mp:V9.2.0 kwalificatie mgb addendum: verschil tussen versies

Uit informatiestandaarden
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Wetering (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met ' __NUMBEREDHEADINGS__ {{DISPLAYTITLE:Sturen medicatiegebruik 9.2.0: addendum inhoudelijke gegevens kwalificatie}} =Addenda voor inhoudelijke gegevens= == Overzicht...'
 
Titia van Malestein (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 12: Regel 12:
| Scenario|| Screenshots?|| Beschrijving|| MBH id|| MGB id
| Scenario|| Screenshots?|| Beschrijving|| MBH id|| MGB id
|-style="vertical-align:top;|style="background-color: white;"
|-style="vertical-align:top;|style="background-color: white;"
|999|| || <div>Test arianne</div>|| MBH_920_start_eind-BSC|| MBH_920_start_eind_MGB-BSC
|999|| || <div>Test arianne</div>|| MBH_920_start_eind|| MBH_920_start_eind_MGB
|}
|}
<section end=overview-MGBS- />
<section end=overview-MGBS- />
Regel 23: Regel 23:
| Scenario|| Beschrijving|| MBH id|| MGB id
| Scenario|| Beschrijving|| MBH id|| MGB id
|-style="vertical-align:top;|style="background-color: white;"
|-style="vertical-align:top;|style="background-color: white;"
|999|| <div>Test arianne</div>|| MBH_920_start_eind-BSC|| MBH_920_start_eind_MGB-BSC
|999|| <div>Test arianne</div>|| MBH_920_start_eind|| MBH_920_start_eind_MGB
|}
|}
<section end=overview-MGBO- />
<section end=overview-MGBO- />
== Test arianne==
== Test arianne==
<section begin=sg-sgr-arianne-test-999 /><section begin=patient-sg-sgr-arianne-test-999 />
<section begin=sg-sgr-arianne-test-999 /><section begin=patient-sg-sgr-arianne-test-999 /><section end=patient-sg-sgr-arianne-test-999 /><section begin=mbhs-sg-sgr-arianne-test-999 />
{| class="wikitable" width="85%"
==== Scenario 999 - MBH_920_start_eind====
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;"  colspan="5" | Patiënt
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;"
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement
|| Waarde
 
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" 
|colspan="5"|Naamgegevens
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="7"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="3"|Initialen
|style="background-color: white;"|A.
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="3"|Naamgebruik
|style="background-color: white;"|Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4')
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" 
|colspan="4"|Geslachtsnaam
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="3"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="2"|Voorvoegsels
|style="background-color: white;"|van de
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="2"|Achternaam
|style="background-color: white;"|XXX_Boschman
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="4"|Identificatienummer
|style="background-color: white;"|999912100 [BSN]
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="4"|Geboortedatum
|style="background-color: white;"|8 jan 1964
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="4"|Geslacht
|style="background-color: white;"|Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender')
|}<section end=patient-sg-sgr-arianne-test-999 /><section begin=mbhs-sg-sgr-arianne-test-999 />
==== Scenario 999 - MBH_920_start_eind-BSC====


