Gebz:V1.0 FHIR IG V2.3 transaction prio1 vorige zwangerschap: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
=Addendum Prio1 | =Addendum Prio1 vorige zwangerschap= | ||
{{IssueBox|Generated code, do not change by hand}} | {{IssueBox|Generated code, do not change by hand}} | ||
= | =prio1_vorige_zwangerschap= | ||
<section begin=transaction /> | <section begin=transaction /> | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| Regel 182: | Regel 182: | ||
||Vrouw | ||Vrouw | ||
||1 .. 1 | ||1 .. 1 | ||
||[https://simplifier.net/ | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/bc-Woman bc-Woman] | ||
||Patient | ||Patient | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 192: | Regel 192: | ||
||   Burgerservicenummer | ||   Burgerservicenummer | ||
||1 .. 1 | ||1 .. 1 | ||
||[https://simplifier.net/ | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/bc-Woman bc-Woman] | ||
||Patient.identifier | ||Patient.identifier | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 201: | Regel 201: | ||
||   Naamgegevens | ||   Naamgegevens | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
||[https://simplifier.net/ | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/bc-Woman bc-Woman] | ||
||Patient.name | ||Patient.name | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 210: | Regel 210: | ||
||      Voornamen | ||      Voornamen | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
||[https://simplifier.net/ | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/bc-Woman bc-Woman] | ||
||Patient.name.given | ||Patient.name.given | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 219: | Regel 219: | ||
||      Initialen | ||      Initialen | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
||[https://simplifier.net/ | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/bc-Woman bc-Woman] | ||
||Patient.name.given | ||Patient.name.given | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-4 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-4 example] | ||
| Regel 228: | Regel 228: | ||
||      Roepnaam | ||      Roepnaam | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
||[https://simplifier.net/ | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/bc-Woman bc-Woman] | ||
||Patient.name.given | ||Patient.name.given | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 237: | Regel 237: | ||
||      Achternaam | ||      Achternaam | ||
||1 .. 1 | ||1 .. 1 | ||
||[https://simplifier.net/ | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/bc-Woman bc-Woman] | ||
||Patient.name.family | ||Patient.name.family | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 246: | Regel 246: | ||
||         Soort naam | ||         Soort naam | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
||[https://simplifier.net/ | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/bc-Woman bc-Woman] | ||
||Patient.name.family | ||Patient.name.family | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 255: | Regel 255: | ||
||         Voorvoegsel | ||         Voorvoegsel | ||
||0 .. 1 | ||0 .. 1 | ||
||[https://simplifier.net/ | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/bc-Woman bc-Woman] | ||
||Patient.name.family | ||Patient.name.family | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||
| Regel 264: | Regel 264: | ||
||         Achternaam | ||         Achternaam | ||
||1 .. 1 | ||1 .. 1 | ||
||[https://simplifier.net/ | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/bc-Woman bc-Woman] | ||
||Patient.name.family | ||Patient.name.family | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-3 example] | ||
|| | || | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE;" | ||
|[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | ||
||3 | ||3 | ||
||Zwangerschap | ||Zwangerschap | ||
|| | ||0 .. 1 | ||
||[https://simplifier.net/nictizstu3-zib2017/ | ||[https://simplifier.net/nictizstu3-zib2017/zibpregnancy zib-pregnancy] | ||
