mp:V9.2.0 kwalificatie vvv addendum: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Nieuwe pagina aangemaakt met ' __NUMBEREDHEADINGS__ {{DISPLAYTITLE:Sturen voorstel verstrekkingsverzoek 9.2.0: addendum inhoudelijke gegevens kwalificatie}} =Addenda voor inhoudelijke gegevens=...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 22: | Regel 22: | ||
|} | |} | ||
<section end=overview-VVVO- /> | <section end=overview-VVVO- /> | ||
== KWALIFICATIE VVV Patiënt is auteur== | |||
<section begin=mp-vvs-kwa-patient_is_auteur /><section begin=patient-mp-vvs-kwa-patient_is_auteur /> | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Patiënt | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Naamgegevens | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="7"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Initialen | |||
|style="background-color: white;"|C. | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Naamgebruik | |||
|style="background-color: white;"|Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Voorvoegsels | |||
|style="background-color: white;"|van de | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Achternaam | |||
|style="background-color: white;"|XXX_Brugge | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|999900419 [BSN] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geboortedatum | |||
|style="background-color: white;"|16 okt 1963 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geslacht | |||
|style="background-color: white;"|Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
|}<section end=patient-mp-vvs-kwa-patient_is_auteur /><section begin=mbhs-mp-vvs-kwa-patient_is_auteur /> | |||
==== Voorstel gegevens ==== | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Voorstel gegevens | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Voorstel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="8"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_920_Voorstelgegevens_patient_is_auteur_VVV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.2) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Voorstel datum | |||
|style="background-color: white;"|T om 13:24 uur | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Auteur | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Auteur is patient | |||
|style="background-color: white;"|Ja | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Medicamenteuze behandeling | |||
|style="background-color: white;"|Zie [[#MBH_920_Voorstelgegevens_patient_is_auteur|Medicamenteuze behandeling: MBH_920_Voorstelgegevens_patient_is_auteur]] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Toelichting | |||
|style="background-color: white;"|Veel last van misselijkheid en ik heb onvoldoende voorraad | |||
|} | |||
==== Scenario - ==== | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="4" | Verstrekkingsverzoek | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="3" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|<span id="MBH_920_Voorstelgegevens_patient_is_auteur" title="Intern ID = MBH_920_Voorstelgegevens_patient_is_auteur">Medicamenteuze behandeling MBH_920_Voorstelgegevens_patient_is_auteur</span> | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Te verstrekken hoeveelheid | |||
|style="background-color: white;"|10 stuks | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Geneesmiddel - primaire code | |||
|style="background-color: white;"|METOCLOPRAMIDE TABLET 10MG (code = '6947' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Geneesmiddel - generiekere code | |||
|style="background-color: white;"|METOCLOPRAMIDE TABLET 10MG (code = '19429' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Beoogd verstrekker | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Zorgaanbieder | |||
|style="background-color: white;"|Zie [[#Apotheek_De_Gulle_Gaper|Zorgaanbieder: Apotheek_De_Gulle_Gaper]] | |||
|} | |||
==== Bouwstenen ==== | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="4" | Bouwstenen | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="3" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|<span id="Apotheek_De_Gulle_Gaper" title="Intern ID = Apotheek_De_Gulle_Gaper">Zorgaanbieder Apotheek_De_Gulle_Gaper</span> | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Zorgaanbieder identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|01236578 (in identificerend systeem: URA) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Organisatie naam | |||
|style="background-color: white;"|Apotheek De Gulle Gaper | |||
|}<section end=mbhs-mp-vvs-kwa-patient_is_auteur /><section end=mp-vvs-kwa-patient_is_auteur /> | |||
== KWALIFICATIE VVV Zorgverlener is auteur -bestaande MBH== | |||
<section begin=mp-vvs-kwa-zorgverlener_is_auteur /><section begin=patient-mp-vvs-kwa-zorgverlener_is_auteur /> | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Patiënt | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Naamgegevens | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="7"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Initialen | |||
|style="background-color: white;"|C. | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Naamgebruik | |||
|style="background-color: white;"|Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Voorvoegsels | |||
|style="background-color: white;"|van de | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Achternaam | |||
