MedMij:V1.0 Sandbox: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="3" | Hwg 6.10.01 || style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" | MAPPING DESCRIPTION || style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="3" | Clinical Building Block | | style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="3" | Hwg 6.10.01 || style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" | MAPPING DESCRIPTION || style="background-color: #1F497D;; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="3" | Clinical Building Block | ||
|-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | |-style="background-color: #1F497D;; color: white; text-align:left;" | ||
|style="width:30px;"| Type || Concept || Card || | |style="width:30px;"| Type || Concept | ||
|style="width:30px;"| Type || Concept || Card | |style="width:40px;"| Card || | ||
|style="width:30px;"| Type || Concept | |||
|style="width:40px;"| Card | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3; " | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3; " | ||
| - || - || - || - || [[Bestand: Zib.png| 20px]]|| Medicamenteuze behandeling || 0 .. * | | - || - || - || - || [[Bestand: Zib.png| 20px]]|| Medicamenteuze behandeling || 0 .. * | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | ||
|[[Bestand: Container.png| | |[[Bestand: Container.png| 16px]] | ||
||0..*|| | ||PrimaryCareProvision/component1/encounter/component/Prescription | ||
|- | ''of'' | ||
PrimaryCareProvision/component2/Prescription | |||
||0..* | |||
||De velden die hieronder zijn opgenomen voor de Hwg standaard horen in 'Prescription', tenzij anders is aangegeven (met andere woorden: het pad naar Prescription wordt niet steeds herhaald. | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||    Medicatieafspraak || 0 .. * | |||
|- | |||
|[[Bestand: II.png| 16px]] | |||
||id | |||
||1..1 M | |||
|| | |||
|[[Bestand: II.png| 16px]] ||      Identificatie || 1 .. 1 | |[[Bestand: II.png| 16px]] ||      Identificatie || 1 .. 1 | ||
|- | |- | ||
|[[Bestand: TS.png| 16px]] | |||
||author/time | |||
||1..1 M | |||
||- | |||
|[[Bestand: TS.png| 16px]] ||      Afspraakdatum || 0 .. 1 | |[[Bestand: TS.png| 16px]] ||      Afspraakdatum || 0 .. 1 | ||
|- | |- | ||
| | |||
||directTarget/prescribedMedication/therapeuticAgentOf/medicationAdministrationRequest//*[@xsi:type='IVL_TS']/low/@value | |||
||0..1 | |||
||Het gaat hier om een element effectiveTime of effectiveTime/comp met het attribuut @xsi:type = IVL_TS. Hiervan mag er maar één zijn en deze bevat de therapeutische gebruiksperiode. Zie verder de specificaties. | |||
|[[Bestand: TS.png| 16px]] ||      IngangsDatum || 0 .. 1 | |[[Bestand: TS.png| 16px]] ||      IngangsDatum || 0 .. 1 | ||
|- | |- | ||
| | |||
||directTarget/prescribedMedication/therapeuticAgentOf/medicationAdministrationRequest//*[@xsi:type='IVL_TS']/width | |||
||0..1 | |||
||Het gaat hier om een element effectiveTime of effectiveTime/comp met het attribuut @xsi:type = IVL_TS. Hiervan mag er maar één zijn en deze bevat de therapeutische gebruiksperiode. Zie verder de specificaties. | |||
| ||      Gebruiksduur || 0 .. 1 | | ||      Gebruiksduur || 0 .. 1 | ||
|- | |- | ||
| | |||
||directTarget/prescribedMedication/therapeuticAgentOf/medicationAdministrationRequest//*[@xsi:type='IVL_TS']/high/@value | |||
||0..1 | |||
||Het gaat hier om een element effectiveTime of effectiveTime/comp met het attribuut @xsi:type = IVL_TS. Hiervan mag er maar één zijn en deze bevat de therapeutische gebruiksperiode. Zie verder de specificaties. | |||
|[[Bestand: TS.png| 16px]] ||      EindDatum || 0 .. 1 | |[[Bestand: TS.png| 16px]] ||      EindDatum || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: BL.png| 16px]] ||      Geannuleerd Indicator || 0 .. 1 | |[[Bestand: BL.png| 16px]] ||      Geannuleerd Indicator || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: CD.png| 16px]] ||      Stoptype || 0 .. 1 | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||      Stoptype || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||       Voorgaande medicatieafspraak || 0 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||       Voorgaande medicatieafspraak || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: II.png| 16px]] ||         Identificatie || 1 .. 1 | |[[Bestand: II.png| 16px]] ||         Identificatie || 1 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
|group | |||
||author | |||
||1..1 | |||
|| | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||       Voorschrijver || 1 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||       Voorschrijver || 1 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
|group | |||
||author/AssignedPerson | |||
||1..1 | |||
|| | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||          Zorgverlener || 1 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||          Zorgverlener || 1 .. 1 | ||
|- | |- | ||
|identifier | |||
||author/AssignedPerson/id | |||
||1..* M | |||
||De identificatie van de voorschrijver gebeurt afhankelijk van de situatie: | |||
* De toegestane identificatiemethoden zijn: | |||
** UZI-nummer (OID 2.16.528.1.1007.3.1) | |||
** AGB-Z nummer (OID 2.16.840.1.113883.2.4.6.1) | |||
* Bij een nieuw verzonden medicatievoorschrift moet in ieder geval een UZI-nummer aanwezig zijn. Secundair mag een AGB-Z nummer. | |||
* Bij een opgevraagd medicatievoorschrift is het voldoende als alleen een AGB-Z nummer aanwezig is. Een UZI-nummer mag eveneens. | |||
De reden voor de minder strenge eis bij opgevraagde voorschriften is dat hier ook historische voorschriften bij kunnen zitten die zijn voorgeschreven op een moment dat de voorschrijvend arts nog geen UZI-nummer had. Het AGB-Z nummer is momenteel de gangbare identificatiemethode voor zorgverleners. | |||
|[[Bestand: II.png| 16px]] ||            ZorgverlenerIdentificatieNummer || 0 .. * | |[[Bestand: II.png| 16px]] ||            ZorgverlenerIdentificatieNummer || 0 .. * | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||             ZorgverlenerNaam || 1 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||             ZorgverlenerNaam || 1 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                Naamgegevens || 1 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                Naamgegevens || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: ST.png| 16px]] ||                  Voornamen || 0 .. 1 | |[[Bestand: ST.png| 16px]] ||                  Voornamen || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: ST.png| 16px]] ||                  Initialen || 0 .. 1 | |[[Bestand: ST.png| 16px]] ||                  Initialen || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                   Geslachtsnaam || 1 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                   Geslachtsnaam || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: ST.png| 16px]] ||                     Voorvoegsels || 0 .. 1 | |[[Bestand: ST.png| 16px]] ||                     Voorvoegsels || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: ST.png| 16px]] ||                     Achternaam || 1 .. 1 | |[[Bestand: ST.png| 16px]] ||                     Achternaam || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: CD.png| 16px]] ||            Specialisme || 1 .. 1 | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||            Specialisme || 1 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||             Zorgaanbieder || 1 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||             Zorgaanbieder || 1 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                Zorgaanbieder || 1 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                Zorgaanbieder || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: II.png| 16px]] ||                  ZorgaanbiederIdentificatieNummer || 1 .. * | |[[Bestand: II.png| 16px]] ||                  ZorgaanbiederIdentificatieNummer || 1 .. * | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: ST.png| 16px]] ||                  OrganisatieNaam || 1 .. 1 | |[[Bestand: ST.png| 16px]] ||                  OrganisatieNaam || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: CD.png| 16px]] ||      Reden afspraak || 0 .. 1 | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||      Reden afspraak || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||       RedenVanVoorschrijven || 0 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||       RedenVanVoorschrijven || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||          Probleem || 1 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||          Probleem || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: CD.png| 16px]] ||            ProbleemNaam || 1 .. 1 | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||            ProbleemNaam || 1 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||       Afgesproken geneesmiddel || 1 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||       Afgesproken geneesmiddel || 1 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||          Product || 1 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||          Product || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: CD.png| 16px]] ||            ProductCode || 0 .. 1 | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||            ProductCode || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||             ProductSpecificatie || 0 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||             ProductSpecificatie || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: ST.png| 16px]] ||               ProductNaam || 1 .. 1 | |[[Bestand: ST.png| 16px]] ||               ProductNaam || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: ST.png| 16px]] ||               Omschrijving || 0 .. 1 | |[[Bestand: ST.png| 16px]] ||               Omschrijving || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: CD.png| 16px]] ||               FarmaceutischeVorm || 0 .. 1 | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||               FarmaceutischeVorm || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                Ingredient || 1 .. * | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                Ingredient || 1 .. * | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                   Sterkte || 1 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                   Sterkte || 1 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                      Hoeveelheid ingrediënt || 1 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                      Hoeveelheid ingrediënt || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||                        Waarde || 1 .. 1 | | ||                        Waarde || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                        Eenheid || 1 .. 1 | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                        Eenheid || 1 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                      Hoeveelheid product || 1 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                      Hoeveelheid product || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||                        Waarde || 1 .. 1 | | ||                        Waarde || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                        Eenheid || 1 .. 1 | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                        Eenheid || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                  IngredientCode || 0 .. 1 | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                  IngredientCode || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||       Gebruiksinstructie || 1 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||       Gebruiksinstructie || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: ST.png| 16px]] ||         Omschrijving || 1 .. 1 | |[[Bestand: ST.png| 16px]] ||         Omschrijving || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: CD.png| 16px]] ||         Toedieningsweg || 1 .. 1 | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||         Toedieningsweg || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: ST.png| 16px]] ||         Aanvullende instructie || 0 .. * | |[[Bestand: ST.png| 16px]] ||         Aanvullende instructie || 0 .. * | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||         Herhaalperiode || 0 .. 1 | | ||         Herhaalperiode || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||          Doseerinstructie || 0 .. * | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||          Doseerinstructie || 0 .. * | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||            Volgnummer || 0 .. 1 | | ||            Volgnummer || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||            Doseerduur || 0 .. 1 | | ||            Doseerduur || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||             Dosering || 0 .. * | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||             Dosering || 0 .. * | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                Keerdosis || 0 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                Keerdosis || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                   Aantal || 0 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                   Aantal || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||                     min || 0 .. 1 | | ||                     min || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||                     vaste waarde || 0 .. 1 | | ||                     vaste waarde || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||                     max || 0 .. 1 | | ||                     max || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                  Eenheid || 0 .. 1 | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                  Eenheid || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                Toedieningsschema || 0 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                Toedieningsschema || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                   Frequentie || 0 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                   Frequentie || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                      Aantal || 0 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                      Aantal || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||                        min || 0 .. 1 | | ||                        min || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||                        vaste waarde || 0 .. 1 | | ||                        vaste waarde || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||                        max || 0 .. 1 | | ||                        max || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                     Tijdseenheid || 0 .. 1 | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                     Tijdseenheid || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||                  Interval || 0 .. 1 | | ||                  Interval || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: TS.png| 16px]] ||                  Toedientijd || 0 .. 1 | |[[Bestand: TS.png| 16px]] ||                  Toedientijd || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                  Weekdagen || 0 .. 1 | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                  Weekdagen || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                  Dagdeel || 0 .. 1 | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                  Dagdeel || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                Zo nodig || 0 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                Zo nodig || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                   Criterium || 0 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                   Criterium || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                     Code || 0 .. 1 | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                     Code || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: ST.png| 16px]] ||                     Omschrijving || 0 .. 1 | |[[Bestand: ST.png| 16px]] ||                     Omschrijving || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                   Maximale dosering || 0 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                   Maximale dosering || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||                     Aantal || 0 .. 1 | | ||                     Aantal || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                     Eenheid || 0 .. 1 | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                     Eenheid || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                     Tijdseenheid || 0 .. 1 | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                     Tijdseenheid || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                Toedieningssnelheid || 0 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                Toedieningssnelheid || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                   Waarde || 1 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||                   Waarde || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||                     min || 0 .. 1 | | ||                     min || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||                     vaste waarde || 0 .. 1 | | ||                     vaste waarde || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||                     max || 0 .. 1 | | ||                     max || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                  Eenheid || 1 .. 1 | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                  Eenheid || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                  Tijdseenheid || 1 .. 1 | |[[Bestand: CD.png| 16px]] ||                  Tijdseenheid || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||               Toedieningsduur || 0 .. 1 | | ||               Toedieningsduur || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||       Lichaamslengte || 0 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||       Lichaamslengte || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||         LengteWaarde || 1 .. 1 | | ||         LengteWaarde || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: TS.png| 16px]] ||         LengteDatumTijd || 0 .. 1 | |[[Bestand: TS.png| 16px]] ||         LengteDatumTijd || 0 .. 1 | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E8D7BE; " | |||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: Container.png| 20px]] ||       Lichaamsgewicht || 0 .. 1 | |[[Bestand: Container.png| 20px]] ||       Lichaamsgewicht || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||         GewichtWaarde || 1 .. 1 | | ||         GewichtWaarde || 1 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
|[[Bestand: TS.png| 16px]] ||         GewichtDatumTijd || 0 .. 1 | |[[Bestand: TS.png| 16px]] ||         GewichtDatumTijd || 0 .. 1 | ||
|- - || - || - || - | |- | ||
| - || - || - || - | |||
| ||      Toelichting || 0 .. 1 | | ||      Toelichting || 0 .. 1 | ||
|} | |} | ||
Versie van 30 jan 2017 16:46
Hwg 6.10.01 to CBB Medicamenteuze behandeling
Hwg 6.10.01 specification in Dutch can be found here: https://www.nictiz.nl/Paginas/Informatiestandaard%20huisartswaarneming.aspx
Since the specification is in Dutch the MAPPING DESCRIPTION column in the table below is also in Dutch.