||Condition | ||Condition | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/condition-example-duplicate-10 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/condition-example-duplicate-10 example] | ||
| Regel 312: | Regel 282: | ||
||20010 | ||20010 | ||
||   Graviditeit | ||   Graviditeit | ||
|| | ||0 .. 1 | ||
||[https://simplifier.net/nictizstu3-zib2017/ | ||[https://simplifier.net/nictizstu3-zib2017/zibpregnancyGravidity zib-pregnancy-Gravidity] | ||
||Observation.valueQuantity | ||Observation.valueQuantity | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-84 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-84 example] | ||
| Regel 320: | Regel 290: | ||
|- | |- | ||
|[[Bestand:INT.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |[[Bestand:INT.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | ||
|| | ||20150 | ||
||   Pariteit | ||   Pariteit (vóór deze zwangerschap) | ||
|| | ||0 .. 1 | ||
||[https://simplifier.net/nictizstu3-zib2017/ | ||[https://simplifier.net/nictizstu3-zib2017/zibpregnancyParity zib-pregnancy-Parity] | ||
||Observation.valueQuantity | ||Observation.valueQuantity | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-88 example] | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-88 example] | ||
|| | || | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: # | * GET [base]/Observation?code=11977-6{&subject=[vrouwid]&context=[dossierid]&focus=[zwangerschapid]} | ||
|- | |||
|[[Bestand:CD.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |||
||80625 | |||
||   Wijze einde zwangerschap | |||
||0 .. 1 | |||
||[[Gebz:FHIR_bc-PregnancyObservation|bc-PregnancyObservation]] | |||
||Observation.valueCodeableConcept | |||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-72 example] | |||
|| | |||
* GET [base]/Observation?code=EindeZw{&subject=[vrouwid]&context=[dossierid]&focus=[zwangerschapid]} | |||
|- | |||
|[[Bestand:TS.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |||
||20540 | |||
||   Datum einde zwangerschap | |||
||0 .. 1 | |||
||[[Gebz:FHIR_bc-PregnancyObservation|bc-PregnancyObservation]] | |||
||Observation.valueDateTime | |||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-69 example] | |||
|| | |||
* GET [base]/Observation?code=code=118951000146109{&subject=[vrouwid]&context=[dossierid]&focus=[zwangerschapid]} | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE;" | |||
|[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | ||
|| | ||6 | ||
|| | ||Bevalling | ||
|| | ||0 .. 1 | ||
||[https://simplifier.net/ | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/bc-DeliveryProcedure bc-DeliveryProcedure] | ||
|| | ||Procedure | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/ | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/procedure-example example] | ||
|| | || | ||
* GET [base]/Procedure?code=236973005{&subject=[vrouwid]&context=[dossierid]&reasonReference=[zwangerschapid]} | |||
|- | |- | ||
|[[Bestand:TS.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |[[Bestand:TS.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | ||
|| | ||20590 | ||
||    | ||   Tijdstip begin actieve ontsluiting | ||
|| | ||0 .. 1 | ||
||[ | ||[[Gebz:FHIR_bc-DeliveryObservation|bc-DeliveryObservation]] | ||
||Observation.valueDateTime | ||Observation.valueDateTime | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate- | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-63 example] | ||
|| | |||
* GET [base]/Observation?code=249120008{&subject=[vrouwid]&context=[dossierid]&focus=[bevallingid]} | |||
|- | |||
|[[Bestand:PQ.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |||
||82869 | |||
||   Duur actieve ontsluitingsfase (Ontsluitingsduur) | |||
||0 .. 1 | |||
|| | |||
|| | |||
|| | |||
|| | || | ||
* GET [base]/Observation?code= | |- | ||
|[[Bestand:PQ.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |||
||82870 | |||
||   Duur uitdrijving vanaf actief meepersen | |||
||0 .. 1 | |||
