mp:V9.2.0 kwalificatie medicatiegegevens MTD addendum: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Nieuwe pagina aangemaakt met ' __NUMBEREDHEADINGS__ {{DISPLAYTITLE:Beschikbaarstellen medicatiegegevens 9 2.0 - MTD: addendum inhoudelijke gegevens kwalificatie}} =Addenda voor inhoudelijke geg...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 61: | Regel 61: | ||
|style="background-color: white;"|Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |style="background-color: white;"|Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | ||
|}<section end=patient-mg-mgr-mg-MTD-MtdWds-0-1 /><section begin=mbhs-mg-mgr-mg-MTD-MtdWds-0-1 /> | |}<section end=patient-mg-mgr-mg-MTD-MtdWds-0-1 /><section begin=mbhs-mg-mgr-mg-MTD-MtdWds-0-1 /> | ||
==== | ==== Scenario 0.1 - MBH_920_MtdWds-JNK==== | ||
{| class="wikitable" width="85%" | {| class="wikitable" width="85%" | ||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Medicatietoediening | |style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Medicatietoediening MBH_920_MtdWds_MTD_1 | ||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | ||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | ||
| Regel 71: | Regel 72: | ||
|colspan="4"|Identificatie | |colspan="4"|Identificatie | ||
|style="background-color: white;"|MBH_920_MtdWds_MTD_1 | |style="background-color: white;"|MBH_920_MtdWds_MTD_1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Toedienings datum tijd | |colspan="4"|Toedienings datum tijd | ||
|style="background-color: white;"|30 jun 2021 12:35 | |style="background-color: white;"|30 jun 2021, om 12:35 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Afgesproken datum tijd | |colspan="4"|Afgesproken datum tijd | ||
|style="background-color: white;"|30 jun 2021 12:00 | |style="background-color: white;"|30 jun 2021, om 12:00 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Volgens afspraak indicator | |||
|style="background-color: white;"|Ja | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Geannuleerd indicator | |colspan="4"|Geannuleerd indicator | ||
| Regel 107: | Regel 104: | ||
|colspan="3"|Eenheid | |colspan="3"|Eenheid | ||
|style="background-color: white;"|stuk (code = '245' in codeSystem 'G-Standaard thesaurus basiseenheden') | |style="background-color: white;"|stuk (code = '245' in codeSystem 'G-Standaard thesaurus basiseenheden') | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Toedieningsweg | |colspan="4"|Toedieningsweg | ||
| Regel 116: | Regel 110: | ||
|colspan="4"|Prik plak locatie | |colspan="4"|Prik plak locatie | ||
|style="background-color: white;"|toch maar oraal gegeven | |style="background-color: white;"|toch maar oraal gegeven | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Toediener | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="4"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Mantelzorger | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Contactpersoon | |||
|style="background-color: white;"|Zie [[#ContactPersoonAnnetteDeVries|Contactpersoon: ContactPersoonAnnetteDeVries]] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geneesmiddel - primaire code | |||
|style="background-color: white;"|IBUPROFEN TABLET 600MG (code = '17469' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geneesmiddel - generiekere code | |||
|style="background-color: white;"|IBUPROFEN TABLET 600MG (code = '42080' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Toelichting | |||
|style="background-color: white;"|toelichting in vrije tekst | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="5"|Relatie medicatieafspraak | |colspan="5"|Relatie medicatieafspraak | ||
| Regel 137: | Regel 151: | ||
|colspan="3"|Identificatie | |colspan="3"|Identificatie | ||
|style="background-color: white;"|MBH_920_MtdWds_WDS_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.999.1) | |style="background-color: white;"|MBH_920_MtdWds_WDS_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.999.1) | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
| | |colspan="4"|MBH identificatie | ||
| | |style="background-color: white;"|MBH_920_MtdWds-JNK (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
|- | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" width="85%" | {| class="wikitable" width="85%" | ||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Medicatietoediening | |style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Medicatietoediening MBH_920_MtdWds_MTD_2 | ||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | ||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | ||
| Regel 162: | Regel 164: | ||
|colspan="4"|Identificatie | |colspan="4"|Identificatie | ||
|style="background-color: white;"|MBH_920_MtdWds_MTD_2 | |style="background-color: white;"|MBH_920_MtdWds_MTD_2 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Toedienings datum tijd | |colspan="4"|Toedienings datum tijd | ||
|style="background-color: white;"|30 jun 2021 10:35 | |style="background-color: white;"|30 jun 2021, om 10:35 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Afgesproken datum tijd | |colspan="4"|Afgesproken datum tijd | ||
|style="background-color: white;"|30 jun 2021 16:00 | |style="background-color: white;"|30 jun 2021, om 16:00 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Volgens afspraak indicator | |||
|style="background-color: white;"|Nee | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Geannuleerd indicator | |colspan="4"|Geannuleerd indicator | ||
| Regel 198: | Regel 196: | ||
|colspan="3"|Eenheid | |colspan="3"|Eenheid | ||
|style="background-color: white;"|stuk (code = '245' in codeSystem 'G-Standaard thesaurus basiseenheden') | |style="background-color: white;"|stuk (code = '245' in codeSystem 'G-Standaard thesaurus basiseenheden') | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|Toedieningsweg | |colspan="4"|Toedieningsweg | ||
| Regel 224: | Regel 219: | ||
|colspan="4"|Prik plak locatie | |colspan="4"|Prik plak locatie | ||
|style="background-color: white;"|toch maar oraal gegeven | |style="background-color: white;"|toch maar oraal gegeven | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Toediener | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="4"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Zorgverlener | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Zorgverlener | |||
|style="background-color: white;"|Zie [[#UZI-000001111-PeterVanPulver|Zorgverlener: UZI-000001111-PeterVanPulver]] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Medicatie toediening reden van afwijken | |||
|style="background-color: white;"|Product niet meer leverbaar (code = 'DISCONT' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.8') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geneesmiddel - primaire code | |||
|style="background-color: white;"|IBUPROFEN TABLET 600MG (code = '17469' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geneesmiddel - generiekere code | |||
|style="background-color: white;"|IBUPROFEN TABLET 600MG (code = '42080' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Toelichting | |||
|style="background-color: white;"|toelichting in vrije tekst | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="5"|Relatie medicatieafspraak | |colspan="5"|Relatie medicatieafspraak | ||
| Regel 245: | Regel 263: | ||
|colspan="3"|Identificatie | |colspan="3"|Identificatie | ||
|style="background-color: white;"|MBH_920_MtdWds_WDS_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.999.1) | |style="background-color: white;"|MBH_920_MtdWds_WDS_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.999.1) | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | ||
|colspan="4"|MBH identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_920_MtdWds-JNK (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | |||
|colspan="4"| | |||
|style="background-color: white;"| | |||
|} | |} | ||
==== Bouwstenen ==== | ==== Bouwstenen ==== | ||
Versie van 1 jul 2021 16:54
__NUMBEREDHEADINGS__
Addenda voor inhoudelijke gegevens
Overzicht van scenario's voor sturend/beschikbaarstellend systeem
Scenarioset 0
| Scenario | Screenshots? | Beschrijving |
| 0.1 | Alle bouwstenen van de patiënt, zonder aanvullende filter criteria (Antwoord: bericht met alle bouwstenen) |
Overzicht van scenario's voor ontvangend/raadplegend systeem
Scenarioset 0
| Scenario | Beschrijving |
| 0.1 | Alle bouwstenen van de patiënt, zonder aanvullende filter criteria (Antwoord: bericht met alle bouwstenen) |
MP KWALIFICATIE Medicatiegegevens MGB Scenarioset 0 (filterqueries)
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | S. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Jankie | |||
| Identificatienummer | 999910437 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 8 mei 1954 | |||
| Geslacht | Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Scenario 0.1 - MBH_920_MtdWds-JNK
| Medicatietoediening MBH_920_MtdWds_MTD_1 | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Identificatie | MBH_920_MtdWds_MTD_1 | |||
| Toedienings datum tijd | 30 jun 2021, om 12:35 | |||
| Afgesproken datum tijd | 30 jun 2021, om 12:00 | |||
| Volgens afspraak indicator | Ja | |||
| Geannuleerd indicator | Nee | |||
| Toegediende hoeveelheid | ||||
| Aantal | 2 | |||
| Eenheid | stuk (code = '245' in codeSystem 'G-Standaard thesaurus basiseenheden') | |||
| Afgesproken hoeveelheid | ||||
| Aantal | 2 | |||
| Eenheid | stuk (code = '245' in codeSystem 'G-Standaard thesaurus basiseenheden') | |||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen') | |||
| Prik plak locatie | toch maar oraal gegeven | |||
| Toediener | ||||
| Mantelzorger | ||||
| Contactpersoon | Zie Contactpersoon: ContactPersoonAnnetteDeVries | |||
| Geneesmiddel - primaire code | IBUPROFEN TABLET 600MG (code = '17469' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | |||
| Geneesmiddel - generiekere code | IBUPROFEN TABLET 600MG (code = '42080' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | |||
| Toelichting | toelichting in vrije tekst | |||
| Relatie medicatieafspraak | ||||
| Identificatie | MBH_920_MtdWds_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | |||
| Relatie toedieningsafspraak | ||||
| Identificatie | MBH_920_MtdWds_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1) | |||
| Relatie wisselend doseerschema | ||||
| Identificatie | MBH_920_MtdWds_WDS_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.999.1) | |||
| MBH identificatie | MBH_920_MtdWds-JNK (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | |||
| Medicatietoediening MBH_920_MtdWds_MTD_2 | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Identificatie | MBH_920_MtdWds_MTD_2 | |||
| Toedienings datum tijd | 30 jun 2021, om 10:35 | |||
| Afgesproken datum tijd | 30 jun 2021, om 16:00 | |||
| Volgens afspraak indicator | Nee | |||
| Geannuleerd indicator | Ja | |||
| Toegediende hoeveelheid | ||||
| Aantal | 2 | |||
| Eenheid | stuk (code = '245' in codeSystem 'G-Standaard thesaurus basiseenheden') | |||
| Afgesproken hoeveelheid | ||||
| Aantal | 6 | |||
| Eenheid | stuk (code = '245' in codeSystem 'G-Standaard thesaurus basiseenheden') | |||
| Toedieningsweg | Oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen') | |||
| Toedieningssnelheid | ||||
| Waarde | ||||
| Nominale waarde | 3 stuks | |||
| Eenheid | stuk (code = '245' in codeSystem 'G-Standaard thesaurus basiseenheden') | |||
| Tijdseenheid | 3 uur | |||
| Prik plak locatie | toch maar oraal gegeven | |||
| Toediener | ||||
| Zorgverlener | ||||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: UZI-000001111-PeterVanPulver | |||
| Medicatie toediening reden van afwijken | Product niet meer leverbaar (code = 'DISCONT' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.8') | |||
| Geneesmiddel - primaire code | IBUPROFEN TABLET 600MG (code = '17469' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | |||
| Geneesmiddel - generiekere code | IBUPROFEN TABLET 600MG (code = '42080' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | |||
| Toelichting | toelichting in vrije tekst | |||
| Relatie medicatieafspraak | ||||
| Identificatie | MBH_920_MtdWds_MA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | |||
| Relatie toedieningsafspraak | ||||
| Identificatie | MBH_920_MtdWds_TA_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1) | |||
| Relatie wisselend doseerschema | ||||
| Identificatie | MBH_920_MtdWds_WDS_1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.999.1) | |||
| MBH identificatie | MBH_920_MtdWds-JNK (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | |||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Contactpersoon met id: ContactPersoonAnnetteDeVries | ||||
| Naamgegevens | Annette de Vries | |||
| Rol | ||||
| Zorgverlener met id: UZI-000001111-PeterVanPulver | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Peter van Pulver | |||
| Specialisme | Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: URA-00001111-HuisartsenpraktijkPulverPartners | |||
| Zorgaanbieder met id: URA-00001111-HuisartsenpraktijkPulverPartners | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 00001111 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |||
| Adresgegevens | Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp | |||