kezo:Functionele toelichting bouwstenen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 24: | Regel 24: | ||
| 0..* | | 0..* | ||
| Bij een overdracht concern kunnen verwijzingen naar algemene bepalingen worden opgenomen. | | Bij een overdracht concern kunnen verwijzingen naar algemene bepalingen worden opgenomen. | ||
|- | |||
| Medicatievoorschrift | |||
| Bevat voorgeschreven medicatie | |||
| 0..* | |||
| Overdracht Concern | |||
| Referentie ID | |||
| 0..* | |||
| Bij een overdracht concern kunnen verwijzingen naar medicatievoorschriften worden opgenomen. | |||
|- | |||
| Alert | |||
| Bevat alerts | |||
| 0..1 | |||
| Overdracht Concern | |||
| Referentie ID | |||
| 0..* | |||
| Bij een overdracht concern kan maar één verwijzing een Alert worden opgenomen. Echter kunnen meerdere alerts voorkomen doordat er meerdere Overdracht concerns worden aangeleverd. | |||
|} | |} | ||
Versie van 26 okt 2016 08:07
Tabel
| Bouwsteen | Beschrijving | Kardinaliteit | Relatie met | Referentie ID | Kardinaliteit | Toelichting |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Labbepaling | Deze bouwsteen bevat labresultaten | 0..* | Overdracht Concern | Referentie ID | 0..* | Bij een overdracht concern kunnen verwijzingen naar Labbepalingen worden opgenomen. |
| Algemene bepalingen | Bevat meetwaarden anders dan Labbepalingen | 0..* | Overdracht Concern | Referentie ID | 0..* | Bij een overdracht concern kunnen verwijzingen naar algemene bepalingen worden opgenomen. |
| Medicatievoorschrift | Bevat voorgeschreven medicatie | 0..* | Overdracht Concern | Referentie ID | 0..* | Bij een overdracht concern kunnen verwijzingen naar medicatievoorschriften worden opgenomen. |
| Alert | Bevat alerts | 0..1 | Overdracht Concern | Referentie ID | 0..* | Bij een overdracht concern kan maar één verwijzing een Alert worden opgenomen. Echter kunnen meerdere alerts voorkomen doordat er meerdere Overdracht concerns worden aangeleverd. |
Tabel HIS naar KIS
Tabel
| Bouwsteen | Beschrijving | Kardinaliteit | Relatie met | Referentie ID | Kardinaliteit | Toelichting |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Labbepaling | Deze bouwsteen bevat labresultaten | 0..* | Overdracht Concern | Referentie ID | Kardinaliteit | Toelichting |
| Verwijzing (HIS → KIS) | Verwijzing (PUSH) | Ontvangen Verwijzing | KZP-VWO | KIS | Ketenzorgverlener |
Tabel KIS naar HIS