Sjabloon:Getnsinfo/doc: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Documentation subpage}} Deze template is geeft de weergavenaam bij een namespace prefix. == Gebruik == Het sjabloon ondersteunt 1 parameter met daarin de prefix...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 6: | Regel 6: | ||
Het sjabloon ondersteunt 1 parameter met daarin de prefix. Bij een lege of onbekende prefix komt er geen tekst terug. In onderstaande voorbeeld staat het resultaat tussen > en < omdat een leeg resultaat anders niet opvalt. | Het sjabloon ondersteunt 1 parameter met daarin de prefix. Bij een lege of onbekende prefix komt er geen tekst terug. In onderstaande voorbeeld staat het resultaat tussen > en < omdat een leeg resultaat anders niet opvalt. | ||
{| class="wikitable" border="1" cellpadding="5" | |||
!align="left"|Input | |||
!align="left"|Resultaat | |||
; | !align="left"|Omschrijving | ||
|- | |||
>{{Getnsinfo| | |{{tlx|Getnsinfo|epsos}} | ||
|>{{Getnsinfo|epsos}}< | |||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|hwg}} | |||
; | |>{{Getnsinfo|hwg}}< | ||
| | |||
>{{Getnsinfo}}< | |- | ||
|{{tlx|Getnsinfo|jgz}} | |||
|>{{Getnsinfo|jgz}}< | |||
| | |||
|- | |||
; | |{{tlx|Getnsinfo|mp}} | ||
|>{{Getnsinfo|mp}}< | |||
>{{Getnsinfo|NietBestaandePrefix}}< | | | ||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|peri}} | |||
|>{{Getnsinfo|peri}}< | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="3" style="background-color: white;" |   | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|7cda}} | |||
|>{{Getnsinfo|7cda}}< | |||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|7crpr}} | |||
|>{{Getnsinfo|7crpr}}< | |||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|7con}} | |||
|>{{Getnsinfo|7con}}< | |||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|7jgz}} | |||
|>{{Getnsinfo|7jgz}}< | |||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|7mmgt}} | |||
|>{{Getnsinfo|7mmgt}}< | |||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|7mr}} | |||
|>{{Getnsinfo|7mr}}< | |||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|7ord}} | |||
|>{{Getnsinfo|7ord}}< | |||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|7phcy}} | |||
|>{{Getnsinfo|7phcy}}< | |||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|7prica}} | |||
|>{{Getnsinfo|7prica}}< | |||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|7res}} | |||
|>{{Getnsinfo|7res}}< | |||
| | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|7shme}} | |||
|>{{Getnsinfo|7shme}}< | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="3" style="background-color: white;" |   | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo}} | |||
|>{{Getnsinfo}}< | |||
|Zonder parameter | |||
|- | |||
|{{tlx|Getnsinfo|NietBestaandePrefix}} | |||
|>{{Getnsinfo|NietBestaandePrefix}}< | |||
|Niet-bestaande namespace | |||
|} | |||
Versie van 24 jul 2013 14:47
| Bestand:Edit-copy green.svg | This is a documentation subpage for Sjabloon:Getnsinfo. It contains usage information, categories, interlanguage links and other content that is not part of the original sjabloon page. |
Deze template is geeft de weergavenaam bij een namespace prefix.
Gebruik
Het sjabloon ondersteunt 1 parameter met daarin de prefix. Bij een lege of onbekende prefix komt er geen tekst terug. In onderstaande voorbeeld staat het resultaat tussen > en < omdat een leeg resultaat anders niet opvalt.
| Input | Resultaat | Omschrijving |
|---|---|---|
{{Getnsinfo|epsos}}
|
>epSOS< | |
{{Getnsinfo|hwg}}
|
>Huisartswaarneming< | |
{{Getnsinfo|jgz}}
|
>Jeugdgezondheidszorg< | |
{{Getnsinfo|mp}}
|
>Medicatieproces< | |
{{Getnsinfo|peri}}
|
>Perinatologie< | |
{{Getnsinfo|7cda}}
|
>HL7v3-domein Clinical Document Architecture< | |
{{Getnsinfo|7crpr}}
|
>HL7v3-domein Care Provision< | |
{{Getnsinfo|7con}}
|
>HL7v3-domein Condition< | |
{{Getnsinfo|7jgz}}
|
>HL7v3-domein Jeugdgezondheidszorg< | |
{{Getnsinfo|7mmgt}}
|
>HL7v3-domein Material Management< | |
{{Getnsinfo|7mr}}
|
>HL7v3-domein Medical Records< | |
{{Getnsinfo|7ord}}
|
>HL7v3-domein Orders< | |
{{Getnsinfo|7phcy}}
|
>HL7v3-domein Pharmacy< | |
{{Getnsinfo|7prica}}
|
>HL7v3-domein Primary Care< | |
{{Getnsinfo|7res}}
|
>HL7v3-domein Results< | |
{{Getnsinfo|7shme}}
|
>HL7v3-domein Shared Messages< | |
{{Getnsinfo}}
|
>< | Zonder parameter |
{{Getnsinfo|NietBestaandePrefix}}
|
>< | Niet-bestaande namespace |