mp:Vdraft Sandbox: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
<noinclude> | <noinclude> | ||
{{DISPLAYTITLE: | {{DISPLAYTITLE:Sandbox Nictiz - Jacob - sturen naamgegevens - inhoud kwalificatie}} | ||
__NUMBEREDHEADINGS__ | __NUMBEREDHEADINGS__ | ||
= | =Addenda voor inhoudelijke gegevens Sturen naamgegevens=</noinclude> | ||
==Jacob zijn zandkasteel == | |||
<section begin=jacob_zijn_zandkasteel_ /> | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Jacob zijn zandkasteel | |||
|-style="background-color: #1F497D; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="5"|Naamgegevens | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="8"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="3"|Voornamen | |||
|style="background-color: white;"|Jacob Jan Hendrik | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="3"|Initialen | |||
|style="background-color: white;"|P | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="3"|Roepnaam | |||
|style="background-color: white;"|Klaas | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="3"|Naamgebruik | |||
|style="background-color: white;"|Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Achternaam | |||
|style="background-color: white;"|Engel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="5"|Naamgegevens2 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="17"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|voornaam (code = 'BR' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|Jacob | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|J. | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|H. | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Achternaam | |||
|style="background-color: white;"|Engel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="3"|Titels | |||
|style="background-color: white;"|Prof. Dr. Ir. | |||
|}<section end=jacob_zijn_zandkasteel_ /> | |||
==Jacob zijn zandkasteel == | |||
<section begin=jacob_zijn_zandkasteel_ /> | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Jacob zijn zandkasteel | |||
|-style="background-color: #1F497D; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
== | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | ||
|colspan="5"|Naamgegevens | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="6"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="3"|Voornamen | |||
|style="background-color: white;"|Arianne | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voorvoegsels | |||
|style="background-color: white;"|van de | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Achternaam | |||
|style="background-color: white;"|Wetering | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="5"|Naamgegevens2 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="9"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|voornaam (code = 'BR' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|Arianne | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|A.C. | |||
|}<section end=jacob_zijn_zandkasteel_ /> | |||
==Jacob zijn zandkasteel == | |||
<section begin=jacob_zijn_zandkasteel_ /> | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Jacob zijn zandkasteel | |||
|-style="background-color: #1F497D; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
== | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | ||
|colspan="5"|Naamgegevens2 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="17"| | |||
=== | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | ||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|voornaam (code = 'BR' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|Jacob | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|J. | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|H. | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Achternaam | |||
|style="background-color: white;"|Engel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="3"|Titels | |||
|style="background-color: white;"|Drs. | |||
|}<section end=jacob_zijn_zandkasteel_ /> | |||
==Jacob zijn zandkasteel == | |||
<section begin=jacob_zijn_zandkasteel_ /> | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Jacob zijn zandkasteel | |||
|-style="background-color: #1F497D; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="5"|Naamgegevens | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="6"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="3"|Voornamen | |||
</ | |style="background-color: white;"|Arianne | ||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voorvoegsels | |||
|style="background-color: white;"|van de | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Achternaam | |||
|style="background-color: white;"|Wetering | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="5"|Naamgegevens2 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="9"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|voornaam (code = 'BR' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|Arianne | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|A.C. | |||
|}<section end=jacob_zijn_zandkasteel_ /> | |||
==Jacob zijn zandkasteel == | |||
<section begin=jacob_zijn_zandkasteel_ /> | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Jacob zijn zandkasteel | |||
|-style="background-color: #1F497D; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="5"|Naamgegevens2 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="17"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|voornaam (code = 'BR' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|Jacob | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|J. | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|H. | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Achternaam | |||
|style="background-color: white;"|Engel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="3"|Titels | |||
|style="background-color: white;"|Prof. Dr. Ir. | |||
|}<section end=jacob_zijn_zandkasteel_ /> | |||
==Jacob zijn zandkasteel == | |||
<section begin=jacob_zijn_zandkasteel_ /> | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Jacob zijn zandkasteel | |||
|-style="background-color: #1F497D; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
=== | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | ||
|colspan="5"|Naamgegevens | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="6"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="3"|Voornamen | |||
|style="background-color: white;"|Arianne | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voorvoegsels | |||
|style="background-color: white;"|van de | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Achternaam | |||
|style="background-color: white;"|Wetering | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="5"|Naamgegevens2 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="9"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|voornaam (code = 'BR' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|Arianne | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|A.C. | |||
|}<section end=jacob_zijn_zandkasteel_ /> | |||