{| class="wikitable" width="85%"
{| class="wikitable" width="85%"
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;"  colspan="4" | Medicatiegebruik MBH_920_start_eind_MGB-BSC
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;"  colspan="4" | Medicatiegebruik MBH_920_start_eind_MGB
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;"  
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;"  
|colspan="3" width="25%"| Gegevenselement
|colspan="3" width="25%"| Gegevenselement
Regel 74: Regel 38:
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="3"|Identificatie
|colspan="3"|Identificatie
|style="background-color: white;"|MBH_920_start_eind_MGB-BSC (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
|style="background-color: white;"|MBH_920_start_eind_MGB (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="3"|Medicatiegebruik datum tijd
|colspan="3"|Medicatiegebruik datum tijd
Regel 90: Regel 54:
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="2"|Zorgverlener
|colspan="2"|Zorgverlener
|style="background-color: white;"|Zie [[#uuid_c7767296-e33e-11eb-2032-020000000000|Zorgverlener: uuid_c7767296-e33e-11eb-2032-020000000000]]
|style="background-color: white;"|Zie [[#Peter_van_Pulver|Zorgverlener: Peter_van_Pulver]]
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|colspan="4"|Informant
|colspan="4"|Informant
Regel 104: Regel 68:
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="2"|Zorgverlener
|colspan="2"|Zorgverlener
|style="background-color: white;"|Zie [[#uuid_c77672a8-e33e-11eb-2032-020000000000|Zorgverlener: uuid_c77672a8-e33e-11eb-2032-020000000000]]
|style="background-color: white;"|Zie [[#Peter_van_Pulver|Zorgverlener: Peter_van_Pulver]]
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="3"|Geneesmiddel - primaire code
|colspan="3"|Geneesmiddel - primaire code
|style="background-color: white;"|METOCLOPRAMIDE HCL PCH TABLET 10MG (code = '560308' in codeSystem 'G-Standaar HPK')
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="3"|Geneesmiddel - generiekere code
|style="background-color: white;"|METOCLOPRAMIDE TABLET 10MG (code = '6947' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
|style="background-color: white;"|METOCLOPRAMIDE TABLET 10MG (code = '6947' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
Regel 133: Regel 94:
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="2"|Identificatie
|colspan="2"|Identificatie
|style="background-color: white;"|MBH_920_start_eind_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.422037009.1)
|style="background-color: white;"|MBH_920_start_eind_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="3"|MBH identificatie
|colspan="3"|MBH identificatie
|style="background-color: white;"|MBH_920_start_eind-BSC (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
|style="background-color: white;"|MBH_920_start_eind (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)
|}
|}
==== Bouwstenen ====
==== Bouwstenen ====
Regel 146: Regel 107:


|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|colspan="5"|<span id="uuid_c7767296-e33e-11eb-2032-020000000000" title="Intern ID = uuid_c7767296-e33e-11eb-2032-020000000000">Zorgverlener uuid_c7767296-e33e-11eb-2032-020000000000</span>
|colspan="5"|<span id="Peter_van_Pulver" title="Intern ID = Peter_van_Pulver">Zorgverlener Peter_van_Pulver</span>
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="7"|
|rowspan="7"|
Regel 154: Regel 115:
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="3"|Naamgegevens
|colspan="3"|Naamgegevens
|style="background-color: white;"|Peter van Pulver
|style="background-color: white;"|Peter van Pulver
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="3"|Specialisme
|colspan="3"|Specialisme
|style="background-color: white;"|Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
|style="background-color: white;"|Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)')
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|colspan="4"|Zorgaanbieder
|colspan="4"|Zorgaanbieder
Regel 164: Regel 125:
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="2"|Zorgaanbieder
|colspan="2"|Zorgaanbieder
|style="background-color: white;"|Zie [[#uuid_c776729f-e33e-11eb-2032-020000000000|Zorgaanbieder: uuid_c776729f-e33e-11eb-2032-020000000000]]
|style="background-color: white;"|Zie [[#Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners|Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners]]
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"   
|colspan="5"|<span id="uuid_c77672a8-e33e-11eb-2032-020000000000" title="Intern ID = uuid_c77672a8-e33e-11eb-2032-020000000000">Zorgverlener uuid_c77672a8-e33e-11eb-2032-020000000000</span>
|colspan="5"|<span id="Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners" title="Intern ID = Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners">Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners</span>
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="7"|
|rowspan="4"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="3"|Zorgverlener identificatienummer
|style="background-color: white;"|000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="3"|Naamgegevens
|style="background-color: white;"|Peter van Pulver
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="3"|Specialisme
|style="background-color: white;"|Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))')
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" 
|colspan="4"|Zorgaanbieder
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="2"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="2"|Zorgaanbieder
|style="background-color: white;"|Zie [[#uuid_c77672b2-e33e-11eb-2032-020000000000|Zorgaanbieder: uuid_c77672b2-e33e-11eb-2032-020000000000]]
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" 
|colspan="5"|<span id="uuid_c776729f-e33e-11eb-2032-020000000000" title="Intern ID = uuid_c776729f-e33e-11eb-2032-020000000000">Zorgaanbieder uuid_c776729f-e33e-11eb-2032-020000000000</span>
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="3"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="3"|Zorgaanbieder identificatienummer
|colspan="3"|Zorgaanbieder identificatienummer
Regel 194: Regel 135:
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="3"|Organisatie naam
|colspan="3"|Organisatie naam
|style="background-color: white;"|00001111
|style="background-color: white;"|Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" 
|colspan="5"|<span id="uuid_c77672b2-e33e-11eb-2032-020000000000" title="Intern ID = uuid_c77672b2-e33e-11eb-2032-020000000000">Zorgaanbieder uuid_c77672b2-e33e-11eb-2032-020000000000</span>
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|rowspan="3"|
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="3"|Zorgaanbieder identificatienummer
|colspan="3"|Adresgegevens
|style="background-color: white;"|00001111 (in identificerend systeem: URA)
|style="background-color: white;"|Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;"
|colspan="3"|Organisatie naam
|style="background-color: white;"|
|}<section end=mbhs-sg-sgr-arianne-test-999 /><section end=sg-sgr-arianne-test-999 />
|}<section end=mbhs-sg-sgr-arianne-test-999 /><section end=sg-sgr-arianne-test-999 />


