jgz:Vdraft JGZ: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 37: | Regel 37: | ||
|-style="background-color: #4683C0;; color: white; text-align:left;" | |-style="background-color: #4683C0;; color: white; text-align:left;" | ||
|| || Rijksvaccinatieprogramma || | {| class="wikitable" | ||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|Versie || Systeemrol kwalificatie || Opmerking | |||
|-style="background-color: #4683C0;; color: white; text-align:left;" | |||
|| || Rijksvaccinatieprogramma || | |||
|-style="background-color: #F0F8FF;" | |-style="background-color: #F0F8FF;" | ||
|6.12.9.5 | |6.12.9.5 | ||
|style="vertical-align:top; background-color: #F0F8FF;;"| [[jgz:V6.12.9.5_kwalificatie_JGZ_vaccinatieuitvoerder|DDJGZ_Vaccinatieuitvoerder]] | |style="vertical-align:top; background-color: #F0F8FF;;"| [[jgz:V6.12.9.5_kwalificatie_JGZ_vaccinatieuitvoerder|DDJGZ_Vaccinatieuitvoerder ]] | ||
|style="background-color: #F0F8FF;"| | |style="background-color: #F0F8FF;"| | ||
|-style="background-color: #F0F8FF;" | |-style="background-color: #F0F8FF;" | ||
|6.12.9.5 | |6.12.9.5 | ||
|style="vertical-align:top; background-color: #F0F8FF;;"| [[jgz:V6.12.9.5_kwalificatie_JGZ_vaccinatiecoördinator|Praeventis_Vaccinatiecoördinator]] | |style="vertical-align:top; background-color: #F0F8FF;;"| [[jgz:V6.12.9.5_kwalificatie_JGZ_vaccinatiecoördinator|Praeventis_Vaccinatiecoördinator]] | ||
|style="background-color: #F0F8FF;"| | |style="background-color: #F0F8FF;"| | ||
| | |-style="background-color: #4683C0;; color: white; text-align:left;" | ||
|-style="background-color: #F0F8FF;" | |||
{| class="wikitable" | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|Versie || Systeemrol kwalificatie || Opmerking | |||
|-style="background-color: #4683C0;; color: white; text-align:left;" | |||
|| || Neonatale Hielprikscreening || | |||
|-style="background-color: #F0F8FF;" | |||
|6.12.9.5 | |||
|style="vertical-align:top; background-color: #F0F8FF;;"| [[jgz:V6.12.9.5_kwalificatie_DDJGZ_Hielprikuitvoerder|DDJGZ_Hielprikuitvoerder ]] | |||
|style="background-color: #F0F8FF;"| | |||
|-style="background-color: #F0F8FF;" | |||
|6.12.9.5 | |||
|style="vertical-align:top; background-color: #F0F8FF;;"| [[jgz:V6.12.9.5_kwalificatie_JGZ_Hielprikcoördinator |Praeventis_Hielprikcoördinator]] | |||
|style="background-color: #F0F8FF;"| | |||
|-style="background-color: #4683C0;; color: white; text-align:left;" | |||
|-style="background-color: #F0F8FF;" | |||
Versie van 15 mei 2020 14:39
Introductie
Kwalificatie aansluiten op de kwalificatieomgeving
Kwalificatiescripts en testmateriaal
Dit hoofdstuk bevat de scripts voor kwalificaties en testdoeleinden.
Kwalificatiescripts
| Versie | Systeemrol kwalificatie | Opmerking |
| Dossieroverdracht | ||
| 6.12.9.5 | dossieroverdrager sturend systeem 0_3 | |
| 6.12.9.5 | dossieroverdrager sturend systeem 0_13 | |
| 6.12.9.5 | dossieroverdrager ontvangend systeem 0_3 | |
| 6.12.9.5 | dossieroverdrager ontvangend systeem 0_13 |
| Versie | Systeemrol kwalificatie | Opmerking |
| Rijksvaccinatieprogramma | ||
| 6.12.9.5 | DDJGZ_Vaccinatieuitvoerder | |
| 6.12.9.5 | Praeventis_Vaccinatiecoördinator |
| Versie | Systeemrol kwalificatie | Opmerking |
| Neonatale Hielprikscreening | ||
| 6.12.9.5 | DDJGZ_Hielprikuitvoerder | |
| 6.12.9.5 | Praeventis_Hielprikcoördinator |