==Jacob zijn zandkasteel == | |||
<section begin=jacob_zijn_zandkasteel_ /> | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Jacob zijn zandkasteel | |||
|-style="background-color: #1F497D; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="5"|Naamgegevens2 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="17"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
</ | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | ||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|voornaam (code = 'BR' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|Jacob | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|J. | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|H. | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="2"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Achternaam | |||
|style="background-color: white;"|Engel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="3"|Titels | |||
|style="background-color: white;"|Drs. | |||
|}<section end=jacob_zijn_zandkasteel_ /> | |||
==Jacob zijn zandkasteel == | |||
<section begin=jacob_zijn_zandkasteel_ /> | |||
{| class="wikitable" width="85%" | |||
|style="background-color: #1F497D; color: white; font-weight: bold; text-align:center;" colspan="5" | Jacob zijn zandkasteel | |||
|-style="background-color: #1F497D; color: white; text-align:left;" | |||
|colspan="4" width="25%"| Gegevenselement | |||
|| Waarde | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="5"|Naamgegevens | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="6"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="3"|Voornamen | |||
|style="background-color: white;"|Arianne | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Geslachtsnaam | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voorvoegsels | |||
|style="background-color: white;"|van de | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Achternaam | |||
|style="background-color: white;"|Wetering | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="5"|Naamgegevens2 | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="9"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|voornaam (code = 'BR' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
= | |-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | ||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|Arianne | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="4"|Voornaam deel | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|rowspan="3"| | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel soort | |||
|style="background-color: white;"|initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
|-style="vertical-align:top; background-color: #E3E3E3;" | |||
|colspan="2"|Voornaam deel tekst | |||
|style="background-color: white;"|A.C. | |||
|}<section end=jacob_zijn_zandkasteel_ /> | |||
[[Categorie:Kwalificatie]] | |||
= | |||
Versie van 21 feb 2022 12:45
__NUMBEREDHEADINGS__
Addenda voor inhoudelijke gegevens Sturen naamgegevens
Jacob zijn zandkasteel
| Jacob zijn zandkasteel | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Voornamen | Jacob Jan Hendrik | |||
| Initialen | P | |||
| Roepnaam | Klaas | |||
| Naamgebruik | Eigen geslachtsnaam (code = 'NL1' in codeSystem '2.16.840.1.113883.2.4.3.11.60.101.5.4') | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | Engel | |||
| Naamgegevens2 | ||||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | voornaam (code = 'BR' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | Jacob | |||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | J. | |||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | H. | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | Engel | |||
| Titels | Prof. Dr. Ir. | |||
Jacob zijn zandkasteel
| Jacob zijn zandkasteel | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Voornamen | Arianne | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Voorvoegsels | van de | |||
| Achternaam | Wetering | |||
| Naamgegevens2 | ||||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | voornaam (code = 'BR' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | Arianne | |||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | A.C. | |||
Jacob zijn zandkasteel
| Jacob zijn zandkasteel | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens2 | ||||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | voornaam (code = 'BR' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | Jacob | |||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | J. | |||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | H. | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | Engel | |||
| Titels | Drs. | |||
Jacob zijn zandkasteel
| Jacob zijn zandkasteel | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Voornamen | Arianne | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Voorvoegsels | van de | |||
| Achternaam | Wetering | |||
| Naamgegevens2 | ||||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | voornaam (code = 'BR' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | Arianne | |||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | A.C. | |||
Jacob zijn zandkasteel
| Jacob zijn zandkasteel | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens2 | ||||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | voornaam (code = 'BR' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | Jacob | |||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | J. | |||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | H. | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | Engel | |||
| Titels | Prof. Dr. Ir. | |||
Jacob zijn zandkasteel
| Jacob zijn zandkasteel | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Voornamen | Arianne | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Voorvoegsels | van de | |||
| Achternaam | Wetering | |||
| Naamgegevens2 | ||||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | voornaam (code = 'BR' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | Arianne | |||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | A.C. | |||
Jacob zijn zandkasteel
| Jacob zijn zandkasteel | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens2 | ||||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | voornaam (code = 'BR' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | Jacob | |||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | J. | |||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | H. | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Achternaam | Engel | |||
| Titels | Drs. | |||
Jacob zijn zandkasteel
| Jacob zijn zandkasteel | ||||
| Gegevenselement | Waarde | |||
| Naamgegevens | ||||
| Voornamen | Arianne | |||
| Geslachtsnaam | ||||
| Voorvoegsels | van de | |||
| Achternaam | Wetering | |||
| Naamgegevens2 | ||||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | voornaam (code = 'BR' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | Arianne | |||
| Voornaam deel | ||||
| Voornaam deel soort | initiaal (code = 'IN' in codeSystem '2.16.840.1.113883.5.1122') | |||
| Voornaam deel tekst | A.C. | |||