|style="background-color: white;"|XXX_Brugge | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|999900419 [BSN] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geboortedatum | |||
|style="background-color: white;"|16 okt 1963 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Geslacht | |||
|style="background-color: white;"|Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
|}<section end=patient-mp-vvs-kwa-zorgverlener_is_auteur /><section begin=mbhs-mp-vvs-kwa-zorgverlener_is_auteur /> | |||
==== Voorstel gegevens ==== | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Voorstel gegevens | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|Voorstel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="8"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_920_start_eind_VVV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.2) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Voorstel datum | |||
|style="background-color: white;"|T om 13:24 uur | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Auteur | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Zorgverlener | |||
|style="background-color: white;"|Zie [[#Johan_van_Vliet|Zorgverlener: Johan_van_Vliet]] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Medicamenteuze behandeling | |||
|style="background-color: white;"|Zie [[#MBH_920_start_eind|Medicamenteuze behandeling: MBH_920_start_eind]] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Toelichting | |||
|style="background-color: white;"|Te weinig voorraad voor het komende weekend | |||
|} | |||
==== Scenario - MBH_920_start_eind==== | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="4" | Verstrekkingsverzoek | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="3" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|<span id="MBH_920_start_eind" title="Intern ID = MBH_920_start_eind">Medicamenteuze behandeling MBH_920_start_eind</span> | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Te verstrekken hoeveelheid | |||
|style="background-color: white;"|5 stuks | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Geneesmiddel - primaire code | |||
|style="background-color: white;"|METOCLOPRAMIDE HCL PCH TABLET 10MG (code = '560308' in codeSystem 'G-Standaar HPK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Geneesmiddel - generiekere code | |||
|style="background-color: white;"|METOCLOPRAMIDE TABLET 10MG (code = '6947' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Geneesmiddel - generiekere code | |||
|style="background-color: white;"|METOCLOPRAMIDE TABLET 10MG (code = '19429' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Beoogd verstrekker | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Zorgaanbieder | |||
|style="background-color: white;"|Zie [[#Apotheek_De_Gulle_Gaper|Zorgaanbieder: Apotheek_De_Gulle_Gaper]] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Relatie medicatieafspraak | |||
|style="background-color: white;"|MBH_920_start_eind_MA | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|MBH identificatie | |||
|style="background-color: white;"|MBH_920_start_eind (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | |||
|} | |||
==== Bouwstenen ==== | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Bouwstenen | |||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|<span id="Johan_van_Vliet" title="Intern ID = Johan_van_Vliet">Zorgverlener Johan_van_Vliet</span> | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="7"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Zorgverlener identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|987654321 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Naamgegevens | |||
|style="background-color: white;"|Johan van Vliet | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Specialisme | |||
|style="background-color: white;"|Verpleegkundigen, niet nader gespecificeerd (code = '9100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="4"|Zorgaanbieder | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="2"|Zorgaanbieder | |||
|style="background-color: white;"|Zie [[#Thuiszorg_Samen_Uit|Zorgaanbieder: Thuiszorg_Samen_Uit]] | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|<span id="Apotheek_De_Gulle_Gaper" title="Intern ID = Apotheek_De_Gulle_Gaper">Zorgaanbieder Apotheek_De_Gulle_Gaper</span> | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Zorgaanbieder identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|01236578 (in identificerend systeem: URA) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Organisatie naam | |||
|style="background-color: white;"|Apotheek De Gulle Gaper | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="5"|<span id="Thuiszorg_Samen_Uit" title="Intern ID = Thuiszorg_Samen_Uit">Zorgaanbieder Thuiszorg_Samen_Uit</span> | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Zorgaanbieder identificatienummer | |||
|style="background-color: white;"|87654321 (in identificerend systeem: URA) | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;;" | |||
|colspan="3"|Organisatie naam | |||
|style="background-color: white;"|Thuiszorg Samen Uit | |||
|}<section end=mbhs-mp-vvs-kwa-zorgverlener_is_auteur /><section end=mp-vvs-kwa-zorgverlener_is_auteur /> | |||
== testbericht conversie ADA - auteur patient== | == testbericht conversie ADA - auteur patient== | ||