|| | |||
|| | |||
|| | |||
|| | |||
|- | |||
|[[Bestand:PQ.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |||
||20640 | |||
||   Hoeveelheid bloedverlies | |||
||0 .. 1 | |||
||[[Gebz:FHIR_bc-DeliveryObservation|bc-DeliveryObservation]] | |||
||Observation.valueQuantity | |||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-138 example] | |||
|| | |||
* GET [base]/Observation?code=64332008{&subject=[vrouwid]&context=[dossierid]&focus=[bevallingid]} | |||
|- | |||
|[[Bestand:CD.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |||
||80673 | |||
||   Conditie perineum postpartum | |||
||0 .. 1 | |||
||[[Gebz:FHIR_bc-DeliveryObservation|bc-DeliveryObservation]] | |||
||Observation.valueCodeableConcept | |||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-75 example] | |||
|| | |||
* GET [base]/Observation?code=364297003{&subject=[vrouwid]&context=[dossierid]&focus=[bevallingid]} | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE;" | ||
|[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | ||
|| | ||7 | ||
|| | ||Uitkomst (per kind) | ||
||0 .. * | ||0 .. * | ||
||[https://simplifier.net/ | || | ||
|| | || | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/ | || | ||
|| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |||
||40002 | |||
||   Baring | |||
||1 .. 1 | |||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/bc-Birth bc-Birth] | |||
||Procedure | |||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/procedure-example-duplicate-4 example] | |||
|| | |||
* GET [base]/Observation?code=3950001{&subject=[vrouwid]&context=[dossierid]&focus=[geboorteid]&focus=[kindid]} | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |||
||40006 | |||
||      Demografische gegevens | |||
||0 .. 1 | |||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/bc-Child bc-Child] | |||
||Patient | |||
|| | |||
|| | |||
* GET [base]/Patient/[kindid] | |||
|- | |||
|[[Bestand:TS.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |||
||40050 | |||
||         Geboortedatum | |||
||0 .. 1 | |||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/bc-Child bc-Child] | |||
||Patient.birthdate & patient.birthtime (extension) | |||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/patient-example-duplicate-5 example] | |||
|| | |||
* GET [base]/Patient/[kindid] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |||
||71 | |||
||      Kindspecifieke maternale gegevens | |||
||0 .. 1 | |||
|| | |||
|| | |||
|| | |||
|| | || | ||
|- | |- | ||
|[[Bestand:TS.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |[[Bestand:TS.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | ||
|| | ||30030 | ||
||    | ||         Tijdstip actief meepersen | ||
|| | ||0 .. 1 | ||
||[https://simplifier.net/ | ||[[Gebz:FHIR_bc-BirthObservation|bc-BirthObservation]] | ||
|| | ||Observation.valueDateTime | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/ | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-65 example] | ||
|| | |||
* GET [base]/Observation?code=249163006{&subject=[vrouwid]&context=[dossierid]&focus=[geboorteid]} | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |||
||72 | |||
||      Kindspecifieke uitkomstgegevens | |||
||0 .. 1 | |||
|| | |||
|| | |||
|| | |||
|| | |||
|- | |||
|[[Bestand:CD.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |||
||80626 | |||
||         Type partus | |||
||0 .. 1 | |||
||[[Gebz:FHIR_bc-BirthObservation|bc-BirthObservation]] | |||
||Observation.valueCode | |||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-67 example] | |||
|| | |||
* GET [base]/Observation?code=364336006{&subject=[vrouwid]&context=[dossierid]&focus=[geboorteid]} | |||
|- | |||
|[[Bestand:PQ.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |||
||20062 | |||
||         Zwangerschapsduur | |||
||0 .. 1 | |||
|| | |||
|| | |||
|| | |||
|| | || | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | ||
|[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | ||
