7phcy:V6.12.10 PH.Bijlage:Overzicht gebruikte vocabulaire: verschil tussen versies

Uit informatiestandaarden
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Wetering (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '=PH.Bijlage:Overzicht gebruikte vocabulaire= ==B.1 AanvullendeGebruiksinstructie (2.16.840.1.113883.2.4.4.5)== {| class="wikitable collapsible collapsed" cellpaddin...'
 
Wetering (overleg | bijdragen)
 
Regel 402: Regel 402:
|-
|-
| 1024 || BDI || Bij diarree
| 1024 || BDI || Bij diarree
|-
| 1121 || BJ || Bij jeuk
|-
|-
| 1136 || ZNDI || Zo nodig bij diarree
| 1136 || ZNDI || Zo nodig bij diarree
|-
| 1137 || ZN || Zo nodig
|-
|-
| 1138 || ZNH || Zo nodig bij hoest
| 1138 || ZNH || Zo nodig bij hoest
|-
|-
| 1146 || BHK || Bij hoge koorts
| 1139 || ZNN || Zo nodig bij nervositeit
|-
| 1140 || ZNP || Zo nodig bij pijn
|-
| 1141 || ZNVN || Zo nodig voor de nacht
|-
| 1142 || ZNVS || Zo nodig voor het slapen
|-
|-
| 1144 || BHP || Bij hoofdpijn
| 1144 || BHP || Bij hoofdpijn
|-
|-
| 1121 || BJ || Bij jeuk
| 1146 || BHK || Bij hoge koorts
|-
|-
| 1194 || ZNBJ || Zo nodig bij jeuk
| 1194 || ZNBJ || Zo nodig bij jeuk
|-
|-
| 1370 || ZNMEN || Zo nodig bij menstruatiepijnen
| 1370 || ZNMEN || Zo nodig bij menstruatiepijnen
|-
| 1139 || ZNN || Zo nodig bij nervositeit
|-
| 1140 || ZNP || Zo nodig bij pijn
|-
|-
| 1212 || 2WT3M || 2e wk t/m 3e mnd bij voll. borstvoeding
| 1212 || 2WT3M || 2e wk t/m 3e mnd bij voll. borstvoeding
|-
| 1137 || ZN || Zo nodig
|-
| 1141 || ZNVN || Zo nodig voor de nacht
|-
| 1142 || ZNVS || Zo nodig voor het slapen
|-
|-
| 1204 || 2Z2U1 || 2 tegelijk, daarna zo nodig om de 2 uur 1
| 1204 || 2Z2U1 || 2 tegelijk, daarna zo nodig om de 2 uur 1

Huidige versie van 25 feb 2020 om 14:01

PH.Bijlage:Overzicht gebruikte vocabulaire

B.1 AanvullendeGebruiksinstructie (2.16.840.1.113883.2.4.4.5)

B.2 RandvoorwaardeVoorGebruik (2.16.840.1.113883.2.4.4.5)