<section begin=vvv-example-920-1 /><section begin=patient-vvv-example-920-1 /> | <section begin=vvv-example-920-1 /><section begin=patient-vvv-example-920-1 /> | ||
Versie van 27 aug 2021 07:06
__NUMBEREDHEADINGS__
Addenda voor inhoudelijke gegevens
Overzicht van scenario's voor sturend/beschikbaarstellend systeem
Scenarioset
| Scenario | Screenshots? | Beschrijving | MBH id | VV id |
Overzicht van scenario's voor ontvangend systeem
Scenarioset
| Scenario | Beschrijving | MBH id | VV id |
KWALIFICATIE VVV Patiënt is auteur
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | C. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Voorvoegsels | van de | |||
| Achternaam | XXX_Brugge | |||
| Identificatienummer | 999900419 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 16 okt 1963 | |||
| Geslacht | Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Voorstel gegevens
| Voorstel gegevens | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Voorstel | ||||
| Identificatie | MBH_920_Voorstelgegevens_patient_is_auteur_VVV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.2) | |||
| Voorstel datum | T om 13:24 uur | |||
| Auteur | ||||
| Auteur is patient | Ja | |||
| Medicamenteuze behandeling | Zie Medicamenteuze behandeling: MBH_920_Voorstelgegevens_patient_is_auteur | |||
| Toelichting | Veel last van misselijkheid en ik heb onvoldoende voorraad | |||
Scenario -
| Verstrekkingsverzoek | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Medicamenteuze behandeling MBH_920_Voorstelgegevens_patient_is_auteur | |||
| Te verstrekken hoeveelheid | 10 stuks | ||
| Geneesmiddel - primaire code | METOCLOPRAMIDE TABLET 10MG (code = '6947' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | METOCLOPRAMIDE TABLET 10MG (code = '19429' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Beoogd verstrekker | |||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Apotheek_De_Gulle_Gaper | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Zorgaanbieder Apotheek_De_Gulle_Gaper | |||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 01236578 (in identificerend systeem: URA) | ||
| Organisatie naam | Apotheek De Gulle Gaper | ||
KWALIFICATIE VVV Zorgverlener is auteur -bestaande MBH
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | C. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Voorvoegsels | van de | |||
| Achternaam | XXX_Brugge | |||
| Identificatienummer | 999900419 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 16 okt 1963 | |||
| Geslacht | Man (code = 'M' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Voorstel gegevens
| Voorstel gegevens | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Voorstel | ||||
| Identificatie | MBH_920_start_eind_VVV (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.52711000146108.2) | |||
| Voorstel datum | T om 13:24 uur | |||
| Auteur | ||||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: Johan_van_Vliet | |||
| Medicamenteuze behandeling | Zie Medicamenteuze behandeling: MBH_920_start_eind | |||
| Toelichting | Te weinig voorraad voor het komende weekend | |||
Scenario - MBH_920_start_eind
| Verstrekkingsverzoek | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Medicamenteuze behandeling MBH_920_start_eind | |||
| Te verstrekken hoeveelheid | 5 stuks | ||
| Geneesmiddel - primaire code | METOCLOPRAMIDE HCL PCH TABLET 10MG (code = '560308' in codeSystem 'G-Standaar HPK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | METOCLOPRAMIDE TABLET 10MG (code = '6947' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | METOCLOPRAMIDE TABLET 10MG (code = '19429' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Beoogd verstrekker | |||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Apotheek_De_Gulle_Gaper | ||
| Relatie medicatieafspraak | MBH_920_start_eind_MA | ||
| MBH identificatie | MBH_920_start_eind (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.16076005.1) | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener Johan_van_Vliet | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 987654321 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Johan van Vliet | |||
| Specialisme | Verpleegkundigen, niet nader gespecificeerd (code = '9100' in codeSystem 'COD016-VEKT Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep)') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: Thuiszorg_Samen_Uit | |||
| Zorgaanbieder Apotheek_De_Gulle_Gaper | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 01236578 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Apotheek De Gulle Gaper | |||
| Zorgaanbieder Thuiszorg_Samen_Uit | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 87654321 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Thuiszorg Samen Uit | |||
testbericht conversie ADA - auteur patient
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | S. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Jankie | |||
| Identificatienummer | 999910437 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 8 mei 1954 | |||
| Geslacht | Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Voorstel gegevens
| Voorstel gegevens | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Voorstel | ||||
| Identificatie | Voorstel_id_123456 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.528.1) | |||
| Voorstel datum | T om 11:59 uur | |||
| Auteur | ||||
| Auteur is patient | Ja | |||
| Medicamenteuze behandeling | Zie Medicamenteuze behandeling: MBH_920_vvv-example-1 | |||