|| | ||40189 | ||
||    | ||         Vaginale kunstverlossing (groep) | ||
|| | ||0 .. 1 | ||
||[https://simplifier.net/ | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/bc-ObstetricProcedure bc-ObstetricProcedure] | ||
|| | ||Procedure | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/ | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/procedure-example-duplicate-3 example] | ||
|| | |||
|- | |||
|[[Bestand:CD.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |||
||40190 | |||
||            Vaginale kunstverlossing | |||
||0 .. 1 | |||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/bc-ObstetricProcedure bc-ObstetricProcedure] | |||
||Procedure.code | |||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/procedure-example-duplicate-3 example] | |||
|| | || | ||
* GET [base]/Procedure?code=3311000146109{&subject=[vrouwid]&context=[dossierid]&partof=[bevallingid,uitdrijvingsfaseid]} | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | ||
|[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |[[Bestand:Container.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | ||
|| | ||80766 | ||
||       | ||         Lichamelijk onderzoek kind | ||
|| | ||0 .. 1 | ||
||[https://simplifier.net/ | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/bc-PhysicalExamination bc-PhysicalExamination] | ||
||DiagnosticReport | ||DiagnosticReport | ||
|| | || | ||
|| | || | ||
|- | |||
|[[Bestand:INT.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |||
||40071 | |||
||            Apgarscore na 5 min. | |||
||0 .. 1 | |||
||[https://simplifier.net/nictizstu3-zib2017/zibApgarScore zib-ApgarScore] | |||
||Observation.valueQuantity | |||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-77 example] | |||
|| | |||
* GET [base]/Observation?code=9274-2{&subject=[kindid]&context=[dossierid]} | |||
|- | |- | ||
|[[Bestand:PQ.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | |[[Bestand:PQ.png|16px|link=Beschrijving_en_gebruik_datatypes]] | ||
|| | ||40060 | ||
||          | ||            Geboortegewicht | ||
|| | ||0 .. 1 | ||
||[ | ||[[Gebz:FHIR_bc-ChildObservation|bc-ChildObservation]] | ||
||Observation.valueQuantity | ||Observation.valueQuantity | ||
||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate- | ||[https://simplifier.net/geboortezorg-stu3/observation-example-duplicate-180 example] | ||
|| | || | ||
* GET [base]/Observation?code= | * GET [base]/Observation?code=8339-4{&subject=[kindid]&context=[dossierid]} | ||
|} | |} | ||
<section end=transaction /> | <section end=transaction /> | ||
Versie van 20 aug 2020 09:39
Addendum Prio1 vorige zwangerschap
|
Generated code, do not change by hand |
prio1_vorige_zwangerschap
| PWD 2.3 to FHIR | ||||||||||||
| Type | # | Concept | Card | Profile | Mapping | Example | Search URL | |||||
| 1 | Zorgverlener/Zorginstelling | 1 .. 1 | | nl-core-practitioner nl-core-organization | nl-core-practitioner | Organization | Practitioner | example | |||||||
| 10020 | Zorginstelling | 1 .. 1 | nl-core-organization | Organization | example |
| ||||||
| 10021 | Zorginstelling OID | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.identifier | example | |||||||
| 10022 | Zorginstelling AGB-ID | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.identifier | example | |||||||
| 10023 | Zorginstelling LVR-ID | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.identifier | example | |||||||
| 10024 | Zorginstelling URA | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.identifier | example | |||||||
| 10026 | Naam zorginstelling | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.name | example | |||||||
| 10027 | Adres zorginstelling | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.address | example | |||||||
| 10032 | Straatnaam | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.address.line.Extension.streetName | example | |||||||
| 10033 | Huisnummer | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.address.line.Extension.HouseNumber | example | |||||||
| 10034 | Huisletter/huisnummertoevoeging | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.address.line.Extension.BuildingNumberSuffix | example | |||||||
| 10041 | Postcode | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.address.postalCode | example | |||||||
| 10036 | Plaatsnaam | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.address.city | example | |||||||
| 10037 | Gemeentenaam | 0 .. 1 | ||||||||||
| 10038 | Land | 0 .. 1 | nl-core-organization | Organization.address.country | example | |||||||
| 10039 | Adrestype | 0 .. 1 | ||||||||||
| 10029 | Type zorginstelling | 0 .. 1 | ||||||||||
| 82019 | Type zorginstelling (bij verwijzing) | 0 .. 1 | ||||||||||
| 2 | Vrouw | 1 .. 1 | bc-Woman | Patient | example |
| ||||||
| 10030 | Burgerservicenummer | 1 .. 1 | bc-Woman | Patient.identifier | example | |||||||
| 10035 | Naamgegevens | 0 .. 1 | bc-Woman | Patient.name | example | |||||||
| 10042 | Voornamen | 0 .. 1 | bc-Woman | Patient.name.given | example | |||||||
| 82359 | Initialen | 0 .. 1 | bc-Woman | Patient.name.given | example | |||||||
| 82360 | Roepnaam | 0 .. 1 | bc-Woman | Patient.name.given | example | |||||||
| 82361 | Achternaam | 1 .. 1 | bc-Woman | Patient.name.family | example | |||||||
| 82362 | Soort naam | 0 .. 1 | bc-Woman | Patient.name.family | example | |||||||
| 82363 | Voorvoegsel | 0 .. 1 | bc-Woman | Patient.name.family | example | |||||||
| 10043 | Achternaam | 1 .. 1 | bc-Woman | Patient.name.family | example | |||||||
| 3 | Zwangerschap | 0 .. 1 | zib-pregnancy | Condition | example |
| ||||||
| 20010 | Graviditeit | 0 .. 1 | zib-pregnancy-Gravidity | Observation.valueQuantity | example |
| ||||||
| 20150 | Pariteit (vóór deze zwangerschap) | 0 .. 1 | zib-pregnancy-Parity | Observation.valueQuantity | example |
| ||||||
| 80625 | Wijze einde zwangerschap | 0 .. 1 | bc-PregnancyObservation | Observation.valueCodeableConcept | example |
| ||||||
| 20540 | Datum einde zwangerschap | 0 .. 1 | bc-PregnancyObservation | Observation.valueDateTime | example |
| ||||||
| 6 | Bevalling | 0 .. 1 | bc-DeliveryProcedure | Procedure | example |
| ||||||
| 20590 | Tijdstip begin actieve ontsluiting | 0 .. 1 | bc-DeliveryObservation | Observation.valueDateTime | example |
| ||||||
| 82869 | Duur actieve ontsluitingsfase (Ontsluitingsduur) | 0 .. 1 | ||||||||||
| 82870 | Duur uitdrijving vanaf actief meepersen | 0 .. 1 | ||||||||||
| 20640 | Hoeveelheid bloedverlies | 0 .. 1 | bc-DeliveryObservation | Observation.valueQuantity | example |
| ||||||
| 80673 | Conditie perineum postpartum | 0 .. 1 | bc-DeliveryObservation | Observation.valueCodeableConcept | example |
| ||||||
| 7 | Uitkomst (per kind) | 0 .. * | ||||||||||
| 40002 | Baring | 1 .. 1 | bc-Birth | Procedure | example |
| ||||||
| 40006 | Demografische gegevens | 0 .. 1 | bc-Child | Patient |
| |||||||
| 40050 | Geboortedatum | 0 .. 1 | bc-Child | Patient.birthdate & patient.birthtime (extension) | example |
| ||||||
| 71 | Kindspecifieke maternale gegevens | 0 .. 1 | ||||||||||
| 30030 | Tijdstip actief meepersen | 0 .. 1 | bc-BirthObservation | Observation.valueDateTime | example |
| ||||||
| 72 | Kindspecifieke uitkomstgegevens | 0 .. 1 | ||||||||||
| 80626 | Type partus | 0 .. 1 | bc-BirthObservation | Observation.valueCode | example |
| ||||||
| 20062 | Zwangerschapsduur | 0 .. 1 | ||||||||||
| 40189 | Vaginale kunstverlossing (groep) | 0 .. 1 | bc-ObstetricProcedure | Procedure | example | |||||||
| 40190 | Vaginale kunstverlossing | 0 .. 1 | bc-ObstetricProcedure | Procedure.code | example |
| ||||||
| 80766 | Lichamelijk onderzoek kind | 0 .. 1 | bc-PhysicalExamination | DiagnosticReport | ||||||||
| 40071 | Apgarscore na 5 min. | 0 .. 1 | zib-ApgarScore | Observation.valueQuantity | example |
| ||||||
| 40060 | Geboortegewicht | 0 .. 1 | bc-ChildObservation | Observation.valueQuantity | example |
| ||||||