vpk:V1.0 Slaap-waakritme Verslaglegging: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 38: | Regel 38: | ||
!style="width:25%;" | Versie zib | !style="width:25%;" | Versie zib | ||
|- | |- | ||
|Algemene patiënten context ||[https://zibs.nl/wiki/Gezinssituatie-v3.0(2017NL) Gezinssituatie] || ||v3.0(2017NL) | | style="background-color: white;"| Algemene patiënten context | ||
|- | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Gezinssituatie-v3.0(2017NL) Gezinssituatie] | ||
| ||[https://zibs.nl/wiki/GezinssituatieKind-v1.1(2017NL) GezinssituatieKind] ||Te gebruiken voor kinderen tot 18 jaar ||v1.1(2017NL) | | style="background-color: white;"| | ||
|- | | style="background-color: white;"| v3.0(2017NL) | ||
| ||[https://zibs.nl/wiki/Taalvaardigheid-v3.1(2017NL) Taalvaardigheid] ||Relevant bij patiënt met uitingsbeperking ||v3.1(2017NL) | |- | ||
|- | | style="background-color: white;"| | ||
| ||[https://zibs.nl/wiki/ParticipatieInMaatschappij-v3.1(2017NL) ParticipatieInMaatschappij] ||Relevant voor nadere risico-inventarisatie ||v3.1(2017NL) | | style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/GezinssituatieKind-v1.1(2017NL) GezinssituatieKind] | ||
|- | | style="background-color: white;"| Te gebruiken voor kinderen tot 18 jaar | ||
| ||[https://zibs.nl/wiki/HulpVanAnderen-v3.0(2017NL) HulpVanAnderen] ||Relevant voor nadere risico-inventarisatie ||v3.0(2017NL) | | style="background-color: white;"| v1.1(2017NL) | ||
|- | |- | ||
| ||[https://zibs.nl/wiki/Woonsituatie-v3.1(2017NL) Woonsituatie] ||Relevant voor nadere risico-inventarisatie ||v3.1(2017NL) | | style="background-color: white;"| | ||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Taalvaardigheid-v3.1(2017NL) Taalvaardigheid] | |||
| style="background-color: white;"| Relevant bij patiënt met uitingsbeperking | |||
| style="background-color: white;"| v3.1(2017NL) | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/ParticipatieInMaatschappij-v3.1(2017NL) ParticipatieInMaatschappij] | |||
| style="background-color: white;"| Relevant voor nadere risico-inventarisatie | |||
| style="background-color: white;"| v3.1(2017NL) | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/HulpVanAnderen-v3.0(2017NL) HulpVanAnderen] | |||
| style="background-color: white;"| Relevant voor nadere risico-inventarisatie | |||
| style="background-color: white;"| v3.0(2017NL) | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Woonsituatie-v3.1(2017NL) Woonsituatie] | |||
| style="background-color: white;"| Relevant voor nadere risico-inventarisatie | |||
| style="background-color: white;"| v3.1(2017NL) | |||
|} | |} | ||
==Medische context== | ==Medische context== | ||
{| style="color: black; background-color: #CCC0D9;" width="100%" | |||
!style="width:25%;" | Secties | |||
!style="width:25%;" | Gebruikte zib | |||
!style="width:25%;" | Instructie | |||
!style="width:25%;" | Versie zib | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| '''Medische diagnose''' | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/Probleem-v4.1(2017NL) Probleem] | |||
| style="background-color: white;"| Verwijzing naar relevante diagnose m.b.t. slaap | |||
| style="background-color: white;"| v4.1(2017NL) | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| '''Voorgeschiedenis''' | |||
| style="background-color: white;"| Probleem '''LET OP HIER ZIT GEEN LINK AAN!!!''' | |||
| style="background-color: white;"| Verwijzing naar relevante voorgeschiedenis m.b.t. slaap | |||
| style="background-color: white;"| | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| '''Middelen gebruik''' | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/AlcoholGebruik-v3.1(2017NL) AlcoholGebruik] | |||
| style="background-color: white;"| Relevant voor nadere risico-inventarisatie | |||
| style="background-color: white;"| v3.1(2017NL) | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/DrugsGebruik-v3.2(2017NL) DrugsGebruik] | |||
| style="background-color: white;"| Relevant voor nadere risico-inventarisatie | |||
| style="background-color: white;"| V3.2 (2017) | |||
|- | |||
| style="background-color: white;"| | |||
| style="background-color: white;"| [https://zibs.nl/wiki/MedicatieGebruik2-v1.0.1(2017NL) MedicatieGebruik2] | |||
| style="background-color: white;"| Vastleggen van medicatiegebruik vindt plaats in overleg met behandelaar en past in informatiestandaard Medicatieoverdracht | |||
| style="background-color: white;"| v1.0.1(2017NL) | |||
|} | |||
==Verpleegkundige context: zorgplan== | ==Verpleegkundige context: zorgplan== | ||
==Verpleegkundige context: specificatie gezondheidstoestand== | ==Verpleegkundige context: specificatie gezondheidstoestand== | ||
Versie van 19 jan 2022 09:06
|
|
This article or section is in the middle of an expansion or major restructuring and is not yet ready for use. |
Kernset
Administratieve gegevens
| Subsecties | Gebruikte zib | Instructie | Versie zib |
|---|---|---|---|
| Persoonsgegevens | Patiënt | v3.1(2017NL) | |
| Contactpersoon | v3.1(2017NL) | ||
| Organisatiegegevens | Zorgaanbieder | Specificatie van zorgsetting | v3.1.1(2017NL) |
| Zorgverlener | Specificatie van de mogelijk betrokken zorgverleners | v3.2(2017NL) |
Algemene patiënten context
| Subsecties | Gebruikte zib | Instructie | Versie zib |
|---|---|---|---|
| Algemene patiënten context | Gezinssituatie | v3.0(2017NL) | |
| GezinssituatieKind | Te gebruiken voor kinderen tot 18 jaar | v1.1(2017NL) | |
| Taalvaardigheid | Relevant bij patiënt met uitingsbeperking | v3.1(2017NL) | |
| ParticipatieInMaatschappij | Relevant voor nadere risico-inventarisatie | v3.1(2017NL) | |
| HulpVanAnderen | Relevant voor nadere risico-inventarisatie | v3.0(2017NL) | |
| Woonsituatie | Relevant voor nadere risico-inventarisatie | v3.1(2017NL) |
Medische context
| Secties | Gebruikte zib | Instructie | Versie zib |
|---|---|---|---|
| Medische diagnose | Probleem | Verwijzing naar relevante diagnose m.b.t. slaap | v4.1(2017NL) |
| Voorgeschiedenis | Probleem LET OP HIER ZIT GEEN LINK AAN!!! | Verwijzing naar relevante voorgeschiedenis m.b.t. slaap | |
| Middelen gebruik | AlcoholGebruik | Relevant voor nadere risico-inventarisatie | v3.1(2017NL) |
| DrugsGebruik | Relevant voor nadere risico-inventarisatie | V3.2 (2017) | |
| MedicatieGebruik2 | Vastleggen van medicatiegebruik vindt plaats in overleg met behandelaar en past in informatiestandaard Medicatieoverdracht | v1.0.1(2017NL) |