| Toelichting | de hond heeft de pillen opgegeten | |||
Scenario -
| Verstrekkingsverzoek | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Medicamenteuze behandeling MBH_920_vvv-example-1 | |||
| Te verstrekken hoeveelheid | 21 stuks | ||
| Geneesmiddel - primaire code | XARELTO TABLET FILMOMHULD 20MG (code = '2214350' in codeSystem 'G-Standaard HPK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | RIVAROXABAN TABLET 20MG (code = '100153' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | RIVAROXABAN TABLET 20MG (code = '138363' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Beoogd verstrekker | |||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: URA-01236578-GulleGaper | ||
| Relatie medicatieafspraak | MBH_920_VVV_Test1_MA | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Zorgaanbieder URA-01236578-GulleGaper | |||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 01236578 (in identificerend systeem: URA) | ||
| Organisatie naam | Apotheek De Gulle Gaper | ||
testbericht conversie ADA - auteur patient
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | S. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Jankie | |||
| Identificatienummer | 999910437 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 8 mei 1954 | |||
| Geslacht | Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Voorstel gegevens
| Voorstel gegevens | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Voorstel | ||||
| Identificatie | #Voorstel_id_123 (in identificerend systeem: 1.2.3.999) | |||
| Voorstel datum | T om 11:59 uur | |||
| Auteur | ||||
| Auteur is patient | Ja | |||
| Medicamenteuze behandeling | Zie Medicamenteuze behandeling: MBH_920_VVV_Test1 | |||
| Toelichting | de hond heeft de pillen opgegeten | |||
Scenario -
| Verstrekkingsverzoek | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Medicamenteuze behandeling MBH_920_VVV_Test1 | |||
| Te verstrekken hoeveelheid | 21 stuks | ||
| Geneesmiddel - primaire code | XARELTO TABLET FILMOMHULD 20MG (code = '2214350' in codeSystem 'G-Standaard HPK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | RIVAROXABAN TABLET 20MG (code = '100153' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | RIVAROXABAN TABLET 20MG (code = '138363' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Beoogd verstrekker | |||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: URA-01236578-GulleGaper | ||
| Relatie medicatieafspraak | MBH_920_VVV_Test1_MA | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Zorgaanbieder URA-01236578-GulleGaper | |||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 01236578 (in identificerend systeem: URA) | ||
| Organisatie naam | Apotheek De Gulle Gaper | ||
testbericht conversie ADA - auteur zorgverlener
| Patiënt | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Initialen | S. | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | XXX_Jankie | |||
| Identificatienummer | 999910437 [BSN] | |||
| Geboortedatum | 8 mei 1954 | |||
| Geslacht | Vrouw (code = 'F' in codeSystem 'HL7 AdministrativeGender') | |||
Voorstel gegevens
| Voorstel gegevens | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Voorstel | ||||
| Identificatie | #Voorstel_id_123 (in identificerend systeem: 1.2.3.999) | |||
| Voorstel datum | T om 11:59 uur | |||
| Auteur | ||||
| Zorgverlener | Zie Zorgverlener: UZI-000001111-PeterVanPulver | |||
| Medicamenteuze behandeling | Zie Medicamenteuze behandeling: MBH_920_VVV_Test1 | |||
| Toelichting | de hond heeft de pillen opgegeten | |||
Scenario - MBH_920_VVV_Test1
| Verstrekkingsverzoek | |||
| Gegevenselement | Waarde | ||
| Medicamenteuze behandeling MBH_920_VVV_Test1 | |||
| Te verstrekken hoeveelheid | 21 stuks | ||
| Geneesmiddel - primaire code | XARELTO TABLET FILMOMHULD 20MG (code = '2214350' in codeSystem 'G-Standaard HPK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | RIVAROXABAN TABLET 20MG (code = '100153' in codeSystem 'G-Standaard PRK') | ||
| Geneesmiddel - generiekere code | RIVAROXABAN TABLET 20MG (code = '138363' in codeSystem 'G-Standaard GPK') | ||
| Beoogd verstrekker | |||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: URA-01236578-GulleGaper | ||
| Toelichting | toelichting bij vv | ||
| Relatie medicatieafspraak | MBH_920_VVV_Test1_MA | ||
| MBH identificatie | MBH_920_VVV_Test1 (in identificerend systeem: 2.16.840.1.113883.2.4.3.11.999.77.1.1) | ||
Bouwstenen
| Bouwstenen | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Zorgverlener UZI-000001111-PeterVanPulver | ||||
| Zorgverlener identificatienummer | 000001111 (in identificerend systeem: UZI Personen) | |||
| Naamgegevens | Peter van Pulver | |||
| Specialisme | Huisartsen, niet nader gespecificeerd (code = '0100' in codeSystem 'COD016-VEKT (Vektis Zorgverlenersspecificatie (subberoepsgroep))') | |||
| Zorgaanbieder | ||||
| Zorgaanbieder | Zie Zorgaanbieder: URA-00001111-PulverPartners | |||
| Zorgaanbieder URA-00001111-PulverPartners | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 00001111 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Huisartsenpraktijk Pulver & Partners | |||
| Adresgegevens | Werkadres: Dorpsstraat 1 1234AA Ons Dorp | |||
| Zorgaanbieder URA-01236578-GulleGaper | ||||
| Zorgaanbieder identificatienummer | 01236578 (in identificerend systeem: URA) | |||
| Organisatie naam | Apotheek De Gulle Gaper | |||