[[Categorie:Kwalificatie]]
[[Categorie:Kwalificatie]]

Versie van 12 aug 2021 08:03

__NUMBEREDHEADINGS__


Addenda voor inhoudelijke gegevens

Overzicht van scenario's voor sturend/beschikbaarstellend systeem

Scenarioset

Scenario Screenshots? Beschrijving MBH id MGB id
999
Test arianne
MBH_920_start_eind MBH_920_start_eind_MGB

Overzicht van scenario's voor ontvangend systeem

Scenarioset

Scenario Beschrijving MBH id MGB id
999
Test arianne
MBH_920_start_eind MBH_920_start_eind_MGB

Test arianne

Scenario 999 - MBH_920_start_eind

Medicatiegebruik MBH_920_start_eind_MGB
Gegevenselement Waarde
Identificatie MBH_920_start_eind_MGB (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.6.1)
Medicatiegebruik datum tijd T + 6 dagen om 10:59:59 uur
Gebruik indicator Ja
Volgens afspraak indicator Ja
Voorschrijver
Zorgverlener Zie Zorgverlener: Peter_van_Pulver
Informant
Informant is patient Ja
Auteur
Zorgverlener Zie Zorgverlener: Peter_van_Pulver
Geneesmiddel - primaire code METOCLOPRAMIDE TABLET 10MG (code = '6947' in codeSystem 'G-Standaard PRK')
Geneesmiddel - generiekere code METOCLOPRAMIDE TABLET 10MG (code = '19429' in codeSystem 'G-Standaard GPK')
Gebruiksinstructie
Omschrijving 1 stuk, oraal
Toedieningsweg oraal (code = '9' in codeSystem 'G-Standaard Toedieningswegen (tabel 7)')
Doseerinstructie 1 stuk
Relatie medicatieafspraak
Identificatie MBH_920_start_eind_MA (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1)
MBH identificatie MBH_920_start_eind (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1)

Bouwstenen

Bouwstenen
Gegevenselement Waarde
Zorgverlener Peter_van_Pulver
Zorgverlener identificatienummer 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen)
Naamgegevens Peter van Pulver
Specialisme Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)')
Zorgaanbieder
Zorgaanbieder Zie Zorgaanbieder: Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners
Zorgaanbieder Huisartsenpraktijk_Pulver_en_Partners
Zorgaanbieder identificatienummer 00001111 (in identificerend systeem: URA)
Organisatie naam Huisartsenpraktijk Pulver & Partners
Adresgegevens Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp