="3"|Symptoom
|style="background-color: white;"|Jeuk (code = '418363000' in codeSystem 'SNOMED CT')
|style="background-color: white;"|Jeuk (code = '418363000' in codeSystem 'SNOMED CT')
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="4"|Specifieke stof
|colspan="3"|Specifieke stof
|style="background-color: white;"|Bijengif (code = '288328004' in codeSystem 'SNOMED CT')
|style="background-color: white;"|Bijengif (code = '288328004' in codeSystem 'SNOMED CT')
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="4"|Ernst
|colspan="3"|Ernst
|style="background-color: white;"|Matig (code = '6736007' in codeSystem 'SNOMED CT')
|style="background-color: white;"|Matig (code = '6736007' in codeSystem 'SNOMED CT')
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="4"|Wijze van blootstelling
|colspan="3"|Wijze van blootstelling
|style="background-color: white;"|Sting by bee (event) (code = '771313007' in codeSystem 'SNOMED CT')
|style="background-color: white;"|Sting by bee (event) (code = '771313007' in codeSystem 'SNOMED CT')
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="4"|Reactie tijdstip
|colspan="3"|Reactie tijdstip
|style="background-color: white;"|27 aug 2019 14:00
|style="background-color: white;"|27 aug 2019 14:00
|}
|}
Regel 179: Regel 167:


{| class="wikitable" width="85%"
{| class="wikitable" width="85%"
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;"  colspan="6" | Alert
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;"  colspan="5" | Alert
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;"  
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;"  
|colspan="5" width="25%"| Gegevenselement
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement
|| Waarde
|| Waarde


|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|colspan="6"|Zibroot
|colspan="5"|Zibroot
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="18"|
|rowspan="12"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="4"|Identificatienummer
|colspan="3"|Identificatienummer
|style="background-color: white;"|Alert-test-AWE-01 (in identificerend systeem: ​2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.26.1.16)
|style="background-color: white;"|Alert-test-AWE-01 (in identificerend systeem: ​2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.26.1.16)
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|colspan="5"|Informatiebron
|colspan="4"|Informatiebron
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="4"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" 
|colspan="4"|Zorgverlener
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="2"|
|rowspan="2"|
Regel 203: Regel 187:
|style="background-color: white;"|zorgverlener-01
|style="background-color: white;"|zorgverlener-01
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|colspan="5"|Auteur
|colspan="4"|Auteur
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="4"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" 
|colspan="4"|Betrokkene als auteur
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="2"|
|rowspan="2"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="2"|Contactpersoon
|colspan="2"|Betrokkene als auteur - contactpersoon
|style="background-color: white;"|contactpersoon-01
|style="background-color: white;"|contactpersoon-01
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|colspan="5"|Onderwerp
|colspan="4"|Onderwerp
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="4"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" 
|colspan="4"|Patient
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="2"|
|rowspan="2"|
Regel 225: Regel 201:
|style="background-color: white;"|patient-01
|style="background-color: white;"|patient-01
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="4"|Datum tijd
|colspan="3"|Datum tijd
|style="background-color: white;"|15 mei 2018 00:00
|style="background-color: white;"|15 mei 2018 00:00
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|colspan="6"|Conditie
|colspan="5"|Conditie
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="2"|
|rowspan="2"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="4"|Probleem
|colspan="3"|Probleem
|style="background-color: white;"|probleem-01
|style="background-color: white;"|probleem-01
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="5"|Alert naam
|colspan="4"|Alert naam
|style="background-color: white;"|Drager van besmettelijke ziekte (code = '66598005' in codeSystem 'SNOMED CT')
|style="background-color: white;"|Drager van besmettelijke ziekte (code = '66598005' in codeSystem 'SNOMED CT')
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="5"|Alert type
|colspan="4"|Alert type
|style="background-color: white;"|conditie (code = '75323-6' in codeSystem 'LOINC')
|style="background-color: white;"|conditie (code = '75323-6' in codeSystem 'LOINC')
|}
|}
Regel 252: Regel 228:
|colspan="6"|Zibroot
|colspan="6"|Zibroot
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="17"|
|rowspan="13"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="4"|Identificatienummer
|colspan="4"|Identificatienummer
Regel 269: Regel 245:
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|colspan="5"|Auteur
|colspan="5"|Auteur
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="4"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" 
|colspan="4"|Zorgverlener als auteur
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="2"|
|rowspan="2"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="2"|Zorgverlener
|colspan="3"|Zorgverlener als auteur
|style="background-color: white;"|zorgverlener-01
|style="background-color: white;"|zorgverlener-01
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|colspan="5"|Onderwerp
|colspan="5"|Onderwerp
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="4"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" 
|colspan="4"|Patient
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="2"|
|rowspan="2"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="2"|Patient
|colspan="3"|Patient
|style="background-color: white;"|patient-01
|style="background-color: white;"|patient-01
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"

Versie van 1 sep 2019 18:36

__NUMBEREDHEADINGS__ {{#customtitle:Beschikbaarstellen ica vertaling: addendum inhoudelijke gegevens kwalificatie}}

Naar nictiz.nl
Naar nictiz.nl

Addenda voor inhoudelijke gegevens

Scenario 3af29210-12d2-4e3d-8cd7-05a6adde938f

Patient - met id: 'patient-01'

Patient - met id: 'patient-01'
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens
Initialen I.
Naamgebruik Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4')
Geslachtsnaam
Achternaam XXX_Jangi
Adresgegevens
Straat Knolweg
Huisnummer 1002
Postcode 9999ZZ
Woonplaats Stitswerd
Adres soort Woon-/verblijfadres (code = 'PHYS' in codeSystem 'HL7 AddressUse')
Contactgegevens
Telefoonnummers
Telefoonnummer +31612345678
Telecom type Vast telefoonnummer (code = 'LL' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.40.4.22.1')
Nummer soort Telefoonnummer thuis (code = 'HP' in codeSystem 'HL7 AddressUse')
Identificatienummer 999911727 (in identificerend systeem: BSN)
Identificatienummer 10009 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.19829.1)
Geboortedatum 2 aug 1964 00:00
Geslacht Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')

Allergie intolerantie

Allergie intolerantie
Gegevenselement Waarde
Zibroot
Identificatienummer AI-test-AWE-01 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.26.​1.1)
Informatiebron
Patient als bron patient-01
Auteur
Patient als auteur zorgverlener-01
Onderwerp
Patient patient-01
Datum tijd 28 aug 2019 12:45
Veroorzakende stof Bijengif (code = '288328004' in codeSystem 'SNOMED CT')
Allergie categorie Stof of product (code = '419199007' in codeSystem 'SNOMED CT')
Allergie status Actief (code = 'active' in codeSystem 'HL7 ActStatus')
Begin datum tijd 27 aug 2019 14:00
Mate van kritiek zijn Licht (code = '255604002' in codeSystem 'SNOMED CT')
Laatste reactie datum tijd 15 nov 2009 00:00
Toelichting voor het eerst gestoken door een bij en enorme bulten
Reactie
Symptoom Anafylaxie (code = '39579001' in codeSystem 'SNOMED CT')
Symptoom Jeuk (code = '418363000' in codeSystem 'SNOMED CT')
Specifieke stof Bijengif (code = '288328004' in codeSystem 'SNOMED CT')
Ernst Matig (code = '6736007' in codeSystem 'SNOMED CT')
Wijze van blootstelling Sting by bee (event) (code = '771313007' in codeSystem 'SNOMED CT')
Reactie tijdstip 27 aug 2019 14:00

Alert

Alert
Gegevenselement Waarde
Zibroot
Identificatienummer Alert-test-AWE-01 (in identificerend systeem: ​2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.26.1.16)
Informatiebron
Zorgverlener zorgverlener-01
Auteur
Betrokkene als auteur - contactpersoon contactpersoon-01
Onderwerp
Patient patient-01
Datum tijd 15 mei 2018 00:00
Conditie
Probleem probleem-01
Alert naam Drager van besmettelijke ziekte (code = '66598005' in codeSystem 'SNOMED CT')
Alert type conditie (code = '75323-6' in codeSystem 'LOINC')

Probleem - met id: 'probleem-01'

Probleem - met id: 'probleem-01'
Gegevenselement Waarde
Zibroot
Identificatienummer problem-01 (in identificerend systeem: ​​2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.26.1.22)
Informatiebron
Betrokkene als bron
Contactpersoon contactpersoon-01
Auteur
Zorgverlener als auteur zorgverlener-01
Onderwerp
Patient patient-01
Probleem anatomische locatie Entire foot (code = '302545001' in codeSystem 'SNOMED CT')
Probleem lateraliteit Links (code = '7771000' in codeSystem 'SNOMED CT')
Probleem type Functionele Beperking (code = '248536006' in codeSystem 'SNOMED CT')
Probleem naam Localized lupus erythematosus (code = '21021000146108' in codeSystem 'SNOMED CT')
Probleem begin datum 7 jan 2016 00:00
Probleem status Actueel (code = '55561003' in codeSystem 'SNOMED CT')
Verificatie status Bevestigd (code = '410605003' in codeSystem 'SNOMED CT')
Toelichting matig ernstig

Zorgverlener - met id: 'zorgverlener-01'

Zorgverlener - met id: 'zorgverlener-01'
Gegevenselement Waarde
Zorgverlener identificatienummer zorgverlener-01 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.4.11.999.26.1.139)
Naamgegevens
Naamgebruik Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4')
Geslachtsnaam
Voorvoegsels van der
Achternaam Spek
Specialisme Bedrijfsarts (code = '01.008' in codeSystem 'RoleCodeNL - zorgverlenertype (personen)')
Contactgegevens
Telefoonnummers
Telefoonnummer 0701234567
Telecom type Vast telefoonnummer (code = 'LL' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.40.4.22.1')
Nummer soort Zakelijk telefoonnummer (code = 'WP' in codeSystem 'HL7 AddressUse')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder zorgaanbieder-01
Zorgverleners rol bedrijfsarts Anders (code = 'OTH' in codeSystem 'HL7 NullFlavor')

Zorgaanbieder - met id: 'zorgaanbieder-01'

Zorgaanbieder - met id: 'zorgaanbieder-01'
Gegevenselement Waarde
Zorgaanbieder identificatienummer zorgaanbieder-01 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.4.11.999.26.1.205)
Organisatie naam Bedrijfsartsenconsortium
Organisatie locatie Vestiging Amsterdam
Afdeling specialisme Overige artsen, basisarts (code = '8425' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
Organisatie type Preventieve gezondheidszorg (code = 'P6' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.15.1060')

Contactpersoon - met id: 'contactpersoon-01'

Contactpersoon - met id: 'contactpersoon-01'
Gegevenselement Waarde
Naamgegevens
Naamgebruik Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4')
Geslachtsnaam
Achternaam achternaam-contact
Rol Curator (juridisch) (code = '3' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.22.472')
Relatie Adoptievader (code = 'ADOPTF' in codeSystem 'HL7 